preloaderNew
success

בי טי אל טרוול בע"מ

אליס חיפוש טיסות גמיש

אליס שואפת להיות מנוע חיפוש הטיסות והנופש לכל המשתמשים באשר הם. אליס יצאה לעולם בתחילת אפריל 2016 ומאז מעוררת עניין רב וזכתה לסיקור תקשורתי נרחב. הגיוס יאפשר לאליס להמשיך לפתח ולשווק את המנוע חיפוש, ובהמשך להכין את הפלטפורמה של אליס ליציאה לשווקים נוספים בחו"ל.
img
round1
285%
2
משקיעים
img
תיירות
תאריך הגיוס עבר

תחשבו על הפעם האחרונה שניסיתם להזמין כרטיס טיסה או חופשה באינטרנט !
אנחנו חושבים על זה כל היום (-: והחלטנו להעיז ולהביא את הטכנולגיה קדימה לעולם מיושן מסורבל ואיטי.


Alice נוסדה מתוך אהבה עמוקה לעולם הטיסות והחופשות בחו"ל ולמחירים השפויים בו בפרט. בתור אנשים שמאוד אוהבים לטייל בעולם אבל יותר מהכל אוהבים לשלם מחירים שפויים וזולים על הטיולים שלהם, התחלנו בשלהי 2014 להגות את הרעיון – ועל בסיס זה נוסד מנוע החיפוש אליס.

קצת מהתקשורת עלינו:

חדשות ערוץ 1 באה למשרדי החברה לראות על מה כולם מדברים (12.04.16) - לחץ כאן לצפייה בכתבה
אתר האינטרנט Mako סיקר את אליס (04.04.16) - לחץ כאן לצפייה בכתבה
מגזין העסקים גלובס סיקר את אליס בוידיאו (04.04.16) - לחץ כאן לצפייה בכתבה
ראיון בתוכנית הרדיו של גבי גזית עם מנכ"ל החברה (05.04.16) - לחץ כאן לצפייה בכתבה

יתרונות ההשקעה באליס


בתחילתו של הרעיון, התחלנו לחקור את עולם מנועי חיפוש הטיסות וגילינו פיסות מידע שעל בסיסם התחלנו להצמיח את Alice – מנועי החיפוש, או סוכני הנסיעות, מאפשרים לך לקבל מידע על טיסות רק אם התאריכים שלך מקובעים ולא גמישים. אבל נשאלת השאלה – ואם אני כן גמיש? ואם יש לי יותר מיעד אחד שאני יכול לנסוע אליו? כאן התחילה הבעיה.. פיסות המידע שגילינו הן שבעצם אף אחד בעולם לא מאפשר לך להיות גמיש בתאריכים או ביעדים לחיפוש. למה אתם שואלים?! שתי סיבות עיקריות נעוצות מאחורי כך: לאף גוף לא היה את היכולת להתמודד עם חשיבה טכנולוגית מחוץ לקופסא, ואף גוף בשרשרת המזון של עולם הטיסות לא רצה למכור ללקוחותיו רק טיסות זולות...   אז הרעיון בעצם מאוד פשוט - התחברנו לכל חברות התעופה בעולם, חברנו למספר גופים מאוד גדולים ומרכזיים בעולם התיירות המקומי והבינלאומי על מנת להוות כוח צרכני גדול ומשמעותי ועל ידי כך ליהנות מהמחירים הטובים ביותר שיש, גייסנו את טובי המוחות הטכנולוגים לטובת המשימה - ואז אמרנו בוא נעשה הפוך על הפוך. במקום לתת ללקוח לבצע חיפוש ליעד ספציפי בתאריכים ספציפיים, בוא ניתן לו להגיד לנו לאילו יעדים הוא מעוניין לטוס, כמה זמן הוא ירצה לשהות ביעד ובאיזה טווח תאריכים – והמערכת תגיד לו מתי ולאן הכי כדאי לו לטוס. גאוני כמה שזה פשוט.   אליס רואה בכל רגע נתון עשרות מיליונים של טיסות ויודעת בדיוק היכן הכרטיסים הכי זולים מסתתרים.

בעת הנוכחית אליס עובדת היום ומוכרת אלפי כרטיסי טיסה ללקוחות מרוצים שאוהבים אותנו ומעריכים את מה שיצרנו פה!

שלבי הפיתוח הבאים הם:
  1. הרחבת מנוע החיפוש לסגמנטים נוספים - בתי מלון, חבילות ושירותי קרקע.
  2. העמקת שיתופי הפעולה בארץ ובחו"ל עם גורמים מסחריים.
  3. הכנת המערכת ליציאה למדינות נוספות בעולם.


החדשנות של אליסמידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך