preloaderNew

IBI PILLAR

נכס מסחרי מניב # 8

IBI PILLAR מציעה השקעה בפרויקטים של נדל"ן מניב בעולם, בשיתוף עם חברות נדל"ן מהשורה הראשונה, עם הגב החזק והמעמיק של IBI
62%
14
משקיעים
img
נדל"ן
3
ימים נותרו לגיוס

מינ' השקעה 150,000$ לפרטים ir@fundit.co.il  

ההזדמנות:

IBI Pillar מזמינה אותך להצטרף להשקעה #8 בנדל"ן מניב בארה"ב בשותפות עם היזמים הגדולים והמנוסים ביותר

השקעה בנדל"ן בחו"ל הפכה לאופציה המועדפת על ידי יותר ויותר ישראלים. היא מאפשרת בחירה בין נכסים מגוונים, במקומות שונים בעולם, והיא גם אמצעי לפיזור וגיוון של תיק ההשקעות. אנו מזמינים אתכם להצטרף ל-IBI Pillar, המאפשרת לכם לבחור את השקעת הנדל"ן המניב בחו"ל המתאימה לכם, ולהשקיע בסכומים נמוכים באופן יחסי לעולם הנדל"ן. כשאתם בוחרים ב-IBI Pillar אתם משקיעים לצד שותפים מקצועיים ומנוסים – חברות מובילות בתחום הנדל"ן, בארץ ובעולם, יחד עם הידע והניסיון הרב של IBI בית השקעות. ההשקעה מבוצעת בשקיפות מלאה, באופן דומה להשקעות הנעשות על ידי משקיעים גדולים.


הנכס:

 • נכס מסחרי המשלב קמעונאות ומסחר ואיזורי בילוי / מזון


העסקה:

 • סוג העסקה: value add - רכישה, השבחה (חוזים, ניהול), אחזקה

הנכס נירכש off market


האזור:

 • וושינגטון נחשבת למטרופולין האמיד ביותר בארה"ב
 • הנכס ממוקם בלב פרבר אמיד וצומח של העיר, Woodbridge
 • שיעור הגירה חיובי, במיוחד בקרב צעירים משכילים אמריקאים
 • אמזון הודיע שתבנה מטה בורג'יניה הסמוכה. מהלך העתיד לייצר ביקוש ל 25,000 משרות 
 • המרכז סמוך לסניף IKEA הראשון שנפתח בארה"ב וקניון (outlet) הגדול בוירג'ניה 


תכנית הפעולה היזמית:

 • רכישה בשותפות עם קרן אלטו
 • השבחת הנכס; רענון מבני ושדרוג חוזים בהמלך התקופה
 • חלוקת דמי שכירות באופן שוטף
 • אקזיט וחלוקת רווחים 


היזם:

קרן אלטו מתמחה בהשקעות בנדל"ן מניב בארה"ב. הקרן מנהל 61 נכסים בארה"ב בשווי של מעל 1 מיליארד דולר, וצברה בשנות קיומה ניסיון רב באיתור וניהול נכסים, השבחתם ומכירתם בארה"ב. לקרן משקיעים ישראלים וזרים, מוסדיים ופרטיים. 

IBI PILLAR  היא זרוע השקעות בנדל"ן של IBI בית השקעות, המציעה מוצרי השקעה חדשניים וייחודיים בעולם ההשקעות בישראל ובחו"ל. אנו מאמינים ביצירתיות לצד אחריות בניהול השקעות. הצטרפו לאלפי אנשים שבוחרים ב-IBI כבר עשרות שנים כדי לנהל את כספם בניהול תיקי השקעות, בקרנות השקעה אלטרנטיביות ובמוצרי השקעה מתקדמים אחרים.

מעטפת מקצועית:

 • משרד עורכי דין מלווה: גולדפארב זליגמן
 • משרד רו"ח: EY
 • אדמיניסטרטור:  Effective Stream


דיסקליימר:

התוכן באתר מיועד למתן אינפורמציה ראשונית וכללית בדבר שותפויות ההשקעה, ואינו מהווה "הצעה" להשקעה בקרן או מתן "ייעוץ" להשקעה בקרן כהגדרות מונחים אלו תחת חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") או חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. ההשקעה בקרנות ההשקעה המפורטות מיועדת למשקיעים הנמנים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך בלבד [או עד ל-35 ניצעים במהלך 12 חודשים לכל קרן]. כמו כן, אין באינפורמציה הניתנת בפלטפורמה זו משום הבטחת תשואה כלשהי.


צוות

מל
מתן לייבה_pic

מתן לייבה

CEO

מתן מנהל את פעילות IBI Pillar. מתן אחראי על בחירת השותפים בעסקאות, בחירת הנכסים, בניית העסקאות, ובחינת התוכנית העסקית יחד עם היועצים המקצועיים. לאחר ההשקעה בנכסים, מתן מבצע ניהול שוטף של העסקאות, מעקב ובקרה. מתן ניהל כחמש שנים את פעילות הנדל"ן עבור לקוחות מוסדיים ב-IBI בית השקעות. השכלה: תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

דל
דייב לובצקי_pic

דייב לובצקי

יו"ר הדריקטוריון

דייב מכהן כיו"ר דירקטוריון Pillar IBI וכמנכ"ל IBI בית השקעות. לדייב ניסיון רב בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים והוא מתמחה במכשירי השקעה אלטרנטיביים, תיכנון פנסיוני והיבטי מיסוי. דייב מילא מספר תפקידים בקבוצת IBI, בהם מנכ"ל IBI ניהול תיקים, מנהל מחלקת לקוחות תאגידיים ומוסדיים, מנהל השקעות ראשי ב-IBI גמל והשתלמות ומנהל חדר העסקאות של החברה. השכלה: תואר ראשון בכלכלה. בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מ

עש
ערן שלו_pic

ערן שלו

מנהל שיווק

ערן אחראי על תחום השיווק והמכירות של IBI Pillar. לערן ניסיון של למעלה מעשור בתפקידים שונים בתחום ההשקעות, בהם מנהל קשרי לקוחות ב-IBI ניהול תיקי השקעות, ובעבר, משווק השקעות בבית ההשקעות מיטב. השכלה: תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה למינהל בראשון לציון.

נב
נדב ברקוביץ'_pic

נדב ברקוביץ'

אנליסט נדל"ן

נדב מסקר חברות נדל"ן ישראליות ואמריקאיות שנסחרות בבורסה בתל אביב. לנדב ניסיון של כעשר שנים כאנליסט בתחומים שונים, גם בחברות הראל וכלל. השכלה: תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

שח
שלמי חנם_pic

שלמי חנם

סמנכ"ל כספים

שלומי מנהל הכספים ב-IBI Pillar. כמו כן מכהן גם כחשב קבוצת IBI בית השקעות. השכלה: רו"ח, תואר ראשון במינהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למינהל בראשון לציון.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
שפ
pic
ש פ
04/02/2020
אח
pic
א ח
04/02/2020
גנ
pic
ג נ
04/02/2020
מג
pic
מ ג
04/02/2020
גפ
pic
ג פ
04/02/2020
המ
pic
ה מ
04/02/2020
אד
pic
א ד
04/02/2020
שב
pic
ש ב
04/02/2020
עד
pic
ע ד
17/02/2020
יא
pic
י א
17/02/2020
עק
pic
ע ק
17/02/2020
אכ
pic
א כ
17/02/2020
יל
pic
י ל
17/02/2020
של
pic
ש ל
17/02/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך