preloaderNew

ישר

קמפיין בחירות ׳ישר׳

המפלגות בישראל איבדו את אמון הציבור, ובצדק. הפוליטיקאים לא מייצגים אותנו, ולא סופרים אותנו דקה אחרי יום הבחירות. ישר היא מפלגה ליברלית, חדשנית, דמוקרטית - והיחידה ששוברת את הקוד הפוליטי ומבטיחה לך ייצוג אמיתי בכנסת, לאורך כל הקדנציה. האפליקציה של ישר מאפשרת לכל אחד ואחת לקחת את הדמוקרטיה לידיים. ישר שמה אותך במרכז, ומאפשרת לך להיות שותף מלא לקבלת ההחלטות שמשפיעות באופן ישיר על חייך.
₪1,000
גוייסו עד כה מתוך ₪500,000
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
intrest
ריבית
4
'
img
מח''מ
5
0%
1
משקיעים
img
16
ימים נותרו לגיוס

ישר, זה הפתרון.

בואו איתנו ליישר את הפוליטיקה הישראלית

ישר היא מפלגה ליברלית, חדשנית ודמוקרטית מסוג חדש שהוקמה כדי לפתור את משבר אי האמון העמוק בין אזרחי מדינת ישראל למוסדות הפוליטיים המייצגים אותם. ישר עושה זאת ע״י העברת  הכוח לידיים של הציבור; ישר נותנת לך אפשרות למעורבות ישירה ויום-יומית, באמצעות אפליקציה ייחודית וידידותית בה כולנו מקבלים החלטות ביחד.

אנחנו חותרים להשיג כוח במוסדות הנבחרים כדי ליצור מערכת פוליטית שקופה שמייצגת באופן אמין את האינטרס הציבורי. 

השחיתות המוסרית והכלכלית חוגגת.

80% מהציבור בישראל חושבים שהפוליטיקאים דואגים יותר לאינטרסים האישיים שלהם מאשר לאינטרסים של הציבור.

קשרי הון שלטון משפיעים על הנושאים היומיומיים של כולנו – החינוך, הביטחון, הבריאות, התחבורה, ועוד. וזה הכל יוצא מהכיס שלנו.

העיקר שנמשיך להצביע להם פעם ב-4 שנים!

דמיינו עולם ישר;

להוריד את הילדים בגנים, ובין לבין להשפיע על הצעת חוק לסייעת שלישית.

לחכות בקופת חולים לתור שלך, ובזמן הזה להשפיע על הצעת חוק לקצבת קשישים.

ללכת למשחק כדורגל, ובמחצית להשפיע על הצעת חוק המשחקים בשבת.

לנסוע ברכבת לעבודה, ועל הדרך להשפיע על הצעת חוק לתחבורה ציבורית בשבת.

לחכות לפגישה שאוטוטו מתחילה, ולנצל את הזמן להשפיע על הצעת חוק למס דירה שלישית.

יש לך סמארטפון? יש לך כוח פוליטי.

היישומון (אפליקציה)

ככה יהיה לך את הכוח להצביע ולהשפיע:

  • מהרגע שהורדת (בחינם) את אפליקציית ישר, נשלח לך עדכונים לפי התחומים שסימנת כחשובים לך, ובכל הצבעה תהיה לך הזכות להביע את דעתך ולהשפיע ישירות על ההצבעה של נציגי הציבור שלך.

  • באפליקציה יוצגו לך כל הצעות החוק שעל סדר היום, בשפה פשוטה ועם ניתוחים קצרים, כדי שתהיה לך את האפשרות להבין ולהצביע על-פי האמת הבלתי-מושפעת שלך. מתוך האפליקציה תהיה לך גם את הזכות להעלות הצעות משלך ולהשפיע על כל הנושאים הפנים-מפלגתיים. דמוקרטיה על אמת :)

  • זוהי האפליקציה הראשונה מסוגה בעולם, אשר פותחה בישראל אך ורק בכדי להעניק לנו, הציבור, כלי אמיתי להשפעה, מכל מקום ובכל זמן. לצד הפיתוח המושקע, יצרנו עבורכם ממשק נוח ופשוט להשתתפות פעילה בסדר היום הפוליטי.

להורדת האפליקציה

אז איך עושים שינוי?

אנחנו, מקימי מפלגת "ישר", קוראים לך להשקיע ולהיות שותף בעתיד המדינה ובעתיד שלך! להצטרף ולהשקיע סכום סמלי כערבות, לקבל שותפות שווה ולהיות מעורב בהחלטות הנוגעות לך אישית, למשפחתך ולילדך ולעתיד המדינה כולה.

יחד איתך נגיע ל-10 מנדטים

זה אפשרי וראלי; כמפלגה שמגדירה את עצמה כסטארט-אפ פוליטי, אנחנו עובדים במתודה מבוססת אנליטיקות; על סמך הסקר המצורף, קבוצות המיקוד שעשינו ואחוזי ההמרה הגבוהים שלנו, אנחנו יודעים להגיד בביטחון שפוטנציאל ״השוק״ של ישר הוא 10-15 מנדטים. המשימה שלנו היא להגיע לחשיפה אפקטיבית ל-1.5 מליון בעלי זכות בחירה, ולהניע 350 אלף מתוכם לקלפי ביום הבחירות. 

אנחנו צריכים אותך כדי להשיק קמפיין עוצמתי בפריסה ארצית שיפיץ את הבשורה על דמוקרטיה ישירה ויבטיח 10 מנדטים של ישר בכנסת. כלל האצבע בקמפיין בחירות הוא שעל כל מנדט מפלגה זקוקה לכמליון ש״ח.

ככל שנהיה סיעה גדולה יותר בכנסת, כך יהיו לנו יותר נציגים שהם באמת שליחי ציבור המושפעים אך ורק מהציבור ועובדים בשבילו באופן שקוף. 

מה נוכל לעשות בעזרתך?

500 ש״ח5,000 גלויות הצטרפות
1,000 ש״ח1000 פוסטרים
5,000 ש״חרכז שטח בחצי משרה
10,000 ש״חרכז שטח במשרה מלאה
20,000 ש״חהפקת וידאו
50,000 ש״חחודש עבודה של צוות שטח אזורי
100,000 ש״חמטה אזורי
200,000 ש״חקמפיין אוטובוסים ותחנות
300,000 ש״חפרסום חוצות

איך זה עובד?


בשביל מה צריך שליחי ציבור שיש לנו השפעה עליהם?

בשביל להוריד את יוקר המחייה ולתקן את הכשלים שמשרתים בעלי הון וקבוצות אינטרס צר בלבד.

בשביל לדאוג שהדעות ואינטרסים שלנו ייוצגו נאמנה בכנסת ובממשלה.

בשביל שהדמוקרטיה תחזור להיות דמוקרטיה.

אנחנו לא מבקשים שתלכו אחרינו. אנחנו קוראים לכם לרוץ יחד איתנו.

אנחנו ימין? אנחנו שמאל?

אנחנו דמוקרטיה ליברלית. האידיאולוגיה שלנו מורכבת מהערכים המרכיבים את חזון המדינה כפי שמופיע במגילת העצמאות, מתוך ההבנה שזה הסיכוי היחיד לחזור לדרך הישר. בתוך המסגרת הזו, הדעות שלנו הן למעשה הדעות של כל אחד ואחת מכם. מפלגת ישר היא דרך חדשנית להנגיש לציבור כוח פוליטי דמוקרטי אמיתי. 

קיראו את המצע של ישר

ככה יוצאים לרחובות בעידן החדש.

המייסדים והפעילים

האנשים שהקימו והאנשים ששותפים בעשייה של מפלגת "ישר" הם לא דמויות תקשורתיות פופוליסטיות, הם צוות של אנשים שמצד אחד חרדים לגורלה של המדינה, ומצד שני מלאים תקווה, תשוקה ותושייה לשנות. מאחוריהם עשרות שנים של הצלחה בתחומי הכלכלה, הביטחון והחדשנות המעשית, והכי חשוב - הם מכירים את הכנסת מקרוב, את האנשים, את התהליכים, את השיטות, והם יודעים שאפשר וצריך לשנות. אלו האנשים המזמינים אתכם לצעוד כתף אל כתף בדרך לישראל דמוקרטית, ביניהם: ערן עציון, לשעבר סגן ראש המל"ל, יגאל טמיר, איש אגף תקציבים וסמנכ"ל מקורות לשעבר, עו"ד ד"ר יובל קרניאל, לוחם נגד שחיתות עד לאחרונה רקטור האקדמיה בצלאל, ועוד רבים, שמופעים באתר שלנו.

ההשקעה חוזרת ישר אליך

ברגע שניכנס לכנסת, נקבל מהמדינה תקציב מפלגתי ונחזיר לך ולכל שאר המשקיעות והמשקיעים את מלוא הסכום.

אנו זקוקים לכל עזרה, תרומה וערבות שתוכל/י להעניק לנו. ההשקעה הכי טובה לעתידנו.

לימדו עוד באתר של מפלגת ישר


מייסדים

עע
ערן עציון_pic

ערן עציון

מייסד

ערן עציון, מייסד מפלגת ישר, הוא יזם מדיני ופוליטי. דיפלומט במקצועו, מומחה לאסטרטגיה ולבטחון לאומי, עם יותר מ -20 שנות ניסיון בתפקידים בכירים בממשלה, לרבות ראש החטיבה לתכנון מדיני במשרד החוץ, וסגן ראש המועצה לביטחון לאומי במשרד ראש הממשלה. היה שותף בצוותי משא ומתן מדיני-בטחוני עם הפלסטינים ועם סוריה, ריכז את הדיאלוג האסטרטגי עם ארה"ב והוביל עשרות דיאלוגים מדיניים עם מעצמות ומדינות מרכזיות.

יט
יגאל טמיר_pic

יגאל טמיר

מייסד

יגאל טמיר, שותף מוביל לייסוד ישר, יזם מדיני. ממובילי יוזמה מדינית לפתרון הסכסוך בהסדר אזורי וההשלכות המשמעותיות שלו, על הכלכלה והחברה בישראל. בעברו שירת באגף התקציבים של משרד האוצר, וסמנכ״ל כלכלה וכספים של חברת מקורות. מיסד ובעלים של חברה לביצוע פרויקטים בתחום המים והדלק, ושותף ומוביל סטארטאפים רבים, יזם חברתי (ממובילי האסטרטגיה של בינ״ה, יוזם הקמת בית בינ״ה למטיילים בהודו). שירת 15 שנה בשירות מילואים בצנחנים, כולל קרב גבעת התחמושת.

צוות

נבמ
נתי בירמן מנועים_pic

נתי בירמן מנועים

CEO

אבא של איתמר ונשוי לאיירין, יזם עסקי וחברתי, יועץ פיתוח עסקי במקצועו. לפני ׳ישר׳ נתי הקים עם שני שותפיו את הסטארט-אפ legally, אשר מנגיש שירותים משפטיים לציבור הרחב, בו גם ניהל את תחום הפיתוח העסקי. כמו כן, נתי הוא חלק מתנועת ״ישראל 2050״ אשר במסגרתה הוא הוביל את היוזמה לחינוך פיננסי נטול אינטרסים. לפני כן, שימש כמנהל פיתוח עסקי ומנהל פרויקטים בתחום הביטחוני. נתי הוא בוגר קורס חובלים, והשתחרר בדרגת סרן אחרי שירות כקצין תקיפה וסגן מפקד ספינת פיקוד.

יק
יובל קרניאל_pic

יובל קרניאל

מועמד לרשימה

יובל קרניאל הוא עורך דין ודוקטור למשפטים, מנהיג ויזם חברתי, לוחם נגד שחיתות ציבורית ואישית, ואקטיביסט בתחומי חופש הביטוי, הדמוקרטיה וזכויות האדם. קרניאל הוא מהיוזמים של חוק חופש המידע וממייסדי "התנועה לחופש המידע", וכן מראשי תנועת "ישראל חופשית" ובית ספר "תשתית" וחבר הנהלתה, תנועה חשובה הנאבקת למען חופש הדת, והמאבק בכפיה דתית ופלורליזם. קרניאל הוא איש חינוך, חוקר מרצה ומנהל באקדמיה, מכהן וכיהן בתפקידים בכירים בהשכלה הגבוהה בישראל.

דד
דרור דסה_pic

דרור דסה

מתמודד לרשימה

יזם חברתי ועסקי. בעברו היה דרור מנהל גרעין עמותת ״חברים בטבע״, וניהל מועדון נוער בסיכון בראשון לציון. בהמשך ייסד את מיזם הטיולים ״תרבות בטבע״ אשר מוציא לפועל טיולים מאורגנים בשפה העברית והאמהרית ומחבר בין האוכלוסיות. בנוסף לניהול המיזם, דרור מקיים סדנאות ODT, סמינרים לנוער וסדנאות גישור בין הורים לילדים יוצאי אתיופיה במטרה לגשר על הפערים הבין-דוריים, ומשמש כמנטור לבני נוער.

מת
מרב תשובה_pic

מרב תשובה

מתמודדת לרשימה

למרב MA מנהל עסקים, BA משאבי אנוש. יועצת ארגונית ומגשרת מוסמכת. מומחית לתקשורת אפקטיבית, העברת מסרים וניהול קונפליקטים. בעלים של חברת ייעוץ והדרכה בארגונים עסקיים וציבוריים. מרב היא ממקימי עמותת דול"ב למען שיפור הבטיחות בחינוך כולל בהסעות הילדים לבתי הספר, בעקבות תאונה קשה בה נהרגו שלושה מילדי המושב בדרך חזרה מבית הספר. כיו"ר הנהגת הורים, טיפלה במשבר אמון גדול במוסד חינוכי, תוך גישור בין כלל הגורמים והממשקים המעורבים. מרב היא בת למשפחה חקלאית

וא
ואחיד אלהוזיאל_pic

ואחיד אלהוזיאל

מתמודד לרשימה

גר ברהט עם אשתו וארבעת ילדיו, בעל תואר הנדסאי תעשייה וניהול ותואר ראשון B. A כללי. 1993-2015 – שירת סדיר וקבע בצה"ל. סיים את שירותו בדרגת סא"ל. תפקד כסמח"ט- סגן מפקד חטיבה מרחבית בגבול מצרים בהר שגיא. בתור מג"ד היה אחראי על גדוד מבצעי ייחודי שמורכב ברובו מבני מיעוטים, הכולל מאות חיילים הן ערבים ויהודים כאחד. במהלך שירותו קיבל שני צל"שים על פעילותו המבצעית בגבול עזה. לאחר השחרור מצה"ל החל בהעברת הרצאות בנושא המשבר המנהיגותי בחברה הבדואית.

אכ
אלמוג כהן_pic

אלמוג כהן

מתמודדת לרשימה

בת 25 , ילידת בת ים. יזמית חברתית בתחום זכויות להט"ב, זכויות נשים, זכויות בעלי חיים, וסטודנטית לתקשורת וניהול במכללה למנהל. אלמוג הפיקה מצעד גאווה ראשון מסוגו בראשל"צ בשנת 2013, העלתה את נושא זכויות הקהילה הגאה לסדר היום המוניציפלי בעיר, וסייעה לתהליך הקמת סניף איגי בעיר. הייתה שותפה להובלת הקמפיין לבחירת הנושא למצעד הגאווה 2016 בסימן נשים, הפיקה אירועי התרמה בשיתוף עמותות לנראות טרנסג'נדרים, ופעילה למציאת פתרונות תעסוקה ודיור לבני נוער להט"בים.

אז
אריה זיידן_pic

אריה זיידן

מתמודד בפריימריז

חבר מועצת העיר בת ים, מפקד לוחם, רס"ן במיל', בוגר חטיבת הצנחנים. עלה ארצה ב1999 במטרה להתגייס לצה"ל, אחרי15 שנות שרות מבצעי השתחרר, עשה הסבה לעולם הפיננסי והפך ליזם פעילויות חברתיות לקידום שיח ליברלי בקרב ישראלים דוברי רוסית. בוגר מכללה לפיקוד טקטי ותואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, במסגרת תכנית המנהלים למד תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה ע"ש בן גוריון בנגב.

מב
מאלק בדר_pic

מאלק בדר

מתמודד לרשימה

נשוי ואב לארבעה, עו"ד במקצוע. שימש כראש המועצה המקומית חורפיש ויו"ר פורם ראשי הרשויות הדרוזיות. שימש כדירקטור בקרן לקליטת החייל ויו"ר ועדת הביקורת.

עג
עודד גילוץ_pic

עודד גילוץ

מתמודד בפריימריז

יזם חברתי ומומחה מדיניות ציבורית. ממקימי מכינות "מלח הארץ" באיזור ים המלח, עבד תחת ראשי הממשלה אולמרט ונתניהו בתכנון וביצוע מדיניות. אחרי שש שנים בארה"ב בהם למד לתואר שני וניהל את תוכנית itrek להבאת מנהיגי המחר בעולם מתחומי המשפטים והמדיניות לישראל, החליט לחזור הביתה לירושלים. את שירותו הצבאי סיים כמפקד צוות וסמ"פ ביחידת יהל"ם. תואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הארוורד.

של
שמשון ליבמן_pic

שמשון ליבמן

advisory board

במהלך 25 שנים היה חבר קיבוץ בית העמק שבגליל. עסק בניהול עסקים וענפים חקלאיים לצד עבודה במערכת החינוך הפורמאלית (מנהל בית ספר) ובמערכת החינוך הבלתי פורמאלית , לרבות מזכ"ל תנועת הנוער- הצופים. במהלך 23 השנים האחרונות, תושב מצפה הילה שבגליל , בעלים ומנכ"ל של חברת הניהול (בעיקר קיבוצים, מושבים , קהילות ועסקים) דרך ערך בע"מ. מתנדב בגופי ניהול של כפרי ילדים, בעמותת אומץ, בצוות ההיגוי של קהילת דאלאס בישראל ועוד. הוביל את מטה המאבק לשחרור גלעד שליט,.

מק
מיכל קטושבסקי_pic

מיכל קטושבסקי

Product Manager

כבר בגיל 22 הקימה את מטה המאבק להעלאת יהודי אתיופיה אחרי שחזרה מהתנדבות של שלושה חודשים מאתיופיה ומצאה שתלמידים רבים שלה אינם זכאים לעלות לישראל. בהמשך מיכל הצטרפה לתנועת "קול אחד" ואף הפכה לראש התא באוניברסיטת בן גוריון. בבחירות האחרונות עבדה בארגון V15 וריכזה את הפעילות בבאר שבע. לפני שלוש שנים הקימה עם חבריה את "ימבוס" - אוטובוס מבאר שבע לים בשבת אשר איפשר לאלפי תושבים להנות ביום המנוחה היחיד שלהם בים. לפני שנתיים התנדבה אצל ח"כ ד"ר דב חנין בל

יי
יהונדב יקותיאל_pic

יהונדב יקותיאל

מנהל טכנולוגיות ראשי

מפקד לוחם, יזם עסקי ובעל ניסיון עשיר בפיתוח, הטמעה ויישום של מערכות טכנולוגיות מורכבות לארגונים בינוניים וגדולים בישראל ובאירופה. כבר בגיל 14 ייסד יהונדב את חברתו הראשונה אשר התמחתה בפתרונות מולטימדיה למגזר הפרטי והעסקי. כיום, יהונדב מוביל מיזמים טכנולוגים חדשניים בתחומים שונים אשר רותמים את הטכנולוגיה והחדשנות בעידן החדש לעולמות תוכן ישנים, מאתגרים ומסואבים. בוגר תכנית LEAD לפיתוח מנהיגות בישראל. יהונדב הצטרף אלינו כבר בתחילת הדרך תוך אמונה

עכ
עירא כץ-גלאי_pic

עירא כץ-גלאי

מנהל מטה צעירים ות"א

עירא הוא יו"ר מטה הצעירים, מנהל מטה ת"א ומקבוצת המייסדים של ישר. עירא התחיל בעשייה החברתית כבר כנער בארגון Lead שמפתח מנהיגות צעירה בישראל, שם הקים וניהל את פרויקט 'רותם. בגיל 17 נכנס לעולם הפוליטי, עבר הכשרה של ייעוץ פוליטי ופרלמנטרי והתמחה במשך כשנה במטה של שר בכיר. לאחר שחרורו מצה"ל, הצטרף למכון 'ראות' ובהמשך, עסק בפיתוח מנהיגות והתנדבות נוער בעיר קריית אונו, ושימש כמנחה מועצת הנוער העירונית.

אש
אורי שוהם_pic

אורי שוהם

מנהל שטח ארצי

איש עשייה פוליטית בעל מודעות חברתית, המאמין בצורך ליצור את השינוי מבפנים. בעל היכרות מעמיקה עם מערכות הממשל: עבד בכנסת כעוזר פרלמנטרי, יועץ השר לביטחון פנים ומנהל סיעת "יש עתיד". במקביל הקים את עמותת "כדורגל לחסרי בית" הפעילה בשלוש ערים. את שירותו הצבאי סיים ביחידת "מיתר". תואר ראשון במדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל-אביב במינהל עסקים במרכז הבינתחומי, הרצליה.

עבא
עמוס בן אברהם_pic

עמוס בן אברהם

מנהל מטה יום הבחירות

בוגר לימודי רפואה, תא"ל מיל, יועץ ביטחוני לחברות טכנולוגיה. נשוי ואב לשניים. היה מעורב במיזמים חברתיים ופוליטיים. מאמין בצורך ובכוח לשנות את הכיוון של מדינת ישראל.

בלשונית זו מוצגים מסמכים, מצגות, טבלאות וטפסים שהעלו היזמים כמידע מפורט להבנת העסקה מעבר לתמצית המנהלים.
אנו ממליצים לקרוא אותם לעומק.
pdf
Download
הוראות עסקה לנאמנות
pdf
Download
תעודת רשם החברות
pdf
Download
הסכם הלוואה/רכישה
pdf
Download
תעודת רישום מפלגה
pdf
Download
תקנון מפלגת ישר
pdf
Download
מצע מפלגת ישר
pdf
Download
אישור מבקר המדינה לגיוס ערבויות אינטרנטי
EE
pic
Eran Etzion
06/02/2019

    פורסם ב-
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך