preloaderNew
success

אינווסטו השקעות

investo PRAEDIUM 2

החברה הינה "בית להשקעות אלטרנטיביות" אשר עוסקת בתכנון פיננסי וניהול תיקי משקיעים באפיקים שונים, בעיקר נדל"ניים בחו"ל, ויוזמת פרויקטים חדשים באזורי ביקוש נבחרים בלבד ובליווי שותפים מקומיים. החברה מיישמת את עקרונות ההשקעה של בתי ההשקעות ה"מסורתיים" תוך שימת דגש על הליך הכרת הלקוח יחד עם התאמה הוליסטית ליכולותיו הכלכליות, צרכיו, מטרותיו ורצונותיו לצורך השאת תשואה מקסימלית בניהול תיק השקעות שלו.
104%
7
משקיעים
img
נדל"ן
תאריך הגיוס עבר

בואו להשקיע בפרויקט נדלן בקייפ קורל, פלורידה, העיר המבוקשת ביותר בארה"ב (ע"פ מגזין פורבס 2018). 

הצטרפו לרכישת שני מגרשים בלתי-תלויים בלב העיר (זמינים לבנייה מיידית), והשתתפו בביצוע שני מחזורי בנייה בטור (בנייה-מכירה-בנייה-מכירה) - בתוך מספר חודשים בלבד.


ההזדמנות:

 • היצע הבתים בעיר נמוך ביחס לביקוש - הפרויקט נועד לתת מענה למחסור הקיים בבתים חדשים למכירה בארה"ב. מחסור זה בולט במיוחד בקייפ קורל בשל היותה העיר המבוקשת ביותר בארה"ב ע"פ פורבס מגזין, שנהנית בעיקר מהגירה של גימלאים, המבקשים להתמקם באזור מזג-אויר נעים, עם גישה למים (בית+סירה), במחירים סבירים.        
 • מחזור בנייה - 60 ימי הכנה לעלייה לקרקע וכ-4 עד 6 חודשים לבנייה. (סה"כ שני מחזורי בניה בפרויקט רצופים עם תקופת מכירה, כ-14 עד 18 חודשים).

 • הקרקע נרכשת בכ-10-15% משווייה לפני המשבר העולמי.

 • קבלן מנוסה - מעל 25 שנות בנייה בעיר.  

קייפ קורל:
העיר הצומחת נהנית מהגירה חיובית של retirees (פורשים) בגילאי 55 ומעלה (צמיחה של 5.6% בשנה, הגבוהה ביותר בארה"ב כולה!), ויחד איתם משפחות צעירות המפתחות את עיסקיהן ומספקות את צרכי התושבים. הגיל החציוני בעיר עומד על 46, עם הכנסה חציונית גבוהה מהחציון הכללי של פלורידה! 

העיר בנויה על תשתית מתוכננת של תעלות, אגמים ויציאה למפרץ מקסיקו, ומהווה את העיר השנייה בעולם (אחרי ונציה, איטליה, ביחס של מים לתושב).

העיר נהנית מתיירות ובעיקר תיירות-מרפא, שכן בעיר מרוכזות קליניקות רבות של רפואה פרטית בכל תחומי הרפואה. 

העיר נמצאת בתנופת פיתוח להכשרת מתחמים לתשתיות עירוניות אשר מעלות את ערכי הקרקע והבתים.

הנכס:

בית פרטי על מגרש בשטח של 1 דונם, בחלוקה של 3 או 4 חדרי שינה (החברה מבצעת התאמה של הנכס הנכון ביותר למגרש, תלוי שכונה וביקוש)

 • גודל חלקה -1 דונם. ניתן לרכוש קרקע "רטובה" (על המים - תעלות, אגמים, הצטלבויות תעלות, יציאה לים וכד') או קרקע יבשה. העדפה לקרקע יבשה אלא אם נשיג קרקע רטובה אטרקטיבית.

 • סה"כ בנוי - 2,137 ועד 2,633 sqft

 • שנת בנייה - 2019


מבנה העסקה ומסלול הכסף:

 • מגרש נרכש במזומן באמצעות "טייטל קומפני" ונרשם ע"ש חברת המשקיעים.

 • סכום הבנייה מועבר לנאמנות ("פועלים IBI") ומשולם לקבלן לפי קצב התקדמות.

 • עם סיום הפרויקט (שני מחזורי בנייה ומכירה), חוזר הכסף (קרן+רווח, בניכוי חלקה של החברה) אל המשקיע באמצעות הנאמן.


בטוחות / ערבויות:

 • קרקע נרשמת על-שם חברת הפרויקט

 • הכסף בנאמנות בישראל ונשלח לקבלן לפי קצב התקדמות הבנייה

 • החברה מרוויחה יחד עם המשקיעים, בחלוקת הרווח בלבד.


דיווחים:

 • באופן שוטף ולפחות אחת לרבעון, לרבות צילומים בין שלבי בנייה וביקורי נציגי החברה בשטח.


השותף המקומי:

 • Hansen Homes - קבלן בעל למעלה מ-25 שנות ניסיון בבנייה.


הצטרפו אלינו ויחד נמנף הזדמנות מדהימה זו להשקעה בעיר בה הביקוש לבתים הוא הגבוה ביותר בארה"ב! 


צוות

אא
אוהד ארד_pic

אוהד ארד

CO FOUNDER,CEO

אוהד, יוצא 8200, החל את דרכו המקצועית כאיש ציבור, עת נבחר כיו"ר אגודת סטודנטים ובהתאחדות הסטודנטים הארצית. במקביל, כיהן בדירקטוריונים של חברות כלכליות וחברת ביטוח ואף כחבר ועד מנהל של חברת התיירות הציבורית "איסתא". מומחה לנדל"ן המעורה מאד בזירה הישראלית, מרצה ויועץ בתחום שניצח על עסקאות רבות ומגוונות בהיקף של למעלה ממיליארד ורבע ש"ח, אשר פנה להשקיע ולהתפתח בחו"ל. כיום, מחזיק במגוון נכסים הפועלים לטווחי זמן שונים, וכן מנהל השקעות ומייעץ למשקיעים.

נש
נועם שפלטר_pic

נועם שפלטר

CO FOUNDER,CEO

מנטור עסקי בתחום החינוך הפיננסי ומרצה בנושא יעדים כלכליים והשגתם במסגרת כנסים מקצועיים לקהל הרחב ובחברות מסחריות. יזם וותיק ומייסד-שותף בחברות רבות במשק הישראלי, בעל תואר ראשון במשפטים ושני תארים במנהל עסקים, הקים את מכללת "אורין-שפלטר השכלה פיננסית", אשר נחשבת למובילה בתחומה ומנהלת את מערכי ההדרכה עבור רוב הגופים הפיננסיים בארץ. מנהל תיקי השקעות בנדל"ן וחברות סטארטאפ עבור משקיעים נוספים, תוך יישום עקרונות ניהול תיקי השקעות מהעולמות הפיננסיים.

HH
Hansen Homes_pic

Hansen Homes

Product Manager

חברה קבלנית בעלת ותק של 25+ שנות בנייה בעיר. עובדת בבלעדיות עם היזם, מנוסה מאד ובעלת רפרטואר של מודלים.

CCTIA
Cape Coral Title Insurance Agency_pic

Cape Coral Title Insurance Agency

Consultant

טייטל קומפני הוותיקה והגדולה בעיר, אשר בוחנת עבורנו רכישת מגרשים ומוכרת את הבתים

L
LVCC_pic

LVCC

Consultant,Marketing

סוכנות המכירות של אינווסטו בקייפ קורל, אשר מייעצת עוד טרם רכישת המגרשים, דרך בחירת המודלים לבנייה ואחראית על מכירת הבתים

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
OA
pic
Ohad Arad
15/05/2019
לפ
pic
לירן - פדידה
03/04/2019
אר
pic
אוהד רז
03/04/2019
יל
pic
יניב לוגסי
08/04/2019
ימ
pic
ירון מועלם
07/04/2019
אד
pic
אליה דנינו
14/04/2019
אל
pic
אליהו לוי
28/04/2019
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך