preloaderNew

יאלללה

זה סופו של כל בלון

טכנולוגיה אזרחית להגנה על העורף מאיומי טרור עממיים. כתגובה לטרור הבלונים והעפיפונים שמציף את אזור הדרום, החלטנו להתאגד בעזרת טכנולוגיות אזרחיות ולשנות את המשוואה. אנו פונים למשקיעים שמעוניינים לקחת חלק במאבק ולהביא תוצאות בשטח, וגם להרוויח על זה כסף.
₪29,620
גוייסו עד כה מתוך ₪400,000
בעבור 3.85% מבעלות החברה
img
seed
7%
22
משקיעים
img
חברתי
27
ימים נותרו לגיוס

יאלללה! (זה סופו של כל בלון)

בקליפת אגוז:

אנו מגייסים כסף כדי להשקיע במספר חברות ולזרז פתרונות הנשענים על טכנולוגיה אזרחית לבעיית הטרור העממי. אנחנו סבורים שזו הדרך הטובה ביותר לנצח את הטרור, לתת זריקת מרץ לחברות הזנק ישראליות וגם להרוויח מעליית הערך שלהן אחרי הוכחת היכולת ושימוש מוצלח בה.

המיזם נולד בשיתוף החממה הטכנולוגית בשער הנגב  SOUTH UP , וחברת "יאלללה" (עם 3 ל'), ומטרתו היא לנצח את טרור ההצתות בעזרת אמצעים טכנולוגיים אזרחיים וצבאיים.

הבנו שכדי לפעול מהר, נוכל להיעזר בכוחות אזרחיים וחוכמת ההמונים שבהם מסתתר פוטנציאל גדול בהרבה מעבר למטרת חיסול טרור העפיפונים והבלונים.

לכן, החלטנו להקים חברה בע"מ בבעלות העמותה הטכנולוגית בשער הנגב המפעילה את החממה הטכנולוגית SOUTH UP ולקחת את העניין צעד קדימה. פרטים מעמיקים על החברה ומנגנוניה, ניתן למצוא בקבצים המצורפים: ״תקנון״ ו״גילוי נאות״.

מבוא

בשלושת החודשים האחרונים מתמודדים תושבי עוטף עזה מול סוג חדש של טרור שפל, טרור של הצתות אשר מתבצע בעזרת עפיפונים, בלונים, קונדומים ועוד המשוגרים מעזה לעבר ישראל. מעל ל-950 שריפות, וכ-25,000 דונם של חורשות, שדות ויערות שלמים מלאים בבעלי חיים עלו בלהבות; זיהום האוויר באזור הנגרם מהשריפות והצמיגים ששורפים בהפגנות, יצרו נזקים בריאותיים בלתי הפיכים וקשה מאוד לאמוד בערך כספי את הנזק המצטבר, אך עדיין מדובר על עשרות מיליוני שקלים.


מכיוון שמדובר בטרור 'עממי' המבוצע על ידי אוכלוסיה אזרחית, הצבא ומערכות הביטחון מתקשים להתמודד עם התופעה. השריפות מסבות גם נזקים כלכליים רבים וגם משליטות טרור בתושבי האזור, ילדים ומבוגרים כאחד.

למזלנו, במדינת ישראל ישנם המון אנשים מבריקים שרק רוצים לעזור, בין אם זה בתחומי פיתוח מערכות הגנה צבאיות ובין אם זה בטכנולוגיות אזרחיות; הקמנו קול קורא לעזרה ברעיונות ופיתוח של פתרונות וכך בעצם התחיל המיזם שהשלב הראשון שלו היה "האקתון" (כנס עשייה טכנולוגית חברתית).

ההאקתון התקיים לפני כחודש וחצי והשתתפו  בו כ-350 מהנדסים, סטארטאפיסטים ונציגים שונים של גופי בטחון. מטרת ההאקתון הייתה לקבץ רעיונות ופתרונות טכנולוגיים פורצי דרך להתמודדות מהירה ויעילה עם אותם איומי הטרור. המשתתפים חולקו ל3 קבוצות מיקוד לפי רצונם בנושאים השונים של הבעיה: זיהוי (בלונים ושריפות), נטרול ומזעור הנזק.


במהלך ההאקתון עלו פתרונות נבחרים אשר הוצגו ע"י הקבוצות, חלקם כבר נבחנים בימים אלה על ידי גופי הביטחון וההצלה, וזאת בתמיכה מלאה של החממה הטכנולוגית SOUTH UP  וחברת "יאלללה".


אנו מזמינים  אתכם, אזרחי ישראל והעולם החופשי, להצטרף אלינו ולקחת חלק במסע החברתי, ציוני וכלכלי שאנו מובילים יחד עם היזמים שיבחרו- מתוך תחושת שליחות אך גם מתוך הבנת הערך הכלכלי העצום הגלום בפעילות החברה, ומאפשרים לכם להצטרף למיזם ולהשקיע בחברת "יאלללה" בתמורה למניות.


איך זה יעבוד

אנחנו מגייסים מהציבור כסף ( ראו הסכם השקעה מצ״ב) . עד כה התקבצו ב"יאלללה" מעל 100 רעיונות שעלו בהאקתון או אחריו.

בעזרת הסכום שנגייס נשקיע ברעיונות .

ועדת השקעות בוחנת את הרעיונות / מיזמים לגופם . הוועדה מאפשרת ניסוי פשוט לרעיונות שעוברים את הסף הנדרש .

חברות שעברו ניסוי מוצלח או כאלה עם פתרון עובד - נתקשר מולן חוזית ונשקיע בשלב ראשון סכומים של עד 100 אלף דולר . ההשקעה תהיה מול הלוואות המירות או מניות כפי המקובל .

החברות האלה יזכו למעטפת הבשלה מהירה אותה יצרנו, בעזרת ציוד, ניסוי, קשרים למשקיעים ולמערכות הביטחון והתקשורת. מעטפת שכבר הביאה לקידומן המהיר של החברות שהחלו לרוץ איתנו.

המטרה שלנו היא ליצור רווח לכל הגורמים המשתתפים, ליזמים לחברות,לנו, ולשאר תושבי האזור בצורה מהירה ומשמעותית, ובמקביל ליצור אימפקט משמעותי ביעילות ובזמנים קצרים ובכך ליצור תהליך סימביוטי שמגדיל את ערך המניות והאימפקט הכולל.

חברות לדוגמא

חברת sayvu היא חברה שמתמחה בביטחון אישי . את החברה הכרנו בהאקתון ומאז אנו משתפים פעולה . פיילוט בתשלום עומד להתחיל במד״א לאחר ייזום של ״יאלללה״.

חברת D.O drone  מפתחת ומייצרת רחפנים מתקדמים למשימות מורכבות  (heavy duty), לחברה יש יכולות כיבוי אש באמצעות כדורי הטלה כימיים המשוגרים מרחפן, כאשר הכדור המשוגר נמצא במגע עם אש, הוא מתפוצץ ומכבה את מוקד השריפה .

מערכות משולבות של כמה חברות:

הוצגה מערכת "קצה לקצה" לזיהוי וכיבוי שריפות באמצעים אזרחיים; הדיווחים מגיעים ישירות ל״חמ״ל״ הוירטואלי (והפיזי) של חברת sayvu ומשם הם משודרים ישירות לרחפן של do drone - שבעזרת בינה מלאכותית, נשלח לכבות את השריפות בתקווה עוד בתחילתן. זוהי דוגמא לסינרגיה אליה אנחנו מכוונים .

כאמור, יש בידינו עוד המון רעיונות ומיזמים והם ממשיכים לזרום אלינו דרך הקהילה הענפה והשוקקת שהקמנו. כמו כן מתוכנן האקתון נוסף באוקטובר.


ההזדמנות

מלחמות ועימותים תמיד היו זרז משמעותי להמצאות. החברות שעובדות איתנו זוכות למעטפת הבשלה מקצועית, מנוסה ומהירה. אנו מנצלים את חלון הזמן והתמיכה הרבה למיזם מגופים שונים כדי לקדם במהירות את הטכנולוגיות, הפתרונות והחברות המבטיחות ביותר.

כמו-כן, אנו והחברות שאיתנו, מכוונים בהמשך לפרוץ גם לשוק בחו"ל, מהלך אשר יניב תשואה לחברות, למשקיעים ולנו.

השוק שבו אנו מתרכזים נקרא "שוק המגיבים הראשונים"  (First-Responders market), השווי הגלובלי של שוק זה הוא 400 מיליארד דולר ובישראל שווי השוק הוא 3 מיליארד דולר בשנה (אגב, הנתונים נכונים לשנת 2014 וכנראה גדלו מאז).

אם לצורך העניין, נצליח לנגוס רק ב0.01% מהשוק, זה יסתכם ב4 מליון דולר מחזור בשנה.

היתרון היחסי שלנו

המיזם נולד מצורך בוער ( תרתי משמע) של תושבי עוטף עזה המעוניינים לשפר את עתידם ולנצח את הטרור.

קשרים חזקים נוצרו בעקבות האקתון ותוצאותיו עם גופי הביטחון, רשויות  והתקשורת, אנחנו מצליחים לייצר עניין ושיתופי פעולה . כל אלה ועוד מזמנים חלון הזדמנויות לתהליך מהיר של סבבי ניסויים והתאמה למציאות בשטח - ומאפשרים לנו להשיג טכנולוגיות ופתרונות עובדים במהירות וביעילות גבוהה.

כל חברה שתמצא ראויה להשקעה על ידי מנגנון בחינת המיזמים שלנו,  הן מההיבט הטכנולוגי והן בהיבט הצמיחה, תזכה למימון הנחוץ לפיתוח ואתם תהפכו דרכנו למשקיעים פעילים בחברה בעזרת המניות שלכם. ( ניתן לראות באתר את ההסכם ההשקעה )

ועדת ההשקעות תורכב מאנשי מקצוע ובכירים במשק בתחומים הרלוונטיים ואחרים.

איך אתם מרוויחים ?

ראשית, סיוע לתושבי הדרום ולמדינה, בדרך מעצימה שכזאת  היא תמורה ראויה לציון ולשבח.

בנוסף, ״יאלללה״ תייצר ערך בכמה דרכים :

1. השקעות מוצלחות בחברות שאותן היא תקדם ותעלה את ערכן. עליית הערך תהיה שונה מחברה לחברה וכך גם דרכי המימוש.

2. יישום וחיבור של פתרונות לכדי פתרונות קצה לקצה.

3. רווחים מעמלת קישור ומכירה , מפיתוח ואפיקים חדשים שימצאו.

הרווח של המשקיעים ישוקלל מהרווחים של חברת יאלללה.

מרכיבי הרווח של יאלללה כוללים עלייה בערך החברות בהן השקענו ותקבולים שוטפים על שירותים.

המשקיעים יזכו לקבל דיבידנדים בשיעור 50 אחוז מרווחי החברה בכל שנה, ובמקרה של אקזיט של אחת החברות, או רווח גדול ומשמעותי אחר, תישקל אופציה של חלוקה חד פעמית לפני הדו״ח השנתי.

אז יאלללה, למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו, ויחד נשנה את המשוואה!

לסיוע בהשקעה , צרו קשר או הסתייעו במצגת :
https://goo.gl/HF7WyX

צוות

שב
שחר בלקין_pic

שחר בלקין

CO FOUNDER,CEO

שחר הוא יזם סידרתי ותושב שער הנגב. את חברת ההזנק הראשונה שלו הקים בקיבוץ נחל עוז ב 1995, החברה עסקה בדחיסת והעברת וידאו דרך תקשורת ציבורית צרת סרט ופיתחה את אחד ממכשירי ה DVR הראשונים בעולם. ב 2016 היה שותף להקמת עמותת SOUTHUP ליזמות וחדשנות טכנולוגית בעוטף עזה, לחיזוק העוטף ע"י הקמת תעשיית הייטק וחינוך ליזמות וחדשנות כדרך להצלחה, שחר הוא יו"ר העמותה

אא
אלון אלשיך _pic

אלון אלשיך

CMO,CO FOUNDER

אלון ,המתגורר בקיבוץ נירעם הוא יזם, יוצר סרטים ואקטיביסט . מנכ״ל ״סנאריק״, סטארט אפ ליצירת אפליקציות ללא התקנה, הנמצא בשימוש ב״כלל, ״שטראוס וארגונים נוספים. בוגר תוכנית מנהיגות העתיד של ה State Departament מנחה סדנאות ליצירת וידאו ויראלי לבני נוער בדרום סרטיו התיעודיים של אלון הוקרנו במדנות רבות ,זכו לפרסים בינ״ל והוקרנו בטלווזיה הישראלית

רג
ראובן גמזון _pic

ראובן גמזון

CTO

ראובן גמזון, בעל ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתעשיית ההייטק והיזמות הטכנולוגית. יזם סדרתי שהקים מספר חברות הייטק, וביניהן את חברת אמפרסט, אשר בין היתר פיתחה את מערכת השו״ב של כיפת ברזל. בימים אלה ראובן שוקד על הקמת חברה לתועלת הציבור, ללא כוונת רווח , בשם Tech4Israel שמטרתה לרתום את הטכנולוגיה על מנת לפתור בעיות רבות בהן כולנו נתקלים בחיי היומיום כגון: בעיות תחבורה, תאונות דרכים זיהם אוויר, הון שחור ועוד.

רש
רונן שני_pic

רונן שני

,Engineer

מהנדס מכונות, בעל ניסיון של 9 שנים בתכנון מכאני )לרוב אלקטרו-מכאני ובחברות מולטי- דיסציפלינאריות(. עובד ביום יום על תוכנת SolidWorks ,בתכנון, פיתוח, הכנת תיקי מוצר, נספחי הרכבה, ליווי תהליכי ייצור, וכל התהליכים המזוהים עם Key-Turn ככל הניתן בתחום המכאני. בעל זיקה יתרה לתחומים: תרמו-דינמיקה ואנרגיה, כחלק מתהליך הזיווד האלקטרו-מכאני.

דנג
דר׳ נגה גולסט_pic

דר׳ נגה גולסט

אחראית קהילה

יזמת ויועצת עסקית. מנהלת היחידה לליווי עסקים קטנים ויזמויות במועצה אזורית שער הנגב. מרצה ליזמות ולשיווק.

עאל
עו

עו"ד אדיר לשם

עו״ד

בעל משרד עו"ד עצמאי משנת 1999, שותף במשרד עו"ד לשם-פריד משנת 2008.

בלשונית זו מוצגים מסמכים, מצגות, טבלאות וטפסים שהעלו היזמים כמידע מפורט להבנת העסקה מעבר לתמצית המנהלים.
אנו ממליצים לקרוא אותם לעומק.
pdf
Download
תוכנית עסקית
pdf
Download
הוראות עסקה לנאמנות
pdf
Download
תעודת רשם החברות
pdf
Download
תקנון
pdf
Download
פרוטוקול - מחליף הסכם מייסדים
pdf
Download
גילוי נאות
pdf
Download
בעלי מניות נוכחיים
pdf
Download
הסכם השקעה-סופי- נקי
pdf
Download
הסכם השקעה סרוק וחתום סופי
pdf
Download
כתב הוראות חתום
pdf
Download
כתב הוראות לנאמן
xlsx
Download
מקרא - תוכן מסמכי ההצעה
Google Drive Download All
*קישור לתיקיה עם חומרים נרחבים לבחינת ההשקעה
ממ
pic
מעין מלצר
06/09/2018
FT
pic
Fundit Team
06/09/2018
אא
pic
ארז אלשיך
04/09/2018
שב
pic
שחר בלקין
09/09/2018
עב
pic
ערן בר לב
12/09/2018
RS
pic
Ronen Shani
20/08/2018
אש
pic
אלון שוסטר
03/09/2018
לס
pic
ליאור סיני
17/09/2018
בה
pic
בתיה הולין
04/09/2018
EK
pic
Eran Kahanov
04/09/2018
לא
pic
לאה ואליעז אלשיך
07/09/2018
צל
pic
צבי להט
12/09/2018
יה
pic
ישי הרטוב
12/09/2018
שב
pic
שמשון בלקין
12/09/2018
YB
pic
Yael Belkin
12/09/2018
בס
pic
בנימין סלע
13/09/2018
אז
pic
אורלי זבולוני
13/09/2018
מס
pic
מרטין סיאורנו
14/09/2018
אש
pic
אבי שחר
16/09/2018
אא
pic
אהרון איתמרי
16/09/2018
גש
pic
גיל שוורצמן
16/09/2018
MR
pic
Mark Rozenberg
17/09/2018

    פורסם ב-
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך