preloaderNew
success

סוויצאפ

Switchup

הצלחה מודדים לפי לקוחות ולא לפי דיבורים- בתוך שנה וחצי 5 סטארטאפים גלובליים בחרו בנו ובפתרון הנדל"ן החדשני שלנו. מה אנחנו עושים? מעבירים סטארטאפים גדולים ומצליחים למשרדים מעוררי השראה בתוך 120 יום! ומה הם עושים בינתיים? ממשיכים לגייס טאלנטים ולצמוח,וביום המעבר מגיעים רק עם הצוות והלפטופים. כל השאר–עלינו! 4,500 מ"ר שנבחרו בקפידה בהתאמה ללקוח, עם עיצוב פורץ דרך שמייצר סביבת עבודה יחידה במינה.
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
'
img
מח''מ
48
111%
23
משקיעים
img
פיננסים
תאריך הגיוס עבר

מבנה העסקה:

מסלול הכסף מהגיוס עד החזר השפיצר:

סיכונים בעסקה:

סכונים בעסקה נמוכים מאוד וכמעט לא קיימים, המחאת הזכות הדו צדדית שבאמצעותה תיפרע ההלוואה מתבססת על פרוייקט מאוכלס ברחוב הארבעה 34 ת"א, על ידי השוכר Ziprecrutier שביצעה גיוס של 156 מיליון דולר באוקטובר 2018, המשקף לה שווי של מעל מילארד דולר.

בטחונות:

1. שעבוד המחאת זכות דו צדדית מהשוכר ZipRecruiter של תשלום שכירות חודשי בגין הסכם השכירות מול Switchup אשר יעברו לחשבון הנאמנות של IbI .

2. ערבות אישית.

3. שיעבוד על מלוא הון המניות הבלתי נפרע של החברה.

4. ביטוח חיים  על כל אחד מארבעת בעלי המניות הערבים אשר המוטב בפוליסה הינו הנאמן של העסקה.

5. "פקדון הוצאות" שמופקד אצל הנאמן.

6. שטר חוב חתום על ידי הלווה וערוך לטובת הנאמן.

7. שעבוד זכויות הפרוייקט במגדלי הארבעה 34 תל אביב מול בעלי הנכס, לרבות כניסה בנעלי הלווה במקרה של ארוע הפרת הסכם השכירות מול הבעלים.

8. המחאות משוכות מתוך חשבון בנק הלווה בהתאם ללוח הסילוקין.

9. המחאת זכות של זכויות הלווה מהפרוייקט העתידי בתוצרת הארץ.

מה אנחנו עושים:

אנחנו מספקים פתרון נדלני מהיר ואיכותי. בעידן שזמן הוא המשאב היקר ביותר שקיים, סטארטאפים מצליחים מחפשים פתרון למשרד גדול וראוי יותר למעמדם, אשר מתורגם בשווי של מאות מליוני דולרים. תוך מעבר מהיר וללא מאמץ מצידם, הם נהנים מסביבת עבודה בסטנדרט הגבוה ביותר לתעשיית ההיי-טק, כזו שמביאה אליהם את הטאלנטים הטובים ביותר.

שווי השוק של הלקוחות שלנו עומד על למעלה מ 1.8B$.

- מציאת לוקיישן מתאים

- שיפוץ מלא מרמת מעטפת עד גמר סופי, כולל עיצוב, ריהוט, תאורה, מכשירי חשמל וכל מה שצריך על-מנת להיכנס ולעבוד מהיום הראשון, הכל בהתאמה אישית לצורכי הלקוח.

- תמיכה, ליווי ושירות אישי לאורך כל תקופת השכירות.

הצורך:

לאחר שנים של ניסיון בתחום האירועים בת"א והיכרות עם מאות חברות סטארט-אפ והייטק שקיימו אצלם אירועים, זיהו המייסדים של switchup צורך שאין לו מענה כיום. חברות סטארט-אפ בוגרות לאחר גיוס של כמה עשרות מיליוני דולרים חייבות למצוא משרד משל עצמם, משרד מעוצב וטרנדי שיעזור להם למשוך עובדים מוכשרים מצד אחד, ולייצר סביבת עבודה שמאפשרת להמשיך ולפתח את החלום שלהם מצד שני. כיום, הצעד הזה מצריך זמן רב ומעכב את הסטארט-אפ ואת מוביליו. Switchup מבינה את הקצב המהיר בו סטארטאפים מתנהלים ואת הדחיפות הגבוהה בצורך לעבור למשרדים חדשים, ומציעה פתרון כוללני המאפשר ללקוח לעבור למשרדים מוכנים ברמת הגימור הגבוהה ביותר בתוך חודשים בודדים מרגע המפגש עם הלקוח.

מודל עסקי:

המודל העסקי של switchup, המבוסס על הסכמי שכירות ארוכי טווח, מאפשר ללקוחותינו להתמקד במה שחשוב באמת – העסק שלהם – במקום לבזבז מאות אלפי שקלים וזמן יקר על חיפוש משרד, קבלנים, אדריכלים ועוד.

לאחר מציאת הנכס המתאים ללקוח, switchup מתקשרת בו זמנית בחוזה מול בעל הנכס ומול הלקוח שלה, כך שלא נוצר מצב בו נלקח נכס ללא לקוח. מכיוון ש- switchup מבצעת את השיפוץ בעצמה, העלויות הן עלויות של קבלן ולא של לקוח קצה. לאחר השיפוץ, העלות היחידה היא דמי שכירות חודשיים לבעל הנכס, כנגדם מתקבלים דמי שכירות משוכר המשנה, כאשר הפער הוא הרווח החודשי.

גודל השוק:

בכל שנה ישנם מאות גיוסים של חברות סטארט-אפ בישראל. להלן סיכום קצר אשר מציג את כמות הגיוסים בשנים האחרונות:

 - שנת 2014 היו מעל 390 חברות שגייסו

- שנת 2015 היו מעל 430 חברות שגייסו

- שנת 2016 היו מעל 480 חברות שגייסו 

- שנת 2017 היו מעל 510 חברות שגייסופרוייקטים מאוכלסים:

פרוייקט הדגל: הארבעה 34, ת"א מגדל חגג' הדרומי, קומה 18, כ-1200 מ' (קומה שלמה)

אוכלס בתאריך מאי 2018

שוכר משנה: ZipRecruiter – מרכז המחקר והפיתוח

"ZipRecruiter picks up $156M, now at a $1B valuation"

156 מיליון דולר גיוס, אוקטובר 2018

ZipRecruiter האמריקאית אחרי סבב גיוס של 156 מיליון דולר, המביא אותה להערכת שווי של מעל מיליארד דולר! היא זירת תעסוקה דיגיטלית, שמשתפת פעולה עם גוגל, פייסבוק, סקוור וחברות טכנולוגיה נוספות. ZipRecruiter, שמושבה בסנטה מוניקה, מקשרת בין מיליוני מעסיקים ומחפשי עבודה - שכשבעה מיליון מהם משתמשים בה בכל חודש. לחברה עצמה יש כאלף עובדים.

סרטון שבלוגר הייטק טק מפורסם פרסם על הפרוייקט:


פרוייקט דרך השלום 8 ת"א, מבנה עצמאי כ- 1000 מטר 

אוכלס בתאריך יוני 2018

שוכר משנה: Colu

כלכלה חדשה? קולו מגייסת 50 מיליון דולר

גיוס, נובמבר 2017 

"בגיוס משתתפות קרן אלף וקרן ספארק קפיטל,קולו היא בין החברות הוותיקות בעולם הבלוקצ'יין "

תמונות מהפרוייקט:פרוייקט יגאל אלון 34 ת"א, קומה 3 במגדלי אלון החדשים עם מרפסת  

אוכלס בתאריך אפריל 2018

שוכר משנה: Spot.im גייסה 25 מיליון דולר

בסבב השתתפו משקיעי החברה הקודמים, ביניהם Altair Capital וקרן Norma Investment המייצגת את איש העסקים רומן אברמוביץ׳. סך הכל גייסה החברה סכום כולל של 37 מילון דולר כולל הסבב הנוכחי.

25 מיליון דולר גיוס, 29 בנובמבר 2017 

תמונות מהפרוייקט:פרוייקט המרץ 2 ת"א, חצי קומה בניין בעיצוב לופטי פתוח

אוכלס בתאריך יוני 2018

שוכר משנה: Jolt

הסטארט-אפ הישראלי שמלמד את עמק הסיליקון מגייס 7.2 מיליון דולר


Jolt, מודיעה החברה על השלמת סבב גיוס בהיקף של 7.2 מיליון דולר בהובלת Octopus Ventures, ובהשתתפות Pico Partners ו-Hillscen Capital. ההשקעה תשמש אותה להפעלת הקמפוס הראשון שלה בלונדון במהלך ינואר 2019.

גיוס, ינואר 2018 

תמונות מהפרוייקט:


פרוייקטים בהקמה:

פרוייקט תוצרת הארץ 13, ת"א מבנה עצמאי כ- 800 מטר 

מועד אכלוס משוער פברואר/מרץ 2019

מבוצע דרך חברת בת של Switchup

שוכר משנה: תאגיד בנקאי עולמי 

הדמיות של הפרוייקט:
חברת שחקים:

חברת שחקים היא חברת הניהול של הגיוס הנ"ל

חברת שחקים היא חברה ותיקה, מובילת שוק, בעלת ניסיון רב בניהול כספים  לחברות  קטנות ובינוניות. עובדי החברה הינם יוצאי בנקים, רואי חשבון ומנהלי כספים מקצועיים בתחום הפיננסי .

החברה נותנת שירות של ניהול כספים חיצוני הכולל:

·         ניתוח ובקרה תקציבית-בניית ניהול הממשק מול הגורמים הבנקאים, גיוס אשראי והתאמתו לצרכי העסק, ניהול תזרים מזומנים יומי ותכנון תזרים עתידי. שחקים בעצם מורידה מהלקוח את כל ההתעסקות מול הבנקים.

·         תקציב ומעקב חודשי של תכנון מול ביצוע, ביצוע ניתוחי עומק בעסק כולל תמחיר והמחרה, kpi, בדיקות היתכנות וכו,  הכל למטרת שיקוף תמונה איכותית ונכונה להנהלת החברה ויצירת כלים ונהלי עבודה תקינים.

·         הסדרת מערך הנהלת החשבונות- בניית מערכי עבודה ונהלי עבודה תקינים לצורך רישום מדויק ואיכותי יותר של הנהלת החשבונות בחברה. עבודה צמודה מול רואה החשבון המבקר.

חברת שחקים הינה חברת הניהול של ההלוואה. ומחזיקה מכח ההסכם את הזכות לפעול בשם הנאמן אליו משועבדים כל הבטוחות. לטובת פרעון ההלוואה.
חברת שחקים מצהירה שיש לה את הניסיון והיכולת לקיים מהלכים אלו בדיפולט.


צוות

יפ
יוני פורת_pic

יוני פורת

CO FOUNDER,CEO

יוני שותף ומנכ"ל Switchup יוני בין היתר אחראי על מחלקת האדריכלות ועיצוב של הנכסים. יוני מוביל את החזון העתידי של Switchup. ברקע שלו הוא יזם סדרתי שהחל לפעול ב -2002 ומאז הגדיר מחדש את תחום האירועים בתל אביב. הוא הבעלים של קבוצת בתי האירועים Duce villa, Bau, Raul, ו 1947.

תק
תום קדוש_pic

תום קדוש

CO FOUNDER,COO

תום, שותף וסמנכ"ל התפעול של Switchup. תום אחראי על ניהול הכספים של החברה, ייזום ומימון פרוייקטים, וניהול המחלקה המשפטית של Switchup. תום ברקע שלו שותף בקבוצת בתי האירועים Duce villa, Bau, Raul, ו 1947 . בעברו הקים סטארט-אפ טכנולוגי שעוסק בקופונים דיגיטליים יחד עם קבוצת "גלובס".

אש
אורן שליט_pic

אורן שליט

,CO FOUNDER,business dev

אורן שותף ומנהל מחלקת מכירות ופיתוח עסקי של Switchup. מנהל מכירות ופיתוח עסקי בהכשרתו ובהשכלתו, ניהל מערכי מכירות ממגוון עולמות תוכן: מנהל חטיבה עסקי של ללין מקבוצת פוקס, מנהל חטיבת לקוחות אסטרטגים בדן אנד ברדסטריט, מנהל אירופה בחברת Tipalti, מנהל תחום SafeCharge. בעל ניסיון עשיר של הקמה וניהול צוותי מכירות, השקות של פתרונות ומוצרים ברמה ארצית וגלובלית.

שפ
שרון פורת_pic

שרון פורת

,נושא משרה,CO FOUNDER

שרון שותף ומנהל הפרוייקטים של Switchup, מפקח ומנהל על מחלקת הביצוע.

על
עדי להב_pic

עדי להב

מעצבת פנים

מעצבת פנים של חברת Switchup בוגרת H.I.T - המכון הטכנולוגי בחולון. בעלת ניסיון במשרד אדריכלות ועיצוב פנים העוסק בחללים מסחריים. מתמחה בתכנון ועיצוב משרדים שיתופיים ומשרדים לחברות גדולות. תפקידה הוא למצוא את האיזון הנכון בין הצרכים והפונקציונאליות הנדרשים לבין העיצוב הייחודי ללקוח.

קמ
קובי מיכלין_pic

קובי מיכלין

ניהול כספים

קובי מיכלין הבעלים של חברת שחקים ניהול כספים חיצוני ( CFO OUTSOURCING ) יושבת במגדלי טויוטה בתל אביב, מלווה מעל 50 חברות בממוצע. קובי בעברו מנהל מחלקה עסקית בבנק הפועלים ואחראי קשרי לקוחות במרכז עסקים של הבנק. בנוסף שימש שנים רבות כנציג משקיעים לעסקאות השקעה באקווטי לעסקים קטנים ובינוניים.

עיק
עו

עו"ד יואב קרמר

ליווי משפטי

יואב קרמר הינו שותף במשרד מ. פירון ושות' והוא מתמחה בתחום המשפט המסחרי. משרד פירון ובפרט עו"ד קרמר מלווים את חברת Switchup מיום הקמתה בכל הפעילות השוטפת שלה, לרבות בהיבטים התאגידיים, המסחריים וכמובן הנדל"נים. https://www.firon.co.il/heb/

ראר
רו

רו"ח אייל רייך

ניהול כספים

רו"ח אייל רייך מנהל קשרי לקוחות בחברת שחקים

אא
אלונה אפנצלר_pic

אלונה אפנצלר

ניהול כספים

אלונה אפנצלר סמנכל״ית שיווק של חברת שחקים

גבש
גיא בן שחר_pic

גיא בן שחר

ניהול כספים

גיא בן שחר מנהל לקוחות בכיר בחברת שחקים, בעל תואר שני במנהל עסקים, בעבור עובד בכיר בחברת "אפקטיב"

חש
חברת שחקים_pic

חברת שחקים

ניהול כספים

חברת שחקים היא חברת הניהול של הגיוס הנ"ל חברת שחקים היא חברה ותיקה, מובילת שוק, בעלת ניסיון רב בניהול כספים לחברות קטנות ובינוניות. עובדי החברה הינם יוצאי בנקים, רואי חשבון ומנהלי כספים מקצועיים בתחום הפיננסי . החברה נותנת שירות של ניהול כספים חיצוני הכולל: ניתוח ובקרה תקציבית-בניית ניהול הממשק מול הגורמים הבנקאים, גיוס אשראי והתאמתו לצרכי העסק, ניהול תזרים מזומנים יומי ותכנון תזרים עתידי. שחקים בעצם מורידה מהלקוח את כל ההתעסקות מו

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
עז
pic
עמרם - זהבי
19/11/2018
נג
pic
Numi123
29/11/2018
אע
pic
אלעד- עטיה
29/11/2018
YF
pic
Yoram -
27/11/2018
יע
pic
ישראל עטיה
11/11/2018
ר
pic
ר. יפרח עבדות חשמל - בע"מ
29/11/2018
חא
pic
חנניה - אואקרט
28/11/2018
מר
pic
מיכאל -
11/11/2018
יס
pic
יונית - סגל
21/11/2018
עי
pic
ערן - יריב
02/12/2018
תפ
pic
תמר - פוקס
27/11/2018
זמ
pic
זהר - מיכאלי
11/11/2018
מד
pic
משה - דניאל
12/11/2018
נק
pic
nafi
26/11/2018
אק
pic
אשר - קלניצקי
04/12/2018
לק
pic
ליאו - קורי
11/11/2018
אד
pic
אסף - דוד-מרגלית
11/11/2018
אמ
pic
אלקו - מרגלית
11/11/2018
עא
pic
עמרם - אוליאל
26/11/2018
אד
pic
אלירן - דאדון
26/11/2018
עכ
pic
עירית -
28/11/2018
עז
pic
עמרם עמירם - זנו
02/12/2018
עמ
pic
עמוס - מאירי
04/12/2018
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך