preloaderNew
success

אינווסטו השקעות

Cape Coral 411 8 Ter

החברה פועלת כ"בית להשקעות בנדל"ן" אשר עוסקת בניהול תיקי משקיעים באפיקים נדל"ניים שונים, בעיקר בחו"ל, ויוזמת פרויקטים חדשים מסוגים שונים באזורי ביקוש נבחרים בלבד ובליווי שותפים מקומיים. החברה מיישמת את עקרונות ההשקעה של בתי ההשקעות ה"מסורתיים" תוך שימת דגש על הליך הכרת הלקוח יחד עם התאמה הוליסטית ליכולותיו הכלכליות, צרכיו, מטרותיו ורצונותיו לצורך השאת תשואה מקסימלית בניהול תיק השקעות הנדל"ן שלו.
img
preseed
100%
1
משקיעים
img
תאריך הגיוס עבר

ההזדמנות:

אקזיט - רכישת מגרש, בניית בית ומכירתו - בתוך מספר חודשים בלבד.

השקעה בקייפ קורל פלורידה, העיר המבוקשת ביותר בארה"ב (ע"פ מגזין פורבס 2018, סעיף 9). הכנסו לסרטון של העיר המדהימה!

מענה על הדרישה למחסור הקיים מחסור בבתים חדשים למכירה בארה"ב, בערי ההגירה החיובית בעיקר (4% צמיחה בשנה, מקום 1# בארה"ב) של גימלאים אמידים (בעלי הכנסה ממוצעת של 55,000$ לשנה) הצורכים שירותים (מקום 2# בקצב גידול מקומות תעסוקה בארה"ב). 

 • מגרש זמין לבנייה בבעלות המשקיע, רשום על-שמו בטאבו, במרכז העיר.

 • מחזור בנייה - כ-6 עד 8 חודשים (תלוי בדגם הבית הנבחר).

 • הקרקע נרכשת בכ-20% משווייה לפני המשבר העולמי.

 • קבלן מנוסה - 25 שנות בנייה בעיר.  

הנכס:

בתים פרטיים על מגרש בשטח של 1 דונם, של 3 או 4 חדרי שינה (החברה מבצעת התאמה של הנכס הנכון ביותר למגרש, תלוי שכונה וביקוש)

 • גודל חלקה -1 דונם. ניתן לרכוש קרקע "רטובה" (על המים - תעלות, אגמים, הצטלבויות תעלות, יציאה לים וכד') או קרקע יבשה.

 • סה"כ בנוי - 2,137 ועד 2,415 sqft

 • שנת בנייה - 2019

מדובר בעיר המבוקשת ביותר בארה"ב ע"פ פורבס מגזין, שנהנית בעיקר מהגירה של גימלאים, המבקשים להתמקם באזור מזג-אויר נעים, עם גישה למים (בית+סירה), במחירים סבירים. האוכלוסיה צורכת שירותים, דבר המסביר את קצב גידול מקומות התעסוקה.

העסקה:

מבנה העסקה ומסלול הכסף:

 • מגרש נרכש במזומן באמצעות "טייטל קומפני" ונרשם ע"ש המשקיע.

 • סכום הבנייה מועבר לנאמנות (IBI) ומשולם לקבלן לפי קצב התקדמות.

 • עם מכירת הבית, חוזר הכסף (קרן+רווח, בניכוי חלקו של היזם) אל המשקיע באמצעות הנאמן.

בטוחות / ערבויות:

 • קרקע נרשמת על-שם המשקיע בטאבו

 • הכסף בנאמנות בישראל ונשלח לקבלן לפי קצב התקדמות

 • היזם מרוויח יחד עם המשקיע, בחלוקת הרווח בלבד.

דיווחים:

 • באופן שוטף, לרבות צילומים בין שלבי בנייה וביקורי היזם בשטח.

השותף המקומי:

 • Hansen Homes - קבלן בעל 25 שנות ניסיון בבנייה.


צוות

אא
אוהד ארד_pic

אוהד ארד

CO FOUNDER,CEO

אוהד, יוצא 8200, החל את דרכו המקצועית כאיש ציבור, עת נבחר כיו"ר אגודת סטודנטים ובהתאחדות הסטודנטים הארצית. במקביל, כיהן בדירקטוריונים של חברות כלכליות וחברת ביטוח ואף כחבר ועד מנהל של חברת התיירות הציבורית "איסתא". מומחה לנדל"ן המעורה מאד בזירה הישראלית, מרצה ויועץ בתחום שניצח על עסקאות רבות ומגוונות בהיקף של למעלה ממיליארד ורבע ש"ח, אשר פנה להשקיע ולהתפתח בחו"ל. כיום, מחזיק במגוון נכסים הפועלים לטווחי זמן שונים, וכן מנהל השקעות ומייעץ למשקיעים.

נש
נועם שפלטר_pic

נועם שפלטר

CO FOUNDER,CEO

מנטור עסקי בתחום החינוך הפיננסי ומרצה בנושא יעדים כלכליים והשגתם במסגרת כנסים מקצועיים לקהל הרחב ובחברות מסחריות. יזם וותיק ומייסד-שותף בחברות רבות במשק הישראלי, בעל תואר ראשון במשפטים ושני תארים במנהל עסקים, הקים את מכללת "אורין-שפלטר השכלה פיננסית", אשר נחשבת למובילה בתחומה ומנהלת את מערכי ההדרכה עבור רוב הגופים הפיננסיים בארץ. מנהל תיקי השקעות בנדל"ן וחברות סטארטאפ עבור משקיעים נוספים, תוך יישום עקרונות ניהול תיקי השקעות מהעולמות הפיננסיים.

HH
Hansen Homes_pic

Hansen Homes

Product Manager

חברה קבלנית בעלת ותק של 25+ שנות בנייה בעיר. עובדת בבלעדיות עם היזם, מנוסה מאד ובעלת רפרטואר של מודלים.

RTS
Realty Title Solutions_pic

Realty Title Solutions

Consultant

טייטל קומפני אשר בוחנת עבורנו רכישת מגרשים ומוכרת את הבתים

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
אנ
pic
אורלי נחמיאס
03/03/2019

  פורסם ב-
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך