preloaderNew
success

B C BIKE Ltd

Chainfree Bike

BC בייק הינה חברה ישראלית המפתחת אופניים הידראוליות ללא שרשרת בטכנולגיה מהפכנית שמשנה את חווית רכיבת האופניים. לינק לסבב הגיוס השני נמצא מרחק גלילה קטנה למטה אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו !!!
$255,000
גויסו עד כה בעבור 11.14% מבעלות החברה
הסכום המינימלי לגיוס: $200,000
img
round1
127%
8
משקיעים
img
טכנולוגיה
תאריך הגיוס עבר
החל מ-$20,000 מקסימום- $45,000
לחץ להשלמת הרשמה כדי להשקיע

לגיוס החדש והפומבי שלנו לחצו על הלינק https://www.fundit.co.il/Project/5764


שלום, 

אני זיו, חבריי ואני פיתחנו אופניים ללא שרשרת. כן, אתם קוראים נכון - ללא שרשרת!

קראנו לאופניים שלנו ChainFree -
ה-ChainFree עובדים על כוח הידראולי, ונותנים לרוכב חוויית רכיבה חדשה ומופלאה.

לפני כשנה גייסנו 315,000 ש"ח ע"י מכירה מוקדמת של אופנייים באתר Headstart פה בישראל - מה שהתברר כאחד הקמפיינים המוצלחים ביותר בישראל.

מאז אנחנו עובדים במרץ ואם מעט עיכובים הגענו לרגע בו יש אב טיפוס שאנחנו מרוצים ממנו ומאפשר לנו לנוע קדימה במרץ (ניתן לראות בסרט למטה נסיעה עליו בהדגמה במכון וייצמן).

הצוות גובש והורחב, אנחנו 3 אנשים במשרה מלאה ועוד 3 אנשים במשרה חלקית בהתאם לצרכים, אנחנו מקפידים על התנהלות יעילה וזהירה כמו שאיפינה את החברה בשנתיים + האחרונות. 

מר   צבי ימיני הצטרף לחברה כמשקיע פעיל בתפקיד יו"ר מועצת המנהלים, נסיונו הרב של ימיני מחזק את היכולות האסטרטגיות של החברה.

החברה הישראלית Taga הצטרפה כמשקיעים פעילים בחברה, ל Taga ידע ונסיון בעיצוב תכנון יצור ושיווק אופניים Taga גייסה לפני מספר שבועות 2.6 מיליון דולר  בקמפיין האופניים הכי מצליח בקיקסטארטר TAGA 

אנחנו עתידים לצאת בקמפיין מימון המונים בארצות הברית.

לאחרונה חתמנו עם חברת TROSS מהחברות המובילות בעולם בהובלת קמפיינים של מימון המונים בארה"ב. הקמפיין האחרון שלהם בתחום האופניים סיים לגייס עכשיו 2.6M$ לחצו כאן כדי לצפות בו

הקמפיין מתוכנן לצאת בעוד מספר חודשים ואנחנו עובדים במרץ על הרכבת שני אבי טיפוס חדשים.

מטרת הגיוס הנוכחי הוא הגעה נכונה ומיטבית לאותו גיוס על מנת להזניק את החברה קדימה.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף באותם תנאים שבהם השקיעו משקיעים נוספים לפני כשנה וחצי בחברה:

ההשקעה מתבצעת לפי ערך חברה של כ2M$ לפני הכסף שגויס, אנחנו מגייסים מינימום 200,000$ ומקסימום 300,000$

את ההשקעה מובילים יהושוע לוינברג ושמואל הופרט , הניסיון המשותף של שנים רבות והידע והיכולות של הצוות הזה ללא ספק נותנים לחברה יתרון משמעותי.

בואו להתרגש איתנו ולקחת חלק בפריצה קדימה !

צפו בראיון שלנו בערוץ 2:


נסיעת מבחן במכון וייצמן:
חפשו אותנו ב- 

 מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
FT
pic
Fundit Team
01/08/2016
SH
pic
shmuel huppert
28/07/2016
JL
pic
joshua Levinberg
28/07/2016
עש
pic
עמי שנן
03/08/2016
צי
pic
צביי ימיני
07/08/2016
עב
pic
עמית ברק
07/08/2016
אס
pic
einatn
01/09/2016
אג
pic
eyalg
06/09/2016
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך