preloaderNew
success

חב' גן 26 בע"מ

קרקע בחוף התכלת

חב' גן 26 בע"מ הוקמה ב 2014 ע"י יוסי בן חיים ומליה אהרוני לטובת ייזום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית . לשותפים רקע וניסיון רב בענף הנדל"ן. גיוס זה נועד לאפשר לחברה להתקדם לקראת סיום רישוי לבניית פרויקט תמ"א 38/1 ברח הנשיא 4 בירושלים מול הכניסה לבית הנשיא. הלוואה לחברה, כנגד בטוחה נדלני"ת נקייה משעבודים. ההלוואה היא לצורך סיום תהליך רישוי עבור פרויקט תמ"א סמוך לבית הנשיא
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
'
img
מח''מ
36
110%
15
משקיעים
img
תאריך הגיוס עבר

מינ' השקעה בשלב זה 50,000 ש"ח למעוניינים נא לפנות ל info@fundit.co.il

רקע:

חברת גן 26 בע"מ עוסקת בהתחדשות עירונית תוך דגש על פרויקטים של תמ"א 38. 
החברה פעילה במספר פרויקטים במקביל, כאשר אזור המיקוד הוא ירושלים. 
בירושלים פוטנציאל גדול מאוד ביחס לערים מרכזיות אשר לא נוצל עדיין, מה שמבטיח זרם פרויקטים גדול ואיכותי בשנים הקרובות.
חברת גן 26 בע"מ נמצאת בתהליך החתמה על פרויקט תמ"א 38/1 גדול מאוד ברח ניסנבויים 10-18 בקרית משה בירושלים וכן במו"מ על מספר פרויקטים נוספים בשכונת טלביה, ארנונה וקרית משה. 
כל פרויקט נבדק בקפידה ונבחן לעומק. 

קצת עלינו:
חב' גן 26 בע"מ הוקמה ב  2014 ע"י יוסי בן חיים ומליה אהרוני רקע וניסיון רב בענף הנדל"ן.
במטרה ליזום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית
גיוס כספים זה נועד לאפשר לחברה להתקדם לקראת סיום רישוי לבניית פרויקט  תמ"א 38/1  ברח הנשיא 4 בירושלים
פרויקט מקסים הממוקם מול הכניסה לבית הנשיא בירושלים.
גם פרוייקט זה מתוכנן להיות מגוייס בפלטפורמת FUNDIT ונשמח לראות משקיעים שילוו אותנו גם בשלב הבא כהמשך ישיר לגיוס זה.

תמצית עסקה: 
הלוואת גישור לחברה, כנגד בטוחה נדלני"ת נקייה משעבודים.ההלוואה היא לצורך סיום תהליך רישוי עבור פרויקט תמ"א סמוך לבית הנשיא  


פרטים בגין העסקה:

עיקרי העסקה - 
לצורך הנזלת החברה בתהליכי השבחות התב"ע וקידום היתרי התמ"א, משעבדת בעלת החברה נכס פרטי בבעלותה. 

הנכס נקי מכל שיעבוד ו/או זכות צד ג', למעט שעבודים שעתידים להירשם לטובת הנאמן (אי.בי.אי ניהול נאמנויות) ע"פ הוראות הסכם ההלוואה.

העסקה מפוקחת על ידי נאמן (אי.בי.אי ניהול נאמנויות), אשר מהווה צד ג' בלתי תלוי, האחראי על קבלת תקבולי ריבית, ניכוי מס במקור ותשלום למשקיעים.

 

בטוחה להלוואה - 

מדובר בנכס אשר רשום בלשכת רישום המקרקעין, לפיכך כנגד ההשקעה תינתנה הבטוחות הבאות:

1.      משכנתה מדרגה ראשונה לטובת הנאמן (IBI).        

2.      צ'ק בטחון של היזם 

3.      צ'ק ביטחון של החברה 

4. ערבות אישית 

5. כרית בטחון 

מינ' השקעה בשלב זה 50,000 ש"ח למעוניינים נא לפנות ל info@fundit.co.il


 

 

 צוות

מא
מליה אהרוני_pic

מליה אהרוני

Chairman

מליה אהרוני יו"ר ושותפה בחב' גן 26 בע"מ, הינה יזמית בעלת ניסיון רב בענף הנדל"ן ניהלה ויזמה פרויקטים בתחום המגורים והנדל"ן המניב בלוס אנג'לס וסאן דייגו שבארה"ב

יבח
יוסף בן חיים_pic

יוסף בן חיים

CO FOUNDER

מנכ"ל ושותף בחברת גן 26 בע"מ, ליוסף ניסיון וידע מקצועי רב בתחים הנדל"ן, שימש כמרצה לשיווק, כיועץ עסקי וכן כמדריך לאנשי מכירות בענף תיווך הנדל"ן, פעיל בענף הנדל"ן מאז 1997, בעלים של חב' יומיר בע"מ המחזיקה במותג colony מקצוענים בנדל"ן, חב' לניהול ושיווק פרויקטים עבור חברות בניה וייזום בענף הנדל"ן, colony ליוותה ושיווקה מאות פרויקטים ומכרה כמה אלפי יח' דיור עבור חברות בניה ויזמים בכל רחבי הארץ.

נג-צ
נטע גולדשמידט - צמח_pic

נטע גולדשמידט - צמח

Customer Recruitment Manager

מנהלת גיוס לקוחות - בנינים בעלת תואר B.A בתולדות האומנות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. משמשת כמנהלת גיוס לקוחות/ בנינים בחברת גן 26 בע"מ , לנטע יכולות אישיות מדהימות קרש עם לקוחותמצוין, אהבה גדולה לעבודה, לאנשים לאדריכלות ולתיכנון, לעיר ירושלים. מלווה את לקוחות הפרויקטים בחברה בצורה אנושית, אישית ומקצועית

רס
רבקה סטון _pic

רבקה סטון

Planning & design Manager

מנהלת תכנון ועריכת תוכניות לפרויקטים של החברה, רבקה הינה הנדסאית אדריכלות ובעלת תואר B.A בתרבות ממכללת ספיר. בעלות ניסיון רב בתכנון אדריכלי מנהלת ואחראית על הקשר עם הרשויות, עצמאית בעלת יכולת ראיה מרחבית מדהימה, מנהלת קשר רציף בין הדיירים ברגישות והבנה, ומלווה את הפרויקטים של החברה ביחד עם האדריכל והיועצים של כל פרויקט .

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
נג
pic
Numi123
09/07/2019
יד
pic
DSJ
13/07/2019
שב
pic
שי - ביננטל
11/07/2019
דא
pic
דולי - אבירם
11/07/2019
YO
pic
Yafa - Orly
11/07/2019
אא
pic
אהובה ו - אקוני
11/07/2019
ר
pic
ר. יפרח עבדות חשמל - בע"מ
16/07/2019
חא
pic
חנניה - אואקרט
09/07/2019
אא
pic
אריאל - אדרי
10/07/2019
שד
pic
שד
13/07/2019
ימ
pic
ירחמיאל - מנור
12/07/2019
אמ
pic
אלקו - מרגלית
14/07/2019
אא
pic
איל ועודד - אברך
11/07/2019
אא
pic
ארז - ארמה
12/07/2019
אכ
pic
אליה - כהן
11/07/2019
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך