preloaderNew

indorz© Innovations

אינדורז

חברת אינדורז היא המוח והלב של מתקני הגידול וחממות הקנאביס. אינדורז פותרת 2 בעיות מרכזיות בעולם הגידולים הרפואיים: חוסר האחידות וההשפעה בקרב מטופלים אשר מידי תקופה מקבלים מוצרים שלא זהים בהשפעתם. בעיה שניה הינה תקלות אין ספור במתקני הגידול השונים, התקלות שמתגלות מאוחר מיידי משפיעות על הצמחים ויוצרים תעוקות (סטרס) דבר המשנה את פרופיל החומרים הפעילים ומוביל לשיווק תרופה לא אחידה בכל פעם מחדש.
₪2,148,952
גוייסו עד כה מתוך ₪1,000,000
בעבור 8.61% מבעלות החברה
img
seed
214%
103
משקיעים
img
טכנולוגיה
39
ימים נותרו לגיוס
https://lh5.googleusercontent.com/DIB0h0TVSpCoAtPAQht7UqDIwmPnd07u2qqJWGrc0MfXez37BIlVl6FxsMFUSbUbS_y-DnaVgL8gjJ4p-__6839RTKtkcR-TjzdB20BH8xsHfryCRK0UxJ0an_jWvx4EI4adt9Mb

Control What You Grow


מי אנחנו

Indorz היא המוח והלב של חממת הגידול.

הפתרון המהפכני שפיתחה החברה מרגיש את כל מה שמתרחש בחממה וסביב הצמחים, חוסך בזמן ובעלויות הגידול ובמקביל ממקסם את איכות הצמח ורמת החומרים הפעילים בו בהתאם לתקנים בינלאומיים נדרשים.   

Indorz נהנית משני מגה-טרנדים

 1. תהליך הלגליזציה העולמי של הקנאביס הרפואי, שוק שגדל ב-%35 מדי שנה וצפוי להגיע עד שנת 2025 אל 150 מיליארד דולר.

 2. התפתחות הביג דאטה והבינה המלאכותית (AI)  - המתבטאת בענף זה בקפיצת מדרגה ביכולות בתחום החקלאות המדייקת Precision) Agriculture).

החזון שלנו: להיות אחת מ-5 החברות המובילות בעולם החקלאות המדייקת והביג דאטה בייעול מתקנים לגידול קנאביס.

שוק היעד שלנו: כל חוות הגידול והמתקנים המקורים/סגורים אשר מגדלים קנאביס. בשנה האחרונה Indorz סיימה פיילוטים מוצלחים בישראל וכעת, בימים אלו ממש, נמצאת בסבב התקנות אצל לקוחות בארה״ב ובקנדה, תוך קבלת הזמנות בקצב מואץ. עד שנת 2022, צפויה החברה לחתום על חוזים שיניבו לה הכנסות של כ-70 מיליון דולר.

הבעיה

חקלאי הקנאביס הרפואי במתקנים סגורים או בחממות נתקלים במספר רב של אתגרים – הגדול מבניהם הוא היכולת לגדל קנאביס יציב וזהה בתכונותיו לאורך זמן. כמחצית מהמגדלים נתקלים בקשיים בתהליך זה וכתוצאה מכך, מפסידים יבול ומשאבים רבים. חוואי שמגדל קנאביס בדרגה רפואית צריך לעמוד בתקנים קפדניים. כל תקלה ואפילו שינוי קל בציוד המערכתי משפיעים על הצימוח, ועלולים ליצור ״סטרס״ ומוטציות (פנוטיפים) במחזור הגידול. התוצאה היא שינוי בפרופיל החומרים הפעילים של הצמח - מה שמשפיע באופן ישיר על שיכוך הסימפטומים של המטופל. מסיבה זו כל שינוי בפרופיל הרפואי של הצמח יכול לגרור פסילה של מחזורי גידול. מעבר לאובדן ההכנסה הישיר, פסילה כזו יוצרת גם פגיעה במוניטין.

לרוב המגדלים אין מודעות לתקלות בציוד הטכני ולדרישות התחזוקה של המערכות השונות - וחלק נרחב משרשרת התפעול בחווה לא מבוקר או מפוקח. במצב זה, כאשר הבעיות מתגלות, כבר מאוחר מכדי לתקן את הנזק שנגרם לאותו מחזור גידול.

Indorz נותנת פתרון מלא ומנצחת על כל המרכיבים הדרושים לגידול תקין ועקבי, לפי ״הדופק״ האמיתי של הצמחים והתפרחות.

הפתרון והטכנולוגיה

כיום הפתרונות הטכנולוגיים המאפשרים לאסוף, למפות ולעבד את כלל הנתונים מהמערכות בבתי הגידול מוגבלים ומבוזרים. רק Indorz מציגה פתרון הוליסטי (שמרוכז במערכת אחת) מוחלט - ואוספת פי 10 יותר דאטה מהמתחרים.

Indorz מנהלת מסד נתונים עצום ומייצרת ממנו פרוטוקולים ייחודיים המותאמים לכל מתקן גידול. הנתונים הרבים מגיעים מכל הציוד שמחולל את תנאי הסביבה המלאכותית אל שרת מרכזי הממוקם בחווה, וכל הנתונים נשלחים אל הענן המאובטח שלנו בשרתי אמזון.

ליבת המערכת היא יחידת עיבוד עוצמתית אשר אחראית על מכלול הנתונים המתקבלים מחיישנים רבים בדרגה-תעשייתית ומצלמות עיבוד תמונה. בין היתר נאספים נתונים כמו טמפרטורה, לחות, יובש, פחמן דו חמצני, כמות אור, לחצים, אורכי גל, מוליכות, כמות דשנים, חומציות, חמצן מומס, לחות הקרקע, תמלחת ועוד.

מערכת עיבוד התמונה עושה שימוש במצלמות ברזולוציית K4 ומנטרת אלמנטים שונים כגון התפתחות הצמרות, התרחבות הביו-מסה, חוסרים ו/או עודפים שונים בהזנה, מזיקים, בעיות בהשקיה וכד׳. יכולות עיבוד התמונה של המערכת מאפשרות לזהות את קצב הצמיחה והמסה של הצמח ואת קיומם של מזיקים ושינויים מהקטנים ביותר, הרבה לפני שהעין האנושית מסוגלת לאתרם. באמצעות הפטנט המהפכני שלנו, אנו מאפשרים לכל חוואי לקבל מחזור גידול נוסף בשנה. המערכת לומדת כל זן שמגודל בחווה ואת המתקן כולו באופן מתמיד, אוספת נתונים ומנתחת אותם עבור האגרונומים בחווה - וכך מאפשרת ייעול משמעותי בכמות, איכות הצמיחה ומקסום השקעה ממחזור למחזור.

כך נראית המערכת של אינדורז

https://lh4.googleusercontent.com/tFfEhyRpNsmOW3Guja86oyGh3scJPDzCo6Hw18Gyhzi4UmqVUdi68tjBVr_OeRlfRyPqQ1XPngRi9bcIQqlmnb5dX1R6zvgsXGkeLsogIO9Kx0g87EJqGZm7bpbg8oq37_mqiflVkCUmeu0Oqg

הנתונים מוזנים למערכת המבוססת על בינה מלאכותית ואלגוריתמים ייחודיים שאחראים על בקרה ושליטה בכל הציוד בזמן אמת. כל הנתונים נלמדים ומעובדים, וכל סטייה מהנורמה מתוקנת באוטומציה מלאה ומדווחת למגדל, שיכול להגיב עליה בזמן אמת.

אפליקציה לכל המכשירים כל המידע ואפשרות הבקרה והשליטה בכף ידו של החוואי.

ממשק אינטרנטי עבור חדר הבקרה הראשי.

על שוק החקלאות המדייקת וההזדמנות

שוק היעד הוא כאמור כל חוות הגידול והמתקנים המקורים/סגורים או החממות אשר מגדלים קנאביס בתקנים רפואיים. עד לא מכבר השוק התמקד בעיקר בצפון אמריקה, אך אירופה וחלקים נוספים בעולם מצטרפים במהירות לטרנד הלגליזציה והתרת השימוש בקנאביס רפואי ב-2019-2020.

מעבר לגידול הזה בשוק הפוטנציאלי, מספר החוות אשר בכוונתן להתרחב צמח אף הוא ועד 2022 שטחן צפוי לעמוד על כמה מאות מיליוני מטרים רבועים.

https://lh6.googleusercontent.com/NfAI268iFLSKo-_ypB5JKrB6AxZSY3rMG-P6upn11C6nCFNH2AnmxqGNiNbibY1ws2KpwO_e4huCaLuNCgl_Q16Po5y4pwePHetq8nAtwReRtis1fLjC2bQLnFuiiiZRDvdomn5WYboRjDhPNw


המתחרים

https://lh5.googleusercontent.com/N-ezfaKztZAQ7uVIjCgVFWNCt-KKGyuBCiUsm5h24fRzf2Fak4gnr7spGe4RxFt5Q3Oem2FMJsxRAVha8psvKLvSQ6nNGAHbn9L4yOeFjxFv0x9BWu8yIbgQeqyQF21sFR5lSF34asxnMfU_uQ

חברת אינדורז מציעה מכלול פתרונות אשר אף אחד ממתחריה איננו מציע פתרון שלם אלא חלקי בלבד.

היתרונות

 • פתרון מלא הפתרון המקיף ביותר בשוק.

 • פטנט PCT הפטנט המהפכני שמשנה את חוקי המשחק ועוזר לצמצם את זמן מחזור הגדילה ומאפשר למערכת יכולת של עד מחזור גידול נוסף בשנה!

 • שיתוף פעולה אסטרטגי שת"פ עם יצרן האלקטרוניקה המוביל והגדול בארץ "ניסטק" התומכים בכל הצרכים אופרציית הייצור של החברה, הן בבתפעול, משלוחים ולוגיסטיקה, עם בקרת איכות בתקן צבאי ורפואי.

 • אינדורז יצרנית החומרה ומפתחת את התוכנה Indorz הינה ספקית התוכנה והחומרה של המערכת. אנחנו משיגים את כל רכיבי החומרה בעלויות הטובות ביותר ולכן יכולים להציע מחירים תחרותיים ללקוחותינו.

 • שותף מוביל בצפון אמריקה הסכם חתום עם חברת ענק בעלת 20 סניפים בקנדה וארה״ב, החברה תמכור, תתקין ותתמוך במערכות הבקרה והשליטה של Indorz.

החזר ההשקעה והתשואה ללקוחות

ֿ

ההזדמנות: הצטרף להצלחה של אינדורז

https://lh6.googleusercontent.com/_ObJMrwkNAiX14HQ3eGFNiX8facKEWJsafUwOV-cpbf8CBBESpgYiSguqdBkNBk0XR1W_jVJiejrbDR3cR9k6MAPRr1vq4vgRHBNAQurpzM2l_EZGvuwVwIzcCTtyn9p1Jl33hxDqrUBepvG3w


 1. פוטנציאל שוק ענק השוק הגלובלי גדל בתקופה זו בקצב עצום, תעשיית הקנאביס עצמה מתפתחת לכיוונים רבים 

 2. והמגמה העולמית היא לגליזציה.

 3. מוצר קיים ועובד עם התחלת מכירות  אחרי שנתיים של מחקר ופיתוח סיימנו פיילוטים מוצלחים. בדצמבר 2018 חזרנו משהות של 8 שבועות של התקנות בקנדה וארה״ב ואספנו הזמנות להתקנות רבות. 

 4. מיקום אסטרטגי בשרשרת הייצור נכון להיום כל שרשרת הייצור של מוצרי הקנאביס למיניהם תלויה במחזורי גידול איכותיים. אנחנו נמצאים בהתחלת השרשרת, בדיוק בשביל לאפשר את התוצאה המיוחלת.

 5. יחס מצוין של עלות-תועלת – פתרון זול ויעיל ביחס לפתרונות אחרים בשוק

 6. ביקוש גבוה לפתרון שלנו יש ביקוש רב בשוק משתי סיבות עיקריות: השימוש בקנאביס הותר גם לטובת תרבות הפנאי ולכן חוות ומתקני גידול רבים מתכננים להתרחב בשנים הקרובות. כולם מחפשים פתרונות לייעול תהליכי הגידול והבקרה. סיבה נוספת לביקוש הגבוה היא צורך בשיפור ביצועים. חוות רבות צורכות אנרגיה גבוהה, וסופגות הפסדים בשל אובדן יבול ממזיקים, חום וטעויות אנוש. החוות מחפשות פתרונות ומשקיעות כסף רב בפתרונות הקיימים גם אם עלותם יקרה מאוד (ע"ע עלות-תועלת).

הנפקה בבורסה הקנדית

אנו שוקדים על הנפקה בתחילת 2020, הנפקה לפי שווי גבוה תיצור נזילות לחברה וחשיפה גבוהה בשוק הקנדי והעולמי.

האתגרים העומדים בפנינו

 1. צורך בהכשרת כוח אדם מקומי - כוח האדם הקיים כיום בתעשיית הקנאביס עדיין אינו מנוסה מספיק ודורש הכשרה רבה. בכל מדינה אנו נאלצים להישען על ספקי שירות ועל צוותי התקנה מקומיים. הכשרת הצוותים הללו תדרוש משאבי כוח אדם שלנו ותלויה גם בזמינות שלנו.

 2. קצב התרחבות מהיר - החוות ומתקני גידול ברחבי העולם מעוניינים כרגע בגידול מהיר. קיים חשש שהביקוש לפתרון שלנו יעלה על היכולת שלנו לייצר, לספק ולהתקין אותו. חלק גדול מההשקעה שאנו מגייסים נועד לאפשר לנו לעמוד בקצב ההתקנות החזוי.

 3. סנסורים ישנים הקיימים במתקני הגידול - חלק קטן מהמגדלים דורשים לחבר סנסורים ישנים הקיימים אצלם במתקני הגידול אל המערכת של Indorz, מתפקידנו להסביר למגדלים אלו שסנסורים ישנים לרוב יתנו קריאות לא נכונות ועלולות לפגוע בנתונים שאנו אוספים בביצועי המערכת כולה, במידה וחסם זה אינו מוסר, אנו בוחרים לא לעבוד עם אותו הלקוח.

היסטוריית גיוסים קודמים

בשנתיים האחרונות כיסינו את מרבית ההוצאות מכספנו וגייסנו ממשקיעים פרטיים בלבד, סה״כ 2.5 מיליון ש״ח.

200K $ - מימון עצמי 500K $ - מאנג׳לים פרטיים

על מנת לצאת לפעילות גלובלית נרחבת אנו מתחילים בגיוס נוסף ומזמינים אותך לקחת חלק בהתרחבות ובהצלחה שלנו


המייסדים

עידו הפנר מייסד ומנכ״ל

היכולת של עידו לשלב תוכנה וחומרה בקנה מידה גדול מסייע להוביל את Indorz בהצלחה למקום שבו היא נמצאת כיום.

עידו בוגר ממר"ם, B.A במנהל עסקים, עם 20 + שנות ניסיון בהנדסת תוכנה וחומרה ואינטגרציה בקנה מידה גדול.

במשך שנים רבות עבד בצ'ק פוינט, רדוור ופלאש נטוורקס - בניהול צוותי פיתוח בפרויקטים רבים בחברות התקשורת המובילות בעולם בהצלחה ניכרת.

https://lh5.googleusercontent.com/AURfL7itGEXRtqYPwIwvq9rjKodroo9upcZzV0SEUPtdtZFPb4KkKmaFJMuvjFeLOlc2CvZ7VbYgOazO-ijgOiQDLRnSKmadRzzwEM9fHmbH7Wz62YWU3IsKpcSc1hazQd8NDDSA

אור בלינדר מייסד ומנהל תפעול

מומחה במכניקה חקלאית, מיטוב תשואה ותפעול, נסיון של למעלה מ-15 שנים בגידולים חקלאים וצמחים. אור התקין טכנולוגיות צמיחה מורכבות וסייע בניהול פעילות ביותר מ -50 חוות ברחבי אירופה ואסיה.

בחמש שנות עבודתו בתאילנד, אור רכש נסיון בחוות גידול רבות. זמן קצר לאחר שחזר לארץ, יחד עם עידו, הבינו את הצורך באוטומציה הוליסטית ופיתחו יחד את המוצר והחזון של Indorz

העובדים בחברה


מספר לקוחות ומשתמשים

לחברה 5 לקוחות בעלי חוות גידול ומחקר.

עד סוף 2019 נתקין בעוד 20 חוות נוספות.

בשנה האחרונה Indorz סיימה פיילוטים מוצלחים בישראל.

כעת, בימים אלו ממש, החברה נמצאת בסבב התקנות אצל לקוחות בארה״ב וקנדה.

לקוחותינו הראשונים הצטרפו כלקוחות משלמים בתוכנית "פיילוט" , כחלק מהתוכנית, לקוחות אלו יסיימו 2 מחזורי גידול (עד כ 6 חודשים) ולאחר מכן יהפכו ללקוחות בהיקף מלא.

פוטנציאל ההכנסות מלקוחות אלו ומעוד כמה עשרות לקוחות אשר אנחנו נמצאים עימם במשא ומתן ייצרו לחברה תזרים הכנסות כבר ברבעון השלישי של 2019.  

בתרשים המצורף ניתן לראות את כל ההתקנות הצפויות לנו עד אפריל בוונקובר, טורונטו, לאס וגאס, קליפורניה, אורגון וסן פרנסיסקו. נשוב ונעדכן אתכם ממש הקרוב על התקנות נוספות שנסגרות בימים אלו.

תוכנית התקנות

https://lh6.googleusercontent.com/12VD7FiHract8K6YfYNGPrLic5lTlHIKMbFbE3-z6Y7E_YuUCRPXKo8Xr5e8nwSKdbIv6FX7t5bLUvwjKxUp9OfemyXRgMZHwsRWS-VMB2DgOUce6AG_lN4SD2xW7_JJB4xYH6W6_8wm2Oa34Q

https://lh5.googleusercontent.com/r09876UIBvsQI-gL8T5H96ZbW2UfoFwaCu6ltLJb5nQrUedkuzGd5kKTE8bxk9PAy0joStnibImTEfQBFx9UarEjylaxuuYB1lYG8vnWRRXYj37Qq9SLp4w7xWsU-CTMvFsKtgWe5wNG85yr7w

שימוש בכספי ההשקעה

על מנת לעמוד בהתחייבות שלנו בצפון אמריקה ולספק את כל הנדרש, אנחנו מגייסים כעד שמונה מיליון ש"ח.

בנינו את התשתית הנדרשת לנו כדי לתמוך בפרויקטים רבים ובהתקנות בחוות גידול שצפויות להתרחב במהלך השנתיים הקרובות.

אנחנו נערכים להקים צוותי התקנה ב 6 מדינות ומחוזות ובשני אזורים בצפון אמריקה.

בכוונתנו להקים צוותי שיווק והתקנות כדי לסייע בייעוץ והתקנות באורגון, קליפורניה, וושינגטון, אונטריו, קולומביה הבריטית ועוד.

ב-2019  חלק מהוצאות הפיתוח יופנו לחיזוק ועיבוי הפטנט שלנו.

ב-2020 בנוסף להוצאות מחקר ופיתוח, שיווק ומכירות, לוגיסטיקה ואדמיניסטרציה, חלק מההשקעה יכוון למימון תהליך ההנפקה.

כדי להתרחב ולמקסם את ההזדמנויות העתידיות בשנים 2020-2023 נקים צוותים גם בחלק המזרחי של ארה"ב, בישראל, באוסטרליה ובאירופה.אנחנו מגייסים בסבב הנוכחי סכום של עד שמונה מיליון ש״ח במספר שלבים. מוזמנים ללכת איתנו את כל הדרך עד ליעד הסופי.

https://lh5.googleusercontent.com/eNON3x-496D8-LceoVHABhUXgispx644TGU8ahNdKGBVjn22XgRTjISEvKiUuGveuVwnpebk2jyzxP-Zq4CiLdL1uZNg4FK22O_RytejJSvJWchnKbUd9FkSyeQdeaYdlRb7CtGHJscvSyr9ow

התוכנית העסקית והפיננסית (ארבע-שנתית)

קצב שימוש בתקציב  - כרגע כל ההוצאות שלנו מרוכזות לטובת היכולת שלנו להגיע לכל מקום שהתחייבנו לו על פי תוכנית ההתקנות המפורטת מעלה. אנחנו חברה רזה יחסית, בעלת הוצאות נמוכות, וקצב ההוצאות החודשי שלנו עומד על 40K$.

הכנסות צפויות בטווח הקצר - כל ההתקנות שסוכמו עד כה יכניסו לחברה 150-200K$ בשנת 2019.

תחזית הכנסות - אנחנו צופים הכנסות עתידיות של קרוב ל-80 מיליון דולר (אמריקאי) עד שנת 2022. גיוס הכספים בסיבוב הנוכחי ישים את Indorz על המפה הגלובלית וימקסם את היכולת שלנו להגיע להכנסות גבוהות בפרק זמן קצר יחסית.

https://lh3.googleusercontent.com/Dboi_wmGmNNvyncmgRfg_7ux62aYaVc0enq9-kr6olaf4yH-stssqFUwbmxS_H-abZ19reTYMhS_S81hQfcTM--wCjzKDEgo6HCaWqLiBBSO5ccVbn0P-EmR8LtlqoMVarNUZFFY3Dplxdgt-A

משרדים שעובדים עמנו

משרד רואי החשבון - שוורץ חזקיה

משרד עורכי הדין -  עמית פולק מטלון


לקביעת פגישה

ניתן להתקשר לעידו הפנר, מנכ״ל: 058-743-2121

http://indorz.co

מייסדים

עה
עידו הפנר_pic

עידו הפנר

CO FOUNDER,CEO,מייסד

החזון של עידו לשלוב תוכנה וחומרה בקנה מידה גדול מסייע להוביל את אינדורז למקום שבו היא נמצאת כיום. עידו בוגר ממר"ם, בזכות 20 + שנות ניסיון בהנדסת תוכנה וחומרה ואינטגרציה בקנה מידה גדול עדו מנהל את הצוות להצלחה. בוגר B.A במנהל עסקים, במשך שנים רבות עבד בצ'ק פוינט, רדוור ופלאש נטוורקס - בניהול צוותי פיתוח ובפרויקטים רבים בחברות התקשורת המובילות בעולם.

אב
אור בלינדר_pic

אור בלינדר

CO FOUNDER,COO,מייסד

כמומחה במכניקה חקלאית, מיטוב תשואה, ותפעול, לאור נסיון של למעלה מ 15 שנים בגידולים חקלאים וצמחים. אור התקין טכנולוגיות צמיחה מורכבות וסייע בניהול פעילות ביותר מ -50 חוות ברחבי אירופה, ואסיה. בחמש שנות עבודתו בתאילנד, אור רכש נסיון בחוות גידול רבות ברחבי מזרח אסיה. זמן קצר לאחר שחזר לארץ, יחד עם עדו, הבינו את הצורך באוטומציה הוליסטית ופיתחו יחד את המוצר והחזון של אינדורז.

צוות

גמ
 ג׳ורדן מרקוס_pic

ג׳ורדן מרקוס

business dev,Director

ג׳ורדן מביא לחברה רקע עשיר בתחום ניהול ותפעול שרשרת אספקה וניתוח נתונים והרקע הזה בדיוק מאפשר ל Indorz לענות על כל צרכי לקוחותינו ולעמוד בזמני ההתקנות. ג׳ורדן עבד בלוקהיד מרטין, הוביל צוותים של עשרות עובדים, מנהלים ודירקטורים, וסייע לחברות לחסוך בעלויות של למעלה מ $2.5M. תוך כדי עבודתו בניהול שרשרת אספקה בחברות רבות, פיתח את המומחיות שלו בייצור ותפעול יעיל וחסכוני תוך אופטימיזציה של תהליכים. ג׳ורדן ניהל תהליכי ייצור של למעלה מ -20 מיליון דולר.

לבא
ליאור בן אהרון_pic

ליאור בן אהרון

System Architect,CTO

ליאור, בעל רקע ונסיון מקיף בהנדסה ומיטוב מסדי נתונים. ליאור הוא המהנדס המוביל וארכיטקט התוכנה באינדורז. הניסיון הרב של ליאור החל ב -8200, אחת היחידות הטכנולוגיות המובילות בצה"ל ומעבודתו בצ'ק פוינט בתפקידי מפתח טכניים. לליאור 8 שנות ניסיון שמביאים את הטכנולוגיה של מערכת indorz לגבהים חדשים, ויחד אתנו מתעתד להביא אופטימיזציה אמיתית לעולם החקלאות.

נבה
נועם בר הדס_pic

נועם בר הדס

Chief Agriculture Officer

לנועם M.Sc. בפיסיולוגיה והזנה של הצומח, הקדיש חצי עשור במחקר ועבודה באוניברסיטה העברית בירושלים, וניהל מחקר בתחום אופטימיזציה בחקלאות ואיכות הגידולים. לנועם רקע ונסיון עשיר בטיפוח חקלאות רגילה וקנביס בחממות גדולות למעלה מ -10 שנים. לנועם נסיון בניהול חוות בקנה מידה רחב ובהבנת צרכי הגידולים והחווה להשגת הצלחה. נועם מוביל את המו"פ שלנו בארץ ובעולם.

ER
Eilon Rosman_pic

Eilon Rosman

Consultant,advisory board,Director

לאילון תואר M.Sc. בהנדסת תעשייה מהטכניון, תואר שני במינהל עסקים ותעודת דירקטור בחברה מאוניברסיטת תל אביב . לאילון 26 שנות נסיון בניהול ויזמות בתעשיית ההיי-טק. אילון אחראי להצמחת מיזמים משלבים מוקדמים של סטרט-אפ ועד לרווחיות תוך שמירה מתמדת על שביעות רצון הלקוחות. יסד וניהל חברות עד לשלבי מיזוגים ורכישות מוצלחים על ידי חברות ציבוריות.

אש
אלכסנדר שוורץ_pic

אלכסנדר שוורץ

Hardware Architecture Director

אלכס הוא מוביל טכנולוגי בתחום החומרה והתוכנה עם ניסיון רב בתהליכי פיתוח ותכנון של מעגלים חשמליים אנלוגים ודיגיטלים, אמבדד, פיתוח קושחה ותוכנה, כמו כן, מומחה בתחום הרדיו והתקשורת האלחוטית בתחום התעשייתי. מאז סוף 2016, אלכס מוביל את תחום פיתוח החומרה והקושחה באינדורז, משלב התכנון, העריכה ועד לייצור של הכרטיסים עצמם. לאלכס ידע ויכולות מדהימים אשר תורמים רבות לחברה וליתרון התחרותי שלה בשוק.

חס
חן ספקטור_pic

חן ספקטור

Developer+Automation QA

מהנדס בדיקות תוכנה ומתכנת Full-Stack עם רקע נרחב ב-NET. חן מביא עימו ניסיון של מספר שנים בבניית מתודולוגיות בדיקה לאפליקציות מובייל ו-ווב(צד שרת + צד לקוח). ניסיון רב בפיתוח תשתיות אוטומציה לאפליקציות ובעבודה עם כלי בדיקה שונים.

בלשונית זו מוצגים מסמכים, מצגות, טבלאות וטפסים שהעלו היזמים כמידע מפורט להבנת העסקה מעבר לתמצית המנהלים.
אנו ממליצים לקרוא אותם לעומק.
pdf
Download
תוכנית עסקית
pdf
Download
הוראות עסקה לנאמנות
pdf
Download
תעודת רשם החברות
pdf
Download
דו"חות כספיים
pdf
Download
מצגת משקיעים בשפה האנגלית
pdf
Download
תקנון התאגדות חברה
pdf
Download
הצהרת דירקטורים
pdf
Download
הצהרת מייסדים
pdf
Download
אישור עורכי דין
pdf
Download
הצהרת נושאי משרה
pdf
Download
תמצית מנהלים - בשפה העברית
pdf
Download
הסכם השקעה נקי
pdf
Download
הסכם השקעה חתום
pdf
Download
מקרא תוכן ההצעה
Google Drive Download All
*קישור לתיקיה עם חומרים נרחבים לבחינת ההשקעה
ZB
pic
Ziv Brosh
06/05/2019
מא
pic
מתן אופק
05/02/2019
MG
pic
Marianne Galperin
21/04/2019
זר
pic
זאב רגב
28/01/2019
יז
pic
YOLA
16/04/2019
עכ
pic
ענבל
06/05/2019
SP
pic
shai pinchuk
23/04/2019
BL
pic
Ben Lahav
21/04/2019
MH
pic
Michael Haim
27/01/2019
AL
pic
Anat Lerner
28/01/2019
ימ
pic
יריב מועלם
30/01/2019
יה
pic
יפתח
01/05/2019
גד
pic
גניה דורפמן
06/02/2019
צמ
pic
צחי מרציאנו
14/02/2019
דב
pic
דוד בכור
25/02/2019
NK
pic
Nessy Kalvo
21/02/2019
AT
pic
Amit Twito
14/02/2019
גק
pic
גלעד קיויתי
18/02/2019
דב
pic
דוד בן שושן
18/02/2019
בב
pic
ברק בוקשפן
19/02/2019
אנ
pic
אריאל ניסנבאום
25/02/2019
עמ
pic
ענת מסורי
20/02/2019
תד
pic
TD
06/05/2019
אס
pic
איתן סוויסה
20/02/2019
בס
pic
בינימין יפתח סוויסה
20/02/2019
תח
pic
tawfekhassan
20/02/2019
יא
pic
יוני אלמליח
20/02/2019
דש
pic
דוד שלו
20/02/2019
אח
pic
אבי חליוה
21/02/2019
על
pic
ענת להב
23/04/2019
אא
pic
אייל אוהב ציון
25/02/2019
יא
pic
יצחק אלול
26/02/2019
ער
pic
רוזנצוייג
26/04/2019
רצ
pic
רון צדיק
28/02/2019
אי
pic
אמיר יאבו
06/05/2019
רפ
pic
רויטל פרי
14/03/2019
גפ
pic
גיא פרייס
13/03/2019
אכ
pic
איתן כהן שאולי
02/04/2019
יא
pic
יעקב - אסרף
14/03/2019
אש
pic
אורן שייך
21/04/2019
אכ
pic
ארז כשי
03/04/2019
אכ
pic
אברהם כהן
17/04/2019
יר
pic
ירון ריזל
17/04/2019
אס
pic
אוה סיגורה
21/04/2019
SS
pic
Shai Segev
21/04/2019
אל
pic
אביטל לונקה
21/04/2019
אב
pic
אליהו בן ארי
21/04/2019
וצ
pic
ורד צבן
01/05/2019
IF
pic
Itay Frishman
22/04/2019
אב
pic
איתמר בלומנפלד
08/05/2019
JA
pic
Joe Davni
22/04/2019
אל
pic
אליהו לוי
22/04/2019
יק
pic
יואב קיפר
01/05/2019
עא
pic
ענת אהרוני
23/04/2019
LA
pic
Livnat Adiri-Dvilansky
23/04/2019
נב
pic
נורית באר
01/05/2019
גא
pic
גיל אלקריף
08/05/2019
עב
pic
עינת בן עזרא
25/04/2019
רק
pic
רועי קדרי אונא
05/05/2019
נצ
pic
נועם
30/04/2019
לל
pic
lili
02/05/2019
על
pic
ערן לבנת
03/05/2019
עא
pic
FundOm
03/05/2019
BK
pic
Ben Kalsky
04/05/2019
לא
pic
ליאור אשכנזי
07/05/2019
יב
pic
יונתן
05/05/2019
JB
pic
Jeremiah Blanc
06/05/2019
מג
pic
מורן גרליץ
06/05/2019
רד
pic
רפאל דנקנר
06/05/2019
דא
pic
דבורה אנסבכר
06/05/2019
אצ
pic
אדי צ'צ'יק
06/05/2019
דז
pic
דינה זייגן
06/05/2019
יב
pic
ישי בן דב
15/05/2019
וד
pic
ורדית דולב
06/05/2019
נז
pic
Neria
07/05/2019
מס
pic
מיא סיני
07/05/2019
חר
pic
חיים רדזי
07/05/2019
אט
pic
אורי טל
07/05/2019
לא
pic
ליאור אשבל
09/05/2019
גי
pic
גל ימיני
07/05/2019
יא
pic
יונתן אורון
10/05/2019
לש
pic
לי שריר
11/05/2019
מש
pic
מיכל שלמון
10/05/2019
יר
pic
יפעת רכלין
10/05/2019
AA
pic
Adella Arditi
11/05/2019
אכ
pic
אלעד כהן
14/05/2019
זי
pic
זיו
13/05/2019
עM
pic
עמית Morag
12/05/2019
RH
pic
ronenhersh
12/05/2019
לג
pic
ליאת
12/05/2019
A
pic
Paz E Arad
13/05/2019
לע
pic
ליאור
17/05/2019
אר
pic
איתן רוזנטל
13/05/2019
תב
pic
תמר בן אלול
14/05/2019
TR
pic
Tova Rappoport-baskin
14/05/2019
יא
pic
יגאל ארליך
14/05/2019
רר
pic
רותי רביץ
15/05/2019
אג
pic
אסיה גלפרין
15/05/2019
NB
pic
Nina Bozer
16/05/2019
על
pic
ערן לדור
17/05/2019
רפ
pic
רון פרנקל
17/05/2019
AT
pic
Adam Turgeman
18/05/2019
SF
pic
Sari Fireberger
18/05/2019

  פורסם ב-
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך