preloaderNew
success

פרי פרויקטים תמ"א 38

הפרטיזנים 30

היזם רועי פרי, קבלן רשום בעל רקורד בנייה של מעל כ- 400 יחידות בשני עשורים האחרונים, מזמין אתכם להשקיע בפרויקט תמ"א 38 עם בטחונות ותשלום חודשי למשקיעים. מטרת הגיוס: השלמת מימון הבנייה. הפרויקט ממוקם בשכונת נווה עמל, השכונה הגדולה ביותר בהרצליה, בסביבה המצויה בתהליך התחדשות עירונית משמעותי. מטרת הפרויקט, שהחל במחצית 2017, הינה חיזוק הבניין הקיים והוספה של 11 דירות חדשות, מתוכן 2 פנטהאוזים.
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
'
img
מח''מ
12
120%
9
משקיעים
img
תאריך הגיוס עבר

פרויקט תמ"א 38 עם בטחונות ותשלום חודשי למשקיעים

מטרת הפרויקט

חיזוק הבניין הקיים והוספה של 11 דירות חדשות.

מתוכן 2 פנטהאוזים. ודירת גן אחת. 

סטטוס הפרויקט

הפרויקט החל במחצית השנייה של 2017. 
הבנייה מצויה בשלב מתקדם ואף מקדימה את לוח הזמנים.
*הפרויקט סיים את שלב חיזוק הבניין הקיים וכעת בשלב סיום שלד הדירות החדשות ועבודות הגמר.
 *נחתמו שני הסכמי מכירה של דירות  במחיר גבוה מהצפי בדו"ח האפס.


* חברת קרנות 38 ביצעה חיתום מלא על הפרויקט ועתידה להשלים את המימון הדרוש לפרויקט

בטוחות בהן מחזיקה חברת הניהול מול היזם:

- משכנתא (שיעבוד) על כל (11) הדירות החדשות (למעט החרגה לרוכשים שהפקידו ויפקידו כספים לחשבון הפרויקט).
- שיעבוד וקבלת כל התקבולים ממכירות. 
- שיעבוד שוטף על החברה. 
- ערבות אישית של בעל השליטה + שיעבודים נוספים 
(מניות, חן שוטף, חוזה קבלן, תקבולי ביטוח.)

-  חב' הניהול מספקת למשקיעים אחת לתקופה לפי דרישה דוח פיקוח תקציבי   ובחינת העודפים הצפויים בפרויקט על פי מצב אמת במועד הדוח.
שחרור כספים ליזם עבור קבלן הביצוע נעשה ע"פ דוחו"ת אישור מחברת הפיקוח. 

(יש מיצגים במערכת של הדו"חות האחרונים.)

דו"ח 0 - מיום 13/01/17 - טרם תחילת הפרוייקט הראה על עודפים צפויים של כ 20% ביחס להוצאות.

היזם עומד בכל ההתחייבויות.  נמכרו 2 יח' בפרוייקט במחיר גבוה בכ 5% מדו"ח האפס.

- לחברת הניהול היכולת והניסיון במידת הצורך להשתלט על הפרויקט ע"מ להגן על זכויות המשקיעים.  לחברת הניהול יש את הכלים להשלים את הפרויקט.

                  הבנייה בעיצומה!

מיקום:

הפרויקט ממוקם ברחוב הפרטיזנים בסמוך לרחוב מורדי הגטאות שבשכונת נווה עמל והינו חד סטרי לתנועת כלי רכב שכיוונו הכללי דרום- צפון. נווה עמל הינה השכונה הגדולה ביותר בהרצליה, המהווה כ- 9% מכלל אוכלוסיית העיר. השכונה מונה כ- 2,400 יחידות דיור ומתפרשת על שטח של כ- 1,460 דונם.

ייעודה של שכונת נווה עמל, שהוקמה בשנות החמישים, היה להיות שכונת פועלים ועל כן שמה. סביבת השכונה מאופיינת בבנייה צמודת קרקע לצד בניה רוויה. אופי הבנייה מעיד על השינויים הדמוגרפיים שחלו בשכונה. במשך השנים החליפו בתים חדשים ווילות מפוארות ומודרניות את המבנים הישנים. 

בשכונה ישנם מוסדות ציבור בהם גני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכוניים, מתנ"ס הכולל בתוכו מגרש טניס, בתי כנסת, מרכזים מסחריים, סניף דואר, סניף קופת חולים ופארק ציבורי. הסביבה מצויה בתהליך התחדשות עירונית משמעותי בשנים האחרונות.

עקרי התכנית:

תכנית בקשה להיתר מס' 20140934 : 

תוספת וחיזוק בניין מגורים משותף בן 3 קומות על עמודים, 12 יח"ד.
תוספת 2.5 קומות ו-11 יח"ד
כלומר : יח"ד גן + 10 יח"ד בקומות העליונות 

דירות הקיימות: הרחבת שטח דירות, ממ"דים וגזוזטראות.
בניין קיים: הריסה ובניה מחדש של גרם המדרגות ותוספת מעלית.
קומות חדשות: ממ"דים, גזוזטראות מרפסות גג, פרגולות.
קומת הקרקע: תוספת יח"ד גן, הגדלת שטח הלובי, 6 מחסנים דירתיים,
חניות ומתקני חניה,חדרים טכניים, גדרות ופיתוח שטח.

  


צוות

רג
רונן גאון_pic

רונן גאון

מנכ"ל חברת הניהול

מוסמך מנהל עסקים,בוגר כלכלה, בעברו: מנהל סניף וחבר הנהלה בבנק דקסיה, מנהל הסניף הראשי בבנק ירושלים, דירקטור בבריטיש ישראל ובאקסלנס נשואה באמירים קרן נאמנות ובחברת ר. אלה. בעל ניסיון רב במימון בנקאי של פרויקטים בנדל"ן בהיקפים משמעותיים וקטנים.

חבצ
חיים בן צבי_pic

חיים בן צבי

חברת הניהול

כלכלן, לשעבר מנכ"ל רפא"ל, משנה למנכ"ל, סמנכ"ל כספים וסמנכ"ל שיווק בפז, מנכ"ל בורגר ראנץ, דירקטור ויו"ר ועדת הביקורת של "אוצרות" – חברה לניהול תיקים של בנק "אוצר החייל". כיום משמש כיו"ר החברה, יו"ר בחברת התקשורת "טיקל" ויו"ר חברת א.ב יעל ישראל בע"מ

בא
בועז אנגלנדר_pic

בועז אנגלנדר

חברת ניהול

מהנדס, סא"ל במיל, מנכ"ל חברת א.ב יעל ישראל בע"מ היוזמת פרוייקטי תמ"א 38. בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים בהיקפים גדולים, מתמחה בתחום תמ"א 38, מנהל משותף בחברת ביצוע העוסקת בתחום.

רפ
רועי פרי_pic

רועי פרי

יזם

היזם רועי פרי, קבלן רשום בעל רקורד של מעל 400 יח' בשני עשורים האחרונים. רועי פרי בעל רקורד עצמאי מרשים בתחום. והוא היזם בפרויקט והמבצע.

ע()א
עו

עו"ד (ונוטריון )זהר אנגלנדר

משפטי/ חב' ניהול

עו"ד (ונוטריון )זהר אנגלנדר מתמחה במקרקעין ,ליווה ביצוע פרויקטים בהיקפים של מאות יחידות דיור בתחום פרויקטי פינוי בינוי בקריית אונו וביהוד , הרחבות ישובים ועוד ,מתמחה בנדל"ן ומשפט מסחרי .לווי בניה עירונית בהיקפים של אלפי יחידות דיור ,לווי הקמת מרכזים מסחריים ומבני ציבור ,טיפול משפטי בהסכמי מימון ועוד.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
FT
pic
Fundit Team
05/02/2018
עז
pic
עמרם - זהבי
04/02/2018
נג
pic
Numi123
06/02/2018
שח
pic
moshli
04/02/2018
דא
pic
דולי - אבירם
04/02/2018
אא
pic
אהובה ו - אקוני
06/02/2018
עש
pic
עידית שריר דהאן
06/02/2018
אב
pic
אלרועי ברקוביץ
06/02/2018
קק
pic
קרנות תמא 38 בעמ קרנות תמא 38 בעמ
06/02/2018
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך