preloaderNew
success

יוניברב ביוגז בע"מ

פרויקט עמנואל

חברת יוניברב פאוור מתמחה ביזום , פיתוח והקמה של מפעלים לטיפול בפסולת עירונית ביתית- מחזור והשבת אנרגיה. מדינת ישראל מטמינה למעלה מ80% מהפסולת המיוצרת על ידי תושביה ללא כל טיפול מקדים. פסולת עירונית מייצרת את אחד המפגעים החמורים לאטמוספירה ולמקורות המים ומדינת ישראל מחויבת לפתח תשתית לטיפול בפסולת העירונית ומניעת הטמנתה, תוך מימוש הפוטנציאל האדיר הגלום בפסולת, הן כחו"ג לתעשיה והן כמקור אנרגיה.
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
'
img
מח''מ
36
100%
18
משקיעים
img
נדל"ן
תאריך הגיוס עבר

1. רקע:

חברת 'יוניברב פאוור בע"מ' הינה חברה פרטית אשר הוקמה על בסיס ההבנה שבתחום הפסולת במדינת ישראל  גלומה הזדמנות אדירה.
לאור הפער הגדול בין טכנולוגיות ותהליכים הקיימים בארץ מול אלו הנהוגים כיום בארצות מפותחות אשר הופכים את הפסולת מנטל למשאב.
כיזמים עם יכולות ניהוליות מוכחות יש לנו את היכולת לתרום באופן מהותי ליישום תהליכים מתקדמים מחד, לצד מודל ריווחי וכדאי שיחזיק לאורך זמן מאידך.

יצרנו מודל ייחודי שאפשר לנו להתקדם עם הפרויקט החשוב הזה, אשר יוקם על ידי חברה יעודית (יוניברב ביוגז בע"מ) בבעלות מלאה של יוניברב פאוור בע"מ, תוך יצירת יתרונות יחודיים ביחס לשוק ולחלופות. 


2. ההזדמנות:

כעת אנחנו מבקשים להשלים את ההון העצמי הנדרש לנו באמצעות גיוס זה וזו ההזדמנות שלכם להיות שותפים לפרויקט חשוב ואטרקטיבי.

3. מסלול הכסף:

3.1 כספי הגיוס יופקדו בחשבון הנאמנות ב IBI.
3.2 הנאמן יוודא את הנדרש ממנו בהוראות הנאמנות ואת רישום השעבודים.
3.3 הכספים יועברו לחברת יוניברב פאוור בע"מ'.
3.4 תשלומי הריבית יופקדו אחת לחודש בחשבון הנאמן ויחולקו למשקיעים לפי לוח הסילוקין.
3.5 בסוף התקופה תופקד הקרן בחשבון הנאמן ותחולק למשקיעים.

4. הבטוחה

4.1 שעבוד בדרגה ראשונה על דירת מגורים.
4.2 ערבויות אישיות ושטרי חוב.

עוד על המפעל

חברת 'יוניברב' פועלת כאמור מזה זמן במטרה להקים מתקן ייחודי לטיפול ומיחזור פסולת עירונית אשר בנוי ממתקן למיון פסולת מעורבת ומתקן קצה לטיפול בחומר אורגני. המתקן יוקם על פני שטח של כ 21 דונם באזור התעשייה "עמנואל",  כאשר תחילת הפעילות מתוכננת לתחילת שנת 2020

המודל העסקי הוא במתכונת BOO ובשני שלבים עיקריים: שלב ראשון כולל הקמת מערך קליטה ומיון בהספק של כ 35 טון/שעה ליום והקמת מערך קומפוסטציה בהספק יומי של כ 100 טון/ליום. השלב השני הינו הקמת מערך עיכול אנאירובי המיועד להפיק חשמל טבעי בהיקף של כ 2 מגה ואט ויאפשר את העלאת הקיבולת במתקן כולו לכ 750 טון ליום.

הפוטנציאל הגבוה של המפעל נגזר ממבנה שוק הפסולת בישראל:
בעקבות מיצוי מקסימלי של עתודות הקרקע להטמנת פסולת בישראל, בד בבד עם הטרנד הגלובלי לשיפור איכות הסביבה ואורח החיים, קבע המשרד לאיכות הסביבה יעד להפחתת הטמנה ל50% עד 2020 וזאת באמצעות תמיכה כספית במתקנים כדוגמת מתקן "עמונאל" של חברת 'יוניברב'.

צוות

שק
שרון קטקו_pic

שרון קטקו

CEO

שרון קטקו (51), MBA, לפני הקמת חברת 'יוניברב' כיהנה כסמנכל"ית (VP) בסיטי בנק ישראל. במסגרת תפקיד זה צברה ניסון רב במימון וליווי חברות מתחומי האנרגיה כגון: נפט, אנרגיה מתחדשת, כימיקלים ומחצבים. קודם לכן עבדה כ 16 שנים (1991-2007) בחטיבה העסקית של בנק לאומי במסגרתה ניהלה תיק אשראי מסחרי בהיקף של כ 5 מיליארד שקלים. במקביל שרון ניהלה לצידו של עודד את חברותיהם הפרטיות בתחום הנדל"ן אשר השלימו בהצלחה מספר פרויקטים, וכיום מנהלת את חברת "יוניברב פאוור"

עק
עודד קטקו_pic

עודד קטקו

CO FOUNDER

עודד קטקו (56), MBA, משמש כיום כנציג בישראל של חברת Sandisk ו Western Digital העולמית (בעברו ניהל במשך כ 13 שנים את פעילות קודאק בישראל). במקביל לפעילות זו, עודד מייצג מספר חברות בינלאומיות נוספות מתחום התקשורת כגון: OtterBox"" (אביזרים לניידים). בנוסף, לעודד מספר חברות בבעלותו העוסקות בתחום יזמות הנדל"ן.

נמ
נוריאל ממי_pic

נוריאל ממי

מנהל הקמה

נוריאל ממי (45), הנדסאי בנין, בעל נסיון של למעלה מ20 שנה בניהול הקמת פרויקטים לתעשייה ומגורים. בין היתר הוביל את הקמת המוסך המרכזי לאגד בקריות, ומרלו"גים לחברות מובילות בישראל כגון דנשר,אופיס דיפו,,שילב,רשתות תאורה ועוד, בעבר שימש נוריאל כמנהל הקמה בפרוייקטים למגורים אותם יזמו שרון ועודד קטקו

אז
אהוד זקסנברג_pic

אהוד זקסנברג

אדריכל הפרויקט

אהוד זקסנברג הינו אדריכל ומתכנן ערים, בוגר הפקולטה לארכיטקטורה באוניברסיטת אריזונה בארה"ב והאוניברסיטה העברית בי-ם. לאחר קריירה מגוונת כיועץ לעיריית כפר סבא, כמהנדס העיר רמלה, מתכנן ואדריכל בחברת פרימוורה הבינ"ל , הקים ומוביל את משרד זקסנברג אדריכלים המתכנן מגוון רחב של פרויקטים בתחומי התעשייה, המשרדים והמגורים.

גוע
גלעד וינקלייר, עו

גלעד וינקלייר, עו"ד

יועץ משפטי

גלעד וינקלייר, שותף במשרד פישר , בכר, חן ושות', מוביל את תחום מימון פרויקטים ואנרגיה ומלווה את חברת יוניברב פאוור ובנותיה בכל ההיבטים המשפטיים של הפעילות

DH
DISAN HIDROLIK_pic

DISAN HIDROLIK

ספק טכנולוגיה מוביל

חברת DISAN הטורקית פועלת משנת 1992 ומתמחה בתכנון , יצור והקמה של מפעלי מיון פסולת מתקדמים ברחבי העולם. החברה נבחרה לשמש כקבלן EPC למערך המיון לאחר בחינת מגוון חברות, על בסיס יכולתה המוכחת בטיפול בפסולת מעורבת המאפיינת את מדינת ישראל.

דס
דודי סער_pic

דודי סער

רו"ח

דודי סער, רו״ח ממשרד שטראוס לזר מלווה את החברה כמו גם את כל יצר החברות שבבעלות היזמים מזה 20 שנה.

סיאל-מעדו
סתיו יעקב את ליבוביץ' - משרד עורכי דין ונוטריון‎_pic

סתיו יעקב את ליבוביץ' - משרד עורכי דין ונוטריון‎

עו"ד

משרד עורכי דין ונוטריון סתיו יעקב את ליבוביץ' הינו משרד בוטיק המתמחה בעסקאות מקרקעין מורכבות ומגוונות, וכמו כן, בעל התמחות ייחודית בתחום ההלוואות והמשכנתאות. המשרד מלווה יזמים, אנשי עסקים, אנשים פרטיים ואנשי מפתח בתחום הנדל"ן, משלב הייזום דרך שלב הביצוע, וכלה בשלב השיווק והשלמת הרישום. לבעלי המשרד, עורך דין סתיו יעקב ועורכת הדין רעות ליבוביץ׳, ניסיון משפטי פרקטי עשיר בתחום המקרקעין, הכל הן מצד היזמים / קבלנים והן מצד הגורמים הפרטיים.

עק
ערן קוזין_pic

ערן קוזין

CFO

ערן קוזין , רו״ח (31) , משמש כמנהל הכספים לכל חברות היזמים

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
שח
pic
moshli
24/10/2018
אע
pic
אלעד- עטיה
23/10/2018
YF
pic
Yoram -
24/10/2018
יש
pic
שטיינר
23/10/2018
חא
pic
חנניה - אואקרט
23/10/2018
אז
pic
אהוד - זבולוני
23/10/2018
מה
pic
מתי - הוברמן
24/10/2018
יב
pic
יוסף - בן אבי
24/10/2018
תר
pic
tomeroz
24/10/2018
שב
pic
שלמה
24/10/2018
אכ
pic
אורית כהן
24/10/2018
אר
pic
אליעזר
24/10/2018
י-
pic
י.ד פיוז'ן בע"מ - -
24/10/2018
?D
pic
Dsassa100
24/10/2018
יס
pic
יונית - סגל
24/10/2018
עי
pic
ערן - יריב
24/10/2018
תפ
pic
תמר - פוקס
24/10/2018
אב
pic
אלעד - ברקאי
24/10/2018
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך