preloaderNew
success

סמארטאפ א.י. בע"מ

הלוואה המירה

סמארטאפ פיתחה ומייצרת את e-Valve ברז המקלחת הראשון שהוא למעשה Hub המים בבית החכם. המערכת מחוברת ל"ענן" מאפשרת יצירת מאפייני מקלחת, הכנת מקלחת מרחוק, שליטה בכמויות המים, בקרה, איתור דליפות, מניעת קפיאה ועוד. המערכת משלבת טכנולוגיות קצה של מיטב היצרנים בתחומם בעולם ברמת הרכיבים המכאניים והאלקטרוניים / מחשוביים. החברה החלה בשיווק מוצריה בתחילת 2016 ונמצאת כיום במסלול להאצת מכירותיה והתרחבות גלובלית.
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
הנחה על סיבוב הבא
20%
122%
5
משקיעים
img
טכנולוגיה
תאריך הגיוס עבר

סמארטאפ נוסדה ב 2009

בשנת 2010 קיבלה החברה את ההשקעה הראשונה מקרן טרה בניהולם של ד"ר אסטורה מודנה וד"ר הרולד וינר, במהלך השנים  החברה פיתחה את ברז המקלחת הראשון שהוא למעשה Hub המים בבית החכם.
המערכת שפותחה מאפשרת ניטור טמפרטורה, לחצים וספיקה ללא חלקים נעים (פטנט רשום של החברה

מערכת ה e-Valve מחוברת ל"ענן" מאפשרת רמת ביטחון מקסימאלית ומניעת כוויות, יצירת מאפייני מקלחת, הכנת מקלחת מרחוק, שליטה בכמויות המים, בקרה, איתור דליפות, מניעת קפיאה ועוד ועוד.

המוצר משולב בטכנולוגיות קצה של מיטב היצרנים בתחומם בעולם ברמת הרכיבים המכאניים והאלקטרוניים / מחשוביים.
החברה החלה בשיווק מוצריה בתחילת 2016 בבריטניה וישראל ונמצאת כיום במסלול להאצת מכירותיה והתרחבות גלובלית.

החברה נמצאת בשיתוף פעולה עם Intel ובסוף פברואר תושק המערכת בתערוכת התקשורת 4YFN בברצלונה, כאשר היא מבוססת על רכיב Intel Edison, רכיב יעודי של Intel לתחום הבית החכם. כבר היום נמכרת המערכת במסגרת High-tech Zone לעובדי אינטל.


בנוסף משתפת החברה פעולה עם Amazon העולמית, המערכת מתקשרת עם הרמקול בכל האינטילגנציה המלאכותית Amazon Echo ומשתמשת בפלטפורמת הענן של אמזון (AWS) לאחסון ה- Big data  ולטובת הפעלת אלגוריתמים של machine learning and pattern detection החברה מאמינה ששליטה על מערכות על ידי הפעלה קולית יהווה רכיב שליטה מרכזי בבית חכם ובפרט בחדר המקלחת העתידי.


באחרונה חתמה החברה חוזי הפצה בספרד וגרמניה ונמצאת במו"מ עם מפיצים בטריטוריות נוספות.


שרתון תל אביב התקין לאחרונה 20 מערכות, כחלק משיפוץ אחת הקומות במלון, וזאת לאחר פיילוט מוצלח בן שנתיים וחצי ללא דופי. לקראת תום  השנה צפוי המלון להיכנס לשיפוץ קומה נוספת.


רשת Accor העולמית הביע באחרונה את רצונה לעבור לשלב המסחור לאחר פיילוט בן שנה באחד ממלונות הרשת.

החברה מנוהלת עדיין על ידי אחד מיזימיה המקוריים מר אסף שלתיאל, אשר לו עבר עשיר בתעשיית ההיי-טק הישראלית.

מאז הקמתה ועד תחילת סבב זה גייסה החברה כ 4.5 מ' דולר לאורך השנים.
החברה התחילה בינואר 2017 סבב גיוס של כ 3 מ' דולר לטובת הצמיחה המתוארת לעיל.

דירקטוריון החברה החליט להקצות חלק מן הגיוס לטובת משקיעים ראשונים שישקיעו בחברה עוד בטרם יקבע השווי לטובת הסבב הנוכחי, באמצעות מנגנון הלוואה המירה.

סיבוב הגיוס - CLA

לטובת זו החברה פותחת בזאת סבב הלוואה המירה אשר ימשך עד סוף אפריל 2017 או הגעה לסכום הגיוס הכולל בהלוואה ההמירה או סגירת סבב ההשקעה כולו, המוקדם מבינהם.

צוות

אש
אסף שלתיאל_pic

אסף שלתיאל

CO FOUNDER

אסף הינו מהנדס אלקטרוניקה מהטכניון. אסף הקים את החברה ביחד עם מספר שותפים ונשאר מאז הקמתה לנהל את החברה במסירות ונאמנות למשקיעים ולמטרותיה. אסף בעל ניסיון עבודה במרוואל ואינטל. אסף נשוי בשנית ואב לשלושה.

יק
יובל קליין_pic

יובל קליין

CTO

יובל הינו בעל תואר שני בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת NORTHRIDGE בקליפורניה. יובל הינו בעל ניסיון עבודה עשיר בתחומי ההנדסה והפיתוח בארץ ובחו"ל. יובל מתגורר עם אשתו וילדיו בקיבוץ רמת השופט בו גדל.

אפ
אילן פרידמן_pic

אילן פרידמן

,CMO

אילן בעל תואר שני בעסקים בינלאומיים מאוניברסיטת ג'ורג'יה. אילן בעל ניסיון רב שנים בתחום השיווק בחברות בינלאומיות ובניית מערכי שיווק בחברות טכנולוגיה.

יה
יואב הוכברג_pic

יואב הוכברג

advisory board

יואב החזיק עד לא מזמן בתפקיד סגן נשיא לפיתוח אסטרטגי ופיתוח עסקי באינטל העולמית במהלך קריירה של כ 30 שנה באינטל. לאורך השנים שימש יואב בתפקידי VP שונים בארגון כמו גם בתפקידים שונים באינטל קפיטל (זרוע ההשקעות של אינטל) יואב בעל תואר ראשון בהנדסת מחשבים ו MBA מהטכניון. יואב מוסמך כמנחה בכיר מתאם גופים שונים ועוסק כיום בניהול וייעוץ וניהול בחברות טכנולוגיות.

פודב
פרד ואן דן בוש_pic

פרד ואן דן בוש

Director

פרד משקיע בחברות טכנולוגיה שונות. פרד הינו בעל ניסיון רב בעולמות הטכנולוגיה כאשר כבר בשנות ה 70 היה מנהל הפיתוח של פיליפס מערכות מידע ולאחר מכן היה שותף במספר חברות שביצעו אקזיטים מרשימים, אשר וריטאס (Veritas Softeare) הינה רק אחת מהן. פרד יושב בדירקטוריון החברה ומלווה את אסף בעסקאות משמעותיות ותהליכים מבניים בחברה.

דאמ
ד

ד"ר אסטורה מודנה

Director

אסטורה הינו ממשקיעי ההון סיכון הותיקים בישראל, בעברו מנהל בקרן ההון סיכון Israel Seed וכיום שותף מנהל בקרן Terra Ventures. אסטורה משמש כיו"ר חממת Terra Lab. אסטורה הינו בעל דוקטורט בפיזיקה ופוסט דוקטורט מ Ecole Polytechnique בפאריז.

דהו
ד

ד"ר הרולד וינר

Director

הרולד הינו שותף מנהל בקרן Terra Ventures ודירקטור בחממת Terra Lab. בעברו הרולד הינו ממקימים מפעלים קיבוציים מצליחים אשר נמכרו לחברות בינלאומיות, דוגמת ארומור של קיבוץ גבעת עוז ואלגטק של קיבוץ קטורה, הרולד הינו בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתעשיה. הרולד בעל דוקטורט בכימיה יישומית מהאוניברסיטה העיברית.

לפ
לן פדר_pic

לן פדר

CFO

לן הינו איש כספים מנוסה בעל עבר בחברות היי-טק וניהול פרויקטים פיננסים מורכבים. לן בעל תואר ראשון בכלכלה וספרות גרמנית מ Brandeis University, כולל שנת לימודים ב University of Oxford. לן בעל תואר שני מאוניברסיטת תל אביב Recanati School of Business עם התמחות במימון וקיימות.

אד
אריאל דיטש_pic

אריאל דיטש

COO

אריאל מנהל תפעול מנוסה מאוד בניהול פרויקטים וייצור מורכב. אריאל התמחה בהבאה לשוק של מוצרים חדשים בחברות בהן עבד (Lumenis Ltd, Camtek Ltd ועוד). אריאל בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול מהטכניון ולומד בימים אלו לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה העיברית.

ד(ש
דובי (דב) שגב_pic

דובי (דב) שגב

משקיע מוביל

דובי הינו יו"ר העסקים של קיבוץ אילון, אשר הוביל את סבב ההשקעה הקודם בחברה. יזם בעל ניסיון בחברות הזנק בתחום האנרגיה, מים, חקלאות ומזון. בעל תואר שני במנהל עסקים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל. בעל עבר עשיר בשוק ההון, תפקיד אחרון כמנהל הנפקות בפועלים IBI. כמו כן בעברו תפקידי רכש בכירים בתעשיית המזון.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
דש
pic
דובי שגב
23/02/2017
אנ
pic
אמתי נדר
27/02/2017
טב
pic
trfltd
26/02/2017
קא
pic
קבוץ אילון
27/02/2017
לל
pic
לירן לויט
01/03/2017
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך