preloaderNew
success

דזרט בייקאיר בע"מ

Desert BikeAir

Club Giraffe - חברת תיירות האופניים הגדולה בישראל, מפעיל תיירות האופניים הגדול ביותר ב-Morzine - האתר הגדול באירופה. נסיון רב בשיווק בינ"ל של תיירות אופניים (50% מלקוחות החברה אינם ישראלים). כל הניסיון הזה מגוייס כיום לפרוייקט ייחודי להבאת תיירות אופניים נכנסת לישראל: 3 ימי רכיבה לאורך שביל ישראל לאופניים בנגב, 20 מחזורים בחורף, 150-100 רוכבים מחזור. חוויית חיים לאורח שתתומחר בהתאם ברווחיות גבוהה

רוכבי אופני הרים זרים שרכבו בנגב תארו אותו כמקום הטוב ביותר בו רכבו מעודם. חלק גדול מאיתנו הרוכבים יודע בדיוק על מה הם מדברים - 'זמן מדבר' הוא משהו שאנו מחכים לו חודשים רבים בשנה.

שדה התעופה 'רמון' צפוי להיפתח בקרוב, ומדינת ישראל משקיעה סכומי עתק בחשיפה ומיתוג של הנגב (Friendly Desert).

זה בדיוק התזמון הנכון להקים בישראל פרוייקט משמעותי של הבאת תיירות אופניים לנגב.

Club Giraffe היא חברת תיירות אופני ההרים הגדולה בישראל ומפעילת תיירות האופניים הגדולה וכנראה גם הרווחית ביותר ב-Morzine, אתר תיירות האופניים הגדול באירופה. בנוסף, צברה החברה ניסיון רב וייחודי בשיווק בינלאומי של תיירות אופניים שכתוצאה ממנו 50% מלקוחות החברה אינם ישראלים.

ניסיון זה מופנה כיום להקמת פרוייקט אופניים ייחודי, משמעותי ורווחי להבאת תיירות אופניים לישראל.

Desert BikeAir יהיה טיול אופניים בן 3 ימי רכיבה לאורך שביל ישראל לאופניים בנגב תוך הסתמכות על לינת שטח מפנקת וחאנים מדבריים. הטיול יופעל ב-25-20 מחזורים לאורך כל החורף, כשבכל מחזור יהיו בין 100 ל-150 רוכבים (במתכונת דומה ל'חוצה גולן' למי שמכיר).

שילוב של רכיבת מדבר עם לינה מפנקת באמצע שומקום ובירה תחת מיליון כוכבים משמעותו חוויית חיים – חוויה שאין לה מחיר. מתוקף עובדה זו יימכר הטיול ב-1,000 יורו וברווח של 50%.

טבען של חוויות חיים לעבור מפה לאוזן, ועל כן בטווח הארוך תוגדר מטרה שיווקית מאד חדה: להביא את הוצאות הפרסום הכי קרוב שניתן לאפס (ראו סעיף Club Giraffe בהמשך התוכנית).

מתוקף העובדה שמדובר במוצר אחד בתאריכים סגורים מראש, הוצאות האופרציה בפרוייקט צפויות להיות נמוכות באופן משמעותי מן המקובל בעולם התיירות.

האתגר בפרוייקט: ישראל נתפסת בעולם כמקום מסוכן, ובטח שבטח לא מוכרת כמקום אטרקטיבי לרכיבת אופני הרים.

כדי לפצח את האתגר, בחרנו בשותפים הכי טובים שניתן - אתם - קהילת רוכבי האופניים בארץ: בארץ יש עשרות אלפי רוכבי אופניים. יש להניח שלחלק גדול הכרות עם רוכבים מן העולם במסגרת קשרי משפחה, חברות, עבודה, הכרות מחופשות אופניים בחו"ל וכיו"ב. תהליך השיווק, לפחות בשלבי ההתנעה של המיזם, יגייס את קהילת הרוכבים בארץ כסוכנים, תוך מתן תגמול גבוה על כל לקוח בדמות תלושי קנייה לציוד אופניים – מצרך שצפוי להיות מאד מבוקש בספורט בו העלויות כבדות וכל שקל יוצא מן התקציב הביתי.

 טיול הפיילוט ייערך בנובמבר 2018, ייועד ל-50 אורחים, וכדי לספק ל'סוכנים' כלי שכנוע, יימכר במחיר של 690 יורו המגלם אפס רווח, כשתמורת כל אורח יקבל ה'סוכן' תלושי קנייה בגובה 1,000 ₪.

בפברואר 2019 ייערכו שני טיולים במחיר מופחת אך רווחי של 830 יורו, ועלות התלושים צפויה להיות 900 ₪ ללקוח.

בטיול הפיילוט יושקעו גם 50,000 ₪ בצילום ובעריכת החומר ככלי שיווקי מן המעלה הראשונה להמשך.

סך ההון הנדרש עד אחרי שני הטיולים בפברואר 2019 הוא 300,000 ₪ שיגוייסו בגיוס המונים , המאוגד בחברה חדשה שהוקמה לצורך כך תחת השם Desert BikeAir בע"מ. 

מדיניות חלוקת דיווידנדים: החברה צופה שהשנתיים הראשונות לפעילותה לא יהיו רווחיות, וגם אם כן, יושקעו הרווחים בתוך החברה (בעיקר לרכישת אופניים להשכרה). החל מן השנה השלישית צופה החברה רווחים, וכוונתה לפעול להחזר ההשקעה במהירות האפשרית, תוך חלוקה של 50% מן הרווחים הראויים לחלוקה.

החברה רואה בקהילת האופניים בארץ בכלל, ובמשקיעים בפרט, שותפים מלאים וכלי מפתח בהצלחת המיזם, החל מגיוס ההון, עבור בהתנעת התהליך השיווקי, וכלה בשימוש רב ככל האפשר באנשי הקהילה כחברי צוות.

ניהול המיזם ייעשה על ידי ניר בן-ימיני, המקים והמנהל של Club Giraffe, בשיתוף עם אסף עמיחי – תיירן אופניים מנוסה ממדרשת שדה בוקר, ועם 'טיול אחר' – חברת לוגיסטיקת שטח מנוסה ממצפה רמון. אסף ו'טיול אחר' הפיקו בעבר ארוע במתכונת זהה ל-Desert BikeAir תחת השם 'רוכבים בדרך הבשמים'.

Desert BikeAir מגיע בתזמון מצויין, מציע מודל ייחודי ומאד רווחי, ומנוהל על-ידי החברה המנוסה ביותר בישראל בתחום. השקעה בפרוייקט תאפשר לך להיות חלק ממיזם ייחודי שישלב גאווה מקומית עם רווחיות גבוהה, ואנו מזמינים אותך להצטרף.

צוות

נב
ניר בן-ימיני_pic

ניר בן-ימיני

יוזם ומנהל הפרוייקט

המקים והמנהל של Club Giraffe, בעל ניסיון רב גם בהפקת ארועי מדבר, רוכב אופניים מושבע וחובב גדול של רכיבות מדבר, בן 56, מתגורר במכמורת, נשוי + 2, בוגר הטכניון בהנדסה אווירונאוטית ובעל השכלה במנהל עסקים, יזם בנשמה.

אע
אסף עמיחי_pic

אסף עמיחי

מנהל מקצועי

אסף הוא תיירן אופניים ותיק ממדרשת שדה בוקר שיזם, הפיק וניהל טיולי אופניים מדבריים רבים, כולל סדרת טיולים שנקראה 'רוכבים בדרך הבשמים' שהופקה במסלול ובמתכונת זהים לפרוייקט המתוכנן.

טא
טיול אחר_pic

טיול אחר

ניהול לוגיסטי

'טיול אחר' ממצפה רמון מתמחה מזה למעלה מ-20 שנה בלוגיסטיקה של טיולי מדבר, והיתה שותפה בין היתר למיזם 'רוכבים בדרך הבשמים'.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
ZB
pic
Ziv Brosh
30/05/2018
נב
pic
נמרוד בר-לוין
11/04/2018
יב
pic
יותם ברניס
10/04/2018
נמ
pic
ניסים מעוז
08/05/2018
אמ
pic
אופיר מרכס
17/04/2018
אש
pic
אלי שלום
20/04/2018
רד
pic
רפאל דיין
12/04/2018
GL
pic
Gil Lukach
12/04/2018
זכ
pic
זיו כוכב
11/04/2018
ג.
pic
גיליז מערכות מידע .
11/04/2018
אצ
pic
איתן צוקר
12/04/2018
עמ
pic
עוזי מור
12/04/2018
אה
pic
אריק הרשקו
12/04/2018
נכ
pic
נועם כלב
12/04/2018
AT
pic
Arie Topaz
29/05/2018
RS
pic
Rami Shtokhamer
16/04/2018
עג
pic
עמרי גרסון
29/04/2018
אנ
pic
אורן ניסטל
24/04/2018
OK
pic
Orit Kislev
30/05/2018
רא
pic
Ramsi
04/05/2018
MD
pic
Meir Dudai
28/05/2018
מפ
pic
מוסיק פרחיה
06/05/2018
גמ
pic
גרגורי מרמונטבו
29/05/2018
מה
pic
מיכאל היימן
27/05/2018
MS
pic
Menahem Singer
31/05/2018
רפ
pic
רמי פייס
29/05/2018
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך