preloaderNew

גטנדר בע"מ

הUber של ההובלות

הפלטפורמה מפגישה בין מובילים פנויים ללקוחות עסקיים ופרטיים המעוניינים בשינוע מטענים וסחורות ברחבי ישראל. כבר היום, האפליקציה מובילה לשינויים מהפכניים בענף ושיפור רמת השירות לסטנדרטים המתאימים לעידן ה-2020.
img
seed
0%
0
משקיעים
img
טכנולוגיה
10
ימים נותרו לגיוס

הגיוס כרגע פתוח למשקעים נבחרים במינ' השקעה של 90,000 ש"ח לפרטים info@fundit.co.il

גיוסי טרנזיט - אודות החברה

טרנזיט הוקמה בסוף שנת 2018. מספר העובדים בחברה כיום 9 אנשי צוות מוכשרים וחדורי מטרה.

טרנזיט משמשת כ-Marketplace (=שוק מקוון) בין מובילים ללקוחות וממנפת את ה'כאב' של נהגים ומובילים – אשר לרוב מבצעים הובלה ליעד אך חוזרים ריקים (=לא מרוויחים על הנסיעה) – לשכלול השוק הפרטי (B2C) והעסקי (B2B2C) בתחום ההובלות.

ב2019 טרנזיט השיקה פיילוט עם אפליקציות לIOS וAndriod פלוס גירסת WEB ללא צורך בהורדת אפליקצייה לנוחות הלקוחות.

הפלטפורמה מפגישה בין מובילים פנויים ללקוחות עסקיים ופרטיים המעוניינים בשינוע מטענים וסחורות ברחבי ישראל. כבר היום, בשלבי הפיילוט, האפליקציה מובילה לשינויים מהפכניים בענף לטובת המובילים המעוניינים בהכנסה גבוהה יותר ובשיפור תנאי התשלום שלהם ולטובת לקוחות עסקיים שזוכים להעניק שירותי הובלות ללקוחותיהם On-Demand  (-בזמינות מיידית, תוך 90 דקות) ובמחירים תחרותיים.

 

הבעיה אותה החברה פותרות

ענף השינוע וההובלות סובל מחוסר יעילות משווע, ההערכות עומדות על כ-45% נסועה לא-מנוצלת בענף המגלגל עשרות מיליארדי שקלים בשנה. הנסועה הלא מנוצלת נובעת ברובה ממשאיות שחוזרות ריקות. טרנזיט תאפשר להם לייצר הכנסה נוספת על אותו מסלול נסיעה (כלומר ללא עלויות נוספות ובהשקעת זמן נוסף מועט בלבד).

במקביל, אין כיום ממשק הובלות ייעודי, On-Demand, ללקוחות פרטיים, המאפשר השוואת מחירים קלה ונוחה מהיצע ספקים רחב ומגוון, שהוא באמת אמין ובעל דירוגי לקוחות מהימנים. במעבר דירה, רכישות גדולות כגון ספה או מכונת כביסה ובמסחר יד-שניה לקוחות נאלצים לשוטט אונליין זמן רב לאיתור מוביל מתאים, אמין, זמין ובטווח המחירים המבוקש. במקרים רבים הם יסבלו מעיכובים, פגיעה בסחורה, או חיובים נוספים שלא תואמו מראש (למשל, על ממדי פריטים גדולים יותר באופן שלא הוגדר מראש...).

אחרונים שאולי אפילו לא יודעים שיש להם בעיה, הם לקוחות עסקיים. חנויות ריהוט, חשמל, ציוד וכדומה לא תמיד מאפשרות שירותי הובלה נוחים ללקוחותיהם. לא רק שטרנזיט תשפר עבורם את השירות ללקוח, שיוכל לרכוש ולהוביל בלחיצת כפתור עוד מהחנות, אלא גם שהם ייהנו מתוספת הכנסה בשל כך.על השוק ופוטנציאל השוק

ענף ההובלה הינו בעל חשיבות אסטרטגית לכלכלת כל מדינה, ומשפיע על המשק כולו – ענפי התעשייה, החקלאות והבנייה ומורכב מרבדים שונים של ספקים, לקוחות ואמצעי שינוע רבים. בישראל, הובלה באמצעות משאיות מהווה את מירב הכנסות ענף ההובלה (כ-95%). על פי האתר הרשמי של מועצת המובילים והמסיעים – התאחדות בעלי מפעלי הובלה בישראל – פועלים בישראל כ-825 בתי עסק המציעים הובלה ושינוע מטענים והמהווים שותפים פוטנציאלים של טרנזיט.

אופן הזמנת השינוע לעיתים קרובות מתבצע כהובלה חד-כיוונית, וכ-45% מהמשאיות נוסעות ריקות, כלומר כ-16 אלף ק"מ בשנה אינה מנוצלת לטובת שינוע. משמעות נתון זה הינה כי ישנו הפסד פוטנציאלי של הכנסות בשיעור של כ-40% מהיקף השוק האפשרי כתוצאה מחוסר יעילות של משנעים (בנוסף על הגברת העומס בכבישים, הזיהום וכיוצא באלה).

לפי סקר נסועה שנערך בשנים האחרונות, סך הנסועה למשאיות בישראל הוערך בכ-8.9 מיליארד ק"מ, כ-19.9% מסך הנסועה של כלל כלי הרכב בישראל בשנה זו. סך נסועה זה מלמד על פוטנציאל שוק ענק בישראל.

מתוך שוק ההובלות הכללי בישראל טרנזיט פונה לשוק של מיליארדים.

איך החברה פותרת את הבעיה

טרנזיט תפעל בכמה חזיתות במקביל:

 1. איתור נהגים – להם תציע החברה להצטרף לצי הנהגים On-Demand של החברה, אשר למעשה יוכלו להציע שירותי הובלות בזמנם הפנוי או בנסיעותיהם חזרה מיעדי ההובלה הראשיים שלהם, בעת שהם חוזרים ריקים.

 2. גיוס שותפים עסקיים (קמעונאיים ו-Online Marketplaces) – אשר יאפשרו ללקוחותיהם שירותי הובלות קלים ונוחים, ללא צורך בהעמדת צי מובילים משלהם או לשלם לחברה חיצונים בעבור כך.

 3. איתור ושימור לקוחות פרטיים – טרנזיט תפנה אל לקוחותיה הפרטיים ב-Online ובאמצעות השת"פים ובעזרת ממשק משתמש נח וידידותי תאפשר להם לסנן מבין ההיצע על פי מיקום, ביקורות, טווחי מחירים, שירותים נוספים, וכדומה, ולתאם הובלה אמינה ובטוחה בלחיצת כפתור. סוף לחיפוש הארוך והמייגע ולעוגמת נפש מהובלות לא אחראיות.


מי המתחרים שלנו

ישנם מספר סוגים של מתחרים, אבל אף אחד מהם לא מציע את הפתרון השלם, הייעודי והאיכותי כמו זה של טרנזיט.

 • אפליקציות לתיווך שירותים – אפליקציות כמו Helpo, מדרג או Wefix מהוות לוחות מידע או מרקטפלייסים למגוון רחב של שירותים, כולל הובלות, אך אלה אינן אפליקציות ייעודיות לאיתור הובלה ואינן עונות לצרכי מחפשי ההובלות.

 • חברות הובלה – ישנן מאות חברות הובלה בישראל, אך אלה מהוות ספקים ולא מנועי תיווך והשוואה בין מגוון של ספקים.

 • אפליקציות להובלות – ממשקים כמו של GetMoving, ועוד ממשקים בישראל שאמנם ייעודיים להובלה אך שיעורי החדירה שלהם נמוכים, הם עובדים על מודל שונה מזה של טרנזיט, הם לא מפקחים ולוקחים אחריות על כל תהליך ההובלה, ופרטי הקשר של הלקוחות נמכרים כלידים לעשרות מובילים שוניםטרנזיט משיקה את הUber של ההובלות • צפו


היתרון שלנו

טרנזיט נהנית מיתרון משמעותי הנובע הן מכוחם של היזמים להניע ולשנות את השוק, והתוצאות כבר בשטח, והן מיכולתם לייצר תהליכי פיתוח עסקי ושיתופי פעולה רלוונטיים כגון עם רשתות הענק הום-סנטר, מחסני חשמל ואתר יד2.

מדובר באפליקציה נוחה וחכמה המאפשרת לכל העוסקים בה יתרונות בלבד, Win-Win-Win

 • משתמשים יוכלו להנות מהובלות אמינות וזולות יותר, בעזרת ממשק משתמש ראשון באיכותו ביחס למתחרים.

 • מובילים ייהנו מתוספת הכנסה שאינה כרוכה במשאבים או עלויות נוספים, רק מעצם הופעתם בפלטפורמה.

 • בתי עסק ייהנו משיפור השירות ללקוחותיהם ללא השקעת כל מאמץ מצדם.


האתגרים שלנו

טרנזיט פועלת בשתי חזיתות מאתגרות במקביל – גיוס לקוחות קמעונאיים, בתי עסק פיזיים ומקוונים, וגיוס לקוחות פרטיים לממשק. לצורך כך על החברה להשקיע רבות בפיתוח עסקי ובשיווק – תהליכים מאתגרים ויקרים. בנוסף נדרשים השקעות רבות בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות המשלבות AI שיסייעו לשפר ולייעל ברמה המקסימלית את הזמן וקיבולת של המשאיות ויחד עם זאת לשפר וללטש את האפליקציה לצורך חווית משתמש המתאימה לעידן 2020.

טרנזיט משקיעה רבות במחקר שוק ההובלות ברחבי העולם ומפתחת קשרים עסקיים עם החברות הגדולות בשווקים המרכזיים, ומתכננת צמחיה רחבה בשווקי חו"ל הגדולים.

הסכמים מסחריים מול גופים רלוונטיים 

טרנזיט חתמה הסכמים מול רשת הום סנטר, על 40 מסניפיה, להוות ספק ההובלות של החברה עבור לקוחות הקונים בחנויות.

טרנזיט נמצאת כיום במגעים מתקדמים עם רשתות קמעונאיות נוספות ועם Online Marketplaces המתאימים לשירותי החברה, ואף חתמה הסכם עם אתר יד2 על שת"פ.

כמו כן, טרנזיט מקדמת מגעים למספר מונטיזציות במגוון תחומים הנלווים לשירותי לוגיסטיקה והובלה: ביטוח, דלק, קרטונים וחומרי אריזה, קצין בטיחות ועוד. 

מספר לקוחות / משתמשים

צפי פעילות טרנזיט לשנים הקרובות – כמות הזמנות הובלה:

ההזדמנות

בהשקעתכם בטרנזיט אתם הופכים לשותפים למהפכה בעולם ההובלות שכל אדם נצרך לשירות זה במהלך חייו, ואנו דואגים לחווית לקוח מושלמת מקצה לקצה.

הוצאות חודשיות


מייסדים

אמ
אליהו ממן_pic

אליהו ממן

מייסד,CEO

מייסד ומנכ"ל. אלי הוא יזם וחסיד חב"ד, בוגר אקסלרייטור קמא-טק.

צוות

שק
שרגא קזצקוב_pic

שרגא קזצקוב

CTO

סמנכ"ל טכנולוגיות

חנ
חזי נגר_pic

חזי נגר

CLO

אחראי גיוס מובילים

אש
אופיר שפר_pic

אופיר שפר

Product Manager

מנהל מוצר

נמ
נועם מזוז_pic

נועם מזוז

AI & Big Data Scientists

אא
אריאל אולין_pic

אריאל אולין

UI Expert

מומחה ממשק משתמש

אב
איליה בלטר_pic

איליה בלטר

UX Expert

מומחה לחווית משתמש

דח
דיני חדד_pic

דיני חדד

CFO

מנהלת פיננסים

חש
חן שמחון_pic

חן שמחון

Head Of Service

מנהלת קשרי לקוחות

נמ
נמרוד מאי_pic

נמרוד מאי

Marketing Advisor

יועץ שיווק

נא
נועה אבירם_pic

נועה אבירם

Advisory Board

יועצת שיווק

יא
יוני אסטריכר_pic

יוני אסטריכר

Legal & Regulation Advisor

יועץ משפטי ולרגלוטורי

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך