preloaderNew
success

ס.ל חורי הנדסה בע"מ

אלנבי 133, חיפה

פרויקט בניין לחיזוק, שיפוץ ותוספת שטחים עיקריים, ממ"דים ומרפסות בבניין מגורים קיים בן 4 קומות מעל קומת עמודים חלקית, ובסה"כ 26 יח"ד ב - 3 כניסות נפרדות, ותוספת 16 יח"ד חדשות (סה"כ 42 דירות) במסגרת פרויקט התחדשות עירונית בהתאם להוראות תמ"א 38 , בדרך אלנבי 133 בשכונת קריית אליעזר המתחדשת בחיפה.
indexlinked
הצמדה למדד
Securities
בטחונות
insurance
ביטוח
'
img
מח''מ
27
100%
10
משקיעים
img
נדל"ן
תאריך הגיוס עבר

מינ' השקעה בגיוס 100,000 ש"ח לפרטים info@fundit.co.il

פרויקט התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 

בדרך אלנבי 133, חיפה.

פרויקט בניין לחיזוק, שיפוץ ותוספת שטחים עיקריים, ממ"דים ומרפסות בבניין מגורים קיים בן 4 קומות מעל קומת עמודים חלקית, ובסה"כ 26 יח"ד ב - 3 כניסות נפרדות, ותוספת 16 יח"ד חדשות (סה"כ 42 דירות) במסגרת פרויקט התחדשות עירונית בהתאם להוראות תמ"א 38 , בדרך אלנבי 133, בשכונת קריית אליעזר המתחדשת בחיפה.

סביבת הפרוייקט מאופיינת בבנייה רוויה, ותיקה, הכוללת מבני מגורים בני 4-6 קומות לצד מבני ציבור ושטחי מסחר.

השכונה ירוקה וגובלת בשדרה מרכזית רחבה. חוף הים של שכונת בת-גלים נמצא במרחק הליכה כמו גם תחבורה ציבורית. השכונה כוללת מרכז מסחרי, בתי כנסת, מרכז ספורט קהילתי, גני ילדים ושירותים קהילתיים נוספים.

היזם, חברת ס.ל. חורי הנדסה בע"מ, הינה חברת לביצוע וליווי הנדסי לעבודות בניה ופיתוח אשר רשומה ברשם הקבלנים בסיווג ג4 וקבלן מוכר ומאושר לעבודות ממשלתיות.  החברה פועלת בהקמה של מוסדות חינוך, בנייני מגורים באמצעות מכרזי ממשלה, מפעל הפיס, רשויות מקומיות ויזמים.  החברה הוקמה בשנת 2004 ע"י מר סאמר חורי – קבלן רב ניסיון בכל ענפי הבניה אשר מנהל צוות ישיר של 3 מהנדסים ו-6 מנהלי עבודה מוסמכים במקביל לצוותי ביצוע.

פרוייקטים שביצעה החברה לאורך השנים:

בי"ס מקיף באשדוד, שכונת וילות בעתלית, תחנת כוח בבית שמש (מקורות), תחנת כוח שורק (מקורות), חטיבת ביניים באורנית, בי"ס בבני-ברק, בניין מגורים בחיפה, בי"ס ברעננה, בי"ס ברחובות, בי"ס במזכרת בתיה, רב קומות בחיפה, 3 רבי-קומות בנוף הגליל (נצרת עילית), בית אבות בחיפה ועוד.

כרגע נמצאת החברה בביצוע של: הקמת בניין מגורים בתל-אביב, תמ"א 38 חיזוק בר"ג, תמ"א 38 חיזוק בחיפה וזאת בנוסף לביצוע של הפרויקט שבנדון.

לפרויקט היתר בניה והביצוע החל בפועל לפני כחודש וחצי - ניתן לראות את תמונות ביצוע העבודות בשטח:

1. הסתיימו 70% מעבודות העפר לחפירת החניון . 

2. החלו בבניית הקירות התומכים לחניון

3. כניסה ראשונה (מתוך 3) הסתיימה יציקת כל היסודות.

4. כניסה ראשונה - הסתיימה יציקת 2 קומות ממ"דים ומרפסות בצד מערבי של הבניין.

דרך אלנבי מהווה ציר ראשי החוצה את השכונה מצפון-מערב לדרום-מזרח והינו דו-סיטרי. קיימת בו תנועה ערה של הולכי רגל וכלי רכב.

היזם יקבל מימוןבכפוף למבנה הבטוחות הבא:

1. שיעבוד ראשון על זכויות החברה בפרויקט לטובת הנאמן

2. משכנתא מדרגה ראשונה לטובת הנאמן.

3. שיעבוד על חשבון הבנק היעודי של היזם לפרוייקט. חברת הניהול תהיה בעל תזכות חתימה מלא בחשבון בנוסף ליזם ולעו"ד הדיירים.

4. שיעבוד על עודפים

5. ערבות אישית של בעל המניות .

6. שטר חוב של החברה .

7. שיעבוד על פוליסת הביטוח.

8. שיעבוד על התקבולים של רוכשי הדירות העתידיים.

סיכונים בעסקה:

  1. מלחמה/מצב ביטחוני – ככל ויהיה מצב ביטחוני במדינת ישראל אשר ישפיע על הפרויקט (סגר בשטחים, מתקפת טילים וכיו"ב) הרי שכלל המשק יהיה במצב זהה ומידת ההשפעה תהיה גורפת בשוק ולא ספציפית על מוצר השקעה זה
  2. קושי בהשלמת הבניה –  בפרויקט הספציפי הזה היזם הוא גם הקבלן כך שכל ניסיון רב השנים שלו בביצוע של מבנים שונים ומורכבים באים לידי ביטוי כאן. במקביל בונה היזם עוד 2 בנייני תמ"א ומכיר את המגבלות ככל שיהיו.  בנוסף החל מהחודש הראשון של סיום הגיוס מתנהל תהליך בקרה ופיקוח חיצוני ע"י משרד שמאות ופיקוח עופר מור אשר מגיע לאתר הפרויקט מדי חודש ומוציא דוח פיקוח לחברת הניהול הכולל אישורים בגין הוצאות והכנסות בפרויקט ע"י כלכלן ממשרדו ודיווח על קצב הביצוע בפועל.  רק ע"ס דוח הפיקוח מאושרות הוצאות בפרויקט ומבוצעת בקרה על התנהלות כלכלית שוטפת.  ככל שתתרחש תקלת ביצוע (האטה בבניה, עצירת בניה וכיו"ב) הרי שמתפקיד משרד השמאות לבצע איתותים אל מול היזם מחד וחברת ניהול מאידך
  3. אי מכירת דירות – קצב מכירת הדירות מוגדר בתוכנית העסקית המאושרת ע"י משרד השמאות והיזם.  לאורך חיי הפרויקט מבוצעת בקרה חודשית על קצב מכירת הדירות וקצב ההכנסות.

בטחונות ניהוליים חברת B-Funds ביצעה בדיקה מלאה על הפרויקט

בטוחות ניהוליות בהן מחזיקה חברת הניהול מול היזם:

 - תהליך שחרור כספים ליזם בגין התקדמות הפרויקט מבוצע רק ע"ב דוח פיקוח חודשי מטעם חברת הניהול (משרד עופר מור שמאות וניהול פרוייקטים – שמאי מערכת בנקאית) ובכפוף ל-3 חתימות: חברת הניהול, עו"ד דיירים והיזם.

-  לחברת הניהול היכולת והניסיון במידת הצורך לממש בטוחות, להשתלט על הפרויקט ע"מ להגן על זכויות המשקיעים ולקדמו לסיום


צוות

רג
רונן גינתון_pic

רונן גינתון

איש עסקים, יזם, בעל עבר עשיר כסמנכ"ל בחברות מובילות במשק: מיטב דש בית השקעות, FEDEX, סלקום, סובארו. ...

עמ
עופר מור_pic

עופר מור

שמאי מקרקעין

משרד עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ נוסד בשנת 2011 על ידי עופר מור, כלכלן ושמאי מקרקעין מוסמך משנת 1999. המשרד מתמחה בשוק הנדל"ן והמקרקעין בישראל ומביא עמו נסיון של כ- 20 שנה במתן סל שירותי שמאות הכוללים שמאות מקרקעין, דוחות אפס, פיקוח על ליווי פיננסי ויעוץ כלכלי. המשרד מאושר על ידי הבנקים המובילים בישראל, קרנות מימון וחברות ביטוח לצורך פיקוח על הליווי הפיננסי הניתן על ידי גופים אלו ליזמים, קבלנים, חברות נדל"ן וקבוצות רכישה.

עעח
עו

עו"ד עביר חריש-רפול

עו"ד חברת הניהול

עו"ד חריש-רפול הינה בעלת ניסיון וידע רב בניהול הליכים משפטיים מורכבים המשלבים את תחום המשפט האזרחי-מסחרי, דיני תאגידים, דיני חדלות פירעון, דיני בנקאות, דיני המחאות חיובים ודיני שעבודים. עו"ד ח'ריש-רפול מתמחה בהכנת הסכמים מסחריים שונים, ניהול עסקאות נדל"ן מורכבות, עריכת מכרזים, ייעוץ משפטי לוועדות מכרזים וייצוג בעתירות מנהליות בעניין החלטות ועדות מכרזים

סח
סאמר חורי_pic

סאמר חורי

בעלים חברת חורי הנדסה בע"מ

בעלים של חברת חורי הנדסה בע"מ. החברה קיימת משנת 2004 והיא חברה לביצוע וליווי הנדסי למבני מגורים ומוסדות חינוך במועצות ועיריות, באמצעות מכרזי שלטון מקומי ומפעל הפיס. החברה רשומה בפנקס הקבלנים כבעלת סיווג ג-4 וקבלן מוכר ומאושר לעבודות ממשלתיות. פרויקטים אותם ביצעה החברה לאורך השנים: ביה"ס ברעננה, מזכרת בתיה, אשדוד, בני ברק, אורנית, רחובות, נצרת עילית. בית אבות חיפה, רבי קומות בטבריה, חיפה, נוף הגליל. בביצוע: תמ"א בר"ג, חיפה והקמת מגדל מגורים בת"א

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
נג
pic
Numi123
11/12/2019
עט
pic
TheD
17/12/2019
יס
pic
יונית - סגל
17/12/2019
עי
pic
ערן - יריב
10/12/2019
ימ
pic
ירחמיאל - מנור
17/12/2019
אא
pic
איל ועודד - אברך
18/12/2019
אט
pic
אליהו מאיר - טיילר
17/12/2019
נג
pic
נדב - גולדמן
27/11/2019
אכ
pic
אליה - כהן
18/12/2019
טל
pic
טוביה לירן
15/12/2019
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך