preloaderNew

מובייל דאטה השקעות

TAKE: אוכל שעושה טוב

הכירו את TAKE: אפליקציה להזמנת אוכל ממסעדות עם זווית חברתית. מעבר לחלוקת המזון ללקוחות - אנחנו גם אוספים מנות עודפות ממסעדות ומחלקים לנזקקים ובכך יכולים לצמצם משמעותית את מימדי הרעב בישראל!
₪1,676,619
גויסו עד כה בעבור 5.92% מבעלות החברה
הסכום המינימלי לגיוס: ₪600,000
img
round1
279%
219
משקיעים
img
טכנולוגיה
31
ימים נותרו לגיוס
החל מ-₪2,000 מקסימום- ₪3,155,070
לחץ להשלמת הרשמה כדי להשקיע

\עדכון: 100 משקיעים נוספים הצטרפו אלינו בעשרת הימים האחרונים, חצינו את קו 1.5 מליון ש"ח!אנחנו מזמינים אתכם להשקיע ב-TAKE ולהשתתף
במהפכה חברתית-כלכלית אמיתית.

TAKE היא אפליקציית משלוחי אוכל, הפועלת באחד השווקים המתפוצצים בעולם, הנהנה מצמיחה של כמעט 10% בשנה. 
לאפליקציה שלנו מתווספת אג'נדה חברתית - לצמצמם משמעותית את פערי הבטחון התזונתי בישראל. 

אנחנו מאמינים שאף אדם לא צריך בישראל של 2020 להשאר רעב. אבל מצד שני, 840,000 טון של אוכל טוב וטרי נזרק ממסעדות בסוף היום - כשאף אחד לא נגע בו. 

(ובשביל לסבר את האוזן - כדי להאכיל את כל האנשים במצוקת רעב בישראל - נדרשים רק 20% מכמות האוכל הזו)


ואת הפער הזה באנו לפתור על ידי בניית חברה מהעידן החדש, שתאפשר צמיחה כלכלית מטורפת עבור השותפים בה, לצד צדק חברתי אמיתי שמחזיר בחזרה לחברה. 

ניתן לומר, שהשקעתכם ב-TAKE היום היא בצורה ישירה
מתן סיוע חברתי אמיתי בישראל.
ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלכם היא ההצלחה של אוכלוסיות מוחלשות היא הצלחה של מסעדות שיוכלו להתקיים, היא הצלחה של אלפי השליחים שלנו. TAKE, היא חברה של כולם. 
לכן, השקעה בנו, היא מהלך כלכלי וחברתי מופלא.


הצטרפו אלינו לכנס משקיעים בזום: מצד אחד אנחנו מספקים שירות משלוחי מזון כמו שאתם כבר מכירים, שבו אתם מזמינים אוכל דרך האפליקציה ומקבלים אותו מהמסעדה באמצעות השליחים שלנו.

אבל בנוסף - יש לנו גם שירות חברתי:
אנחנו משתמשים באותה תשתית של שליחים, מסעדות ומערכת הלוגיסטיקה שלנו, על מנת לאסוף את המנות העודפות מהמסעדות ולהביא אותן לנזקקים, דרך רשת של פעילים חברתיים שאנחנו מרשתים בכל עיר שאנחנו נפרסים. 
עלות האיסוף של המנות מהמסעדות אינו נופל לא על המסעדות ולא על הצרכן הסופי. למה? כי במודל הכלכלי שלנו, זה אפשרי. והוכחנו את זה.


ככל ש-TAKE תגדל ותתרחב, כך נוכל להגיע לעוד ערים, ולאסוף עוד ועוד מנות ממסעדות - מבלי שהעלות הזו תיפול על הצרכן, או על המסעדה.
אנחנו נממן את האיסופים האלה. בואו להיות חלק

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו במשימה שלנו - לעזור להאכיל רעבים על ידי השלמת מהלך ההתפרסות ברחבי הארץ ולהיות שותפים לרווחים העתידיים שלנו.
TAKE היא חברה בנקודת פריצה משמעותית מאד וזהו הזמן המושלם להיות שותף בה.150 משקיעים בדיוק כמוכם הביעו אמון בחזון שלנו והצטרפו אלינו. אנחנו בסופו של הקמפיין שיסתיים כשנגיע לסכום של 2,000,000 ש"ח.

ישנן מספר סיבות עיקריות להשקיע ב-TAKE:

1.  ✅ TAKE היא מוצר מוגמר
אפליקציה שכבר עובדת, פותחה ונוסתה.
המערך קיים ועובד. הכל כבר קורה - וקורה מדהים.


2.  ✅ השוק בו TAKE פועלת:
זהו שוק שעולה בכל שנה בכמעט 10%.
אתם יודעים כמה חזקות אפליקציות משלוחי האוכל בעולם.
זו הזדמנות להיות חלק מהעתיד של התחום.

3.  ✅ ההגינות שלנו עם כל מי שמעורב ב-TAKE.
 מחקרים של האו"ם מציגים שרק עסקי IMPACT
כמו TAKE, כאלו שרואים הרבה מעבר לשורת הרווח הנקי, ישרדו.
לשם העולם הולך. TAKE היא פני הכלכלה העתידית ועל כן -

העמלה שלנו למסעדות מופחתת - 15%.
אנחנו יודעים שאפשר לקיים חברה רווחית,
גם ללא עושק של העסקים שאותם באנו לשרת.
המסעדות היום נעשקות על ידי האפליקציות המתחרות וכך גם הצרכנים. אין סיבה, אפשר לעשות את זה אחרת. הזמנה מ-TAKE היא הבחירה ההוגנת עבור המסעדות.

השליחים שלנו מקבלים תנאים מעולים,
כי אנחנו לא מאמינים בלהפוך אנשים לעבדים.

וכמובן - אלפי המשפחות שהאכלנו עד כה
ונמשיך להאכיל ככל שנתרחב לכל חלקי הארץ.
מדובר במזון בחינם, לוגיסטיקה שכבר פועלת בכל מקרה
ואף אחד לא משלם יותר כדי שהקסם הזה יקרה.

4.  ✅ טיימינג מושלם
בעוד חודשיים נתפרס בתל אביב.
דקה אחר כך כבר נהיה בכל ישראל,
בשנה הבאה נגיע כבר למדינות הראשונות בחו"ל.
אנחנו מאמינים שהחברה תצמח מאד מאד מהר

5.  ✅ מנגנוני צמיחה מהירים מאד
לכולם יש אינטרס לעבוד עם TAKE ולהפיץ אותה לכל עבר.
לקוחות הקצה - יעדיפו להזמין דרך חברה
שבדרך קבועה אוספת מזון ממסעדות ומאכילה נזקקים.

המסעדות - נהנות מעמלות נמוכות משמעותית
מאשר אצל החברות המתחרות ונותנות ערך רב לקהילה.


חברות הייטק - שיעדיפו לעבוד עם TAKE
בזכות התרומה לנזקקים ובזכות העובדה שהמסעדות לא נעשקות


מנועי הצמיחה האלה יביאו את TAKE למספר רב
של משתמשים בתוך זמן קצר מאד - מה שיאפשר את המשך ההתפרסות - מה שיאפשר את המשך חלוקת המזון ובמקביל את הצמיחה בשווי החברה עבור בעלי המניות - אתם!ואיך תממשו את ההשקעות ותעשו מההשקעה הזו כסף?

צפו בכתבה מחדשות ערוץ 12 עלינו


המערך של TAKE בנוי מארבעה חלקים עיקרים:

הצרכן מזמין משלוח ממערך המסעדות שאיתם TAKE עובדת, בדיוק כמו אפליקציות המשלוחים שאתם מכירים.

אפליקציה לצרכן הסופי - ✅ יש! עובדת

כשנוצרת מנה שאפשר לאסוף ולהעביר הלאה למי שזקוק לה, המסעדה לוחצת על כפתור ושליח מגיע אליה על המקום, ואוסף אוכל טרי, שבקושי הספיק לעמוד.

בנוסף, TAKE מציעה ממשק ניהול מתקדם למסעדות המאפשר להן לנהל בזמן אמת את התפריט, להכריז על מבצעים, לנהל את ההזמנות הנכנסות ועוד פונקציות רבות. כך, TAKE מאפשרת להגביר את מכירות המסעדה לקהל היעד שלה.

קלות ניהול, פרסום והעברת מזון עבור המסעדות - ✅ יש! עשינו את זה קל 

טייק עיצבה ממשק שמאפשר לשליחים פרילנסרים ושכירים לעבוד ביעילות ולהרוויח באופן מכובד. הממשק מתוכנן כך שכל התשלום עבור המשלוח יעבור לשליח, ללא הורדת עמלות ע"י טייק או ע"י המסעדות. כך אנחנו יוצרים מערך שגם הלקוחות מרוצים, גם המסעדות, וגם השליחים.

עובדי TAKE - שליחים, פרילנסרים ושכירים שמתייחסים אליהם בהגינות וכמו משפחה - ✅ יש!

אחרי שהאוכל נאסף, השליח מגיע לפעיל חברתי מתוך רשת של פעילים חברתיים שעובדים עם TAKE, ומוסר לו את האוכל לחלוקה. הפעילים מכירים את המשפחות והאנשים שידם לא מאפשרת, מכירים את הניואנסים הקטנים של כל סועד וסועד, ומחלקים את האוכל בהתאם לצורך.

פעילים חברתיים בכוננות - ✅ יש! מחכים ומצפים


לצד הפוטנציאל הכלכלי האדיר הקיים בשוק המשלוחים, הערך החברתי של TAKE הוא מה שמסמן אותה להיות אפליקציית המשלוחים שתעשה את זה אחרת - ובגדול. 

אנחנו חותרים לפעול בעשרות מדינות בעולם, כאפליקציה למשלוחי מזון ממסעדות, מחנויות נוחות, מפארמה,  מסופרמרקטים ועוד - עם ערך חברתי משולב בכל פעילות. 
המודל בה TAKE עובדת כבר מוכח בעולם.
בדומה לחברת המשקפיים Warby Parker וחברת הנעליים Toms המעניקים מוצר אחד במתנה לנזקקים בתמורה על כל קניה, כך עובדת גם TAKE בשיתוף עם המסעדות.

חברות אלה הפכו להיות מצליחות מאד והמובילות בתחומן בעולם, בזכות המיזוג בין עסק, המהווה מרכז רווח לכל דבר, לבין עשייה חברתית משמעותית - מה שהופך אותם ואותנו לעסקים בעלי השפעה חברתית. אנחנו מאמינים שבמודל הזה טמון עתיד הכלכלה, וחברות יצטרכו לאמץ מודלים של השפעה חברתית כדי להישאר רלוונטיות באקלים הכלכלי המתקרב, הדורש יותר - ממנהיגים פוליטיים ועד חברות.  

אנחנו גם מאמינים שהפוטנציאל העסקי שלנו גדול יותר, בזכות המודל החברתי שהופך אותנו לחלק מהקהילה בכל מקום בו אנו פועלים (ניתן לראות כבר כיום את היענות הציבור והתגובות החברתיות במקומות שבהם אנו פועלים - בדפי הפייסבוק והאינסטגרם שלנו). "אפשר להצליח ולעשות טוב באותו זמן"  (סר רונלד כהן, מייסד קרן APAX ואבי קרנות ההשקעה מסוג IMPACT)

TAKE נוסדה בשנת 2016 על ידי היזם גיל בן משה, כשבזמן שהייתו בארה"ב, הבין  את ההזדמנות העסקית הענקית הטמונה בשוק אפליקציות המשלוחים, והחליט לחבר את הפוטנציאל לעשייה חברתית. גיל מגיע עם היסטוריה ענפה של חיבור בין החברתי לעסקי, כשהקים את תנועת 'ים חופשי' (שהצליחה בהמשך, בהובלתה של ד"ר הדר פרנקו לשחרר את חופי הים בישראל מתשלום), ועם פעילותו במיזם 'בוחרים בחינוך' שהצליח מאד באיזור עמק חפר בו פעל לכונן אלטרנטיבה לפרדיגמת מערכת החינוך הסטנדרטית, גם ובעיקר באמצעות מעורבות פוליטית מקומית של הארגון.הצהרה

בתוכן אתר זה ובמסמכים המצורפים, לרבות במסמכים המצורפים לדף הקמפיין (כהגדרת מונח זה להלן), כללה החברה מידע צופה פני עתיד, כהגדרת מונח זה בחוק ניירות ערך. מידע כאמור כולל, בין היתר, תחזיות, מטרות, הערכות ואומדנים, המתייחסים לאירועים או עניינים עתידיים, אשר התממשותם אינה וודאית ואינה בשליטת המציעה.

מידע צופה פני עתיד אינו מהווה עובדה מוכחת והוא מבוסס רק על הערכתה הסובייקטיבית של החברה, אשר הסתמכה בהנחותיה, בין השאר, על מידע כגון: ניתוח מידע כללי שהיה בפניה במועד עריכת הצעה זו, ובכללו פרסומים ציבוריים, מחקרים וסקרים, או מידע אחר אשר החברה אינה מתחייבת לשלמותו ו/או נכונותו.

בנוסף, התממשותו או אי התממשותו של מידע הצופה פני עתיד תושפע מגורמים אשר לא ניתן להעריכם מראש והם אינם מצויים בשליטת החברה, ובכללם גורמי הסיכון המאפיינים את פעילות החברה כמפורט להלן וכן מההתפתחויות בסביבה הכללית ובגורמים החיצוניים המשפיעים על פעילות החברה.

לפיכך, על אף שהחברה מאמינה שציפיותיה, כפי שמופיעות בהצעה זו, הן סבירות, הרי שאין כל וודאות כי תוצאותיה בפועל של החברה בעתיד תהיינה בהתאם לציפיות אלה והן עשויות להיות שונות מהותית מאלו שהוצגו כמידע צופה פני עתיד בהצעה זו.


צוות

גבמ
גיל בן משה_pic

גיל בן משה

CEO,CO FOUNDER

גיל בן משה הוא איש עסקים שהקים חברות גלובליות העוסקות בסחר בינלאומי, בתחום של מסחר ולוגיסטיקה בחומרי גלם. בנוסף לפעילותו העסקית, גיל עוסק בפעילות חברתית ענפה. הוא הקים את עמותת ״ים חופשי״, שפעלה בהצלחה לפתיחת כל החופים בישראל לגישה חופשית, וחבר מייסד מתחילת הדרך בארגון ״בוחרים בחינוך״, שגרם לשינוי סדרי העדיפויות בתחום החינוך ברשויות מקומיות ולהקמת בתי ספר חדשים.

רק
רונן קליין_pic

רונן קליין

CTO,CO FOUNDER

רונן קליין הוא טכנולוג ותיק בעל ניסיון רב בניהול פרויקטי תוכנה מורכבים. לפני שהצטרף לטייק, רונן היה סמנכ״ל פיתוח ומנהל ראשי בחברת CodeLynx, שם ניהל פרויקטים בתחום האפליקציות למובייל, פיתוח אלגוריתמים ולמידת מכונה. לפני כן, רונן היה ראש צוות תוכנה בחברת SiSense, מפתח תוכנה בכיר באינטל, מפתח אלגוריתמים ברפא״ל, וראש צוות בממר״מ. לרונן יש תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. בזמנו הפנוי רונן מתנדב כמנטור לסטודנטים באוניברסיטות שונות.

דג
דרור גיל_pic

דרור גיל

Consultant,CO FOUNDER

דרור גיל הוא CTO בחברת בימר, המפתחת תוכנה לדחיסת וידאו. בעבר דרור היה יזם הבית בקרן הן סיכון גיזה, יועץ אסטרטגי לחברות טכנולוגיה מובילות וקרנות הון סיכון בארץ ובעולם, ומנהל פרוייקטים בי.ב.מ מחקר. לדרור יש תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון, והוא ממציא שותף של 35 פטנטים רשומים. בזמנו החופשי, דרור מתנדב כמנטור של סטודנטים בתוכנית BizTec בטכניון, מארגן את מפגשי ״חיפה בירטק״, וכן את האי-כנס השנתי ״אימג׳ין״ לטכנולוגיה ואומנות ויזואלית בשיתוף יוסי ורדי.

רה
רויטל הנדלר_pic

רויטל הנדלר

business dev,Director

רויטל הנדלר היא יזמת סדרתית שהקימה וניהלה את חברת AllJobs, פורטל חיפוש העבודה הגדול בישראל. לאחר מכן הקימה את WorkWith.me, את חברת בריזומטר, שמחוללת מהפיכה במודעות לזיהום אוויר בעולם, ואת GameChangerZ, משחק קווסט לילדים ומורים שעוזר לילדים ליישם חלומות שלהם במציאות. רויטל הייתה שותפה להקמת Tech4Good Rally, המאיץ הראשון בישראל לסטארטאפים חברתיים, ונבחרה ב-2016 ע״י מגזין ליידי גלובס כאחת הנשים המשפיעות בישראל עבור תרומתה להובלת סטארטאפים חברתיים.

יי
יורם יעקבי_pic

יורם יעקבי

Consultant,advisory board

יורם יעקבי הוא שותף סיכון בקרן Shenzhen Capital Group, קרן הון הסיכון הגדולה בסין. עד 2018, יורם היה מנכ״ל מיקרוסופט פיתוח ישראל, ובעבר שימש כנשיא ו-COO של חטיבת המוצרים באמדוקס. יורם הוא חבר במועצת המנהלים של הטכניון, והקים את פורום מרכזי הפיתוח של החברות הבינלאומיות בישראל (MNC). בצד החברתי, יורם פעיל לשילוב של ערבים וחרדים בתעשיית ההיי-טק כמנוף לקידום החברה, ובמסגרת זו הוא משמש דירקטור בארגונים חסוב, Co-Impact וקמאטק.

אנ
איל ניב_pic

איל ניב

advisory board

איל ניב הוא שותף מנהל בקרן פיטנגו, וחבר במועצת המנהלים של מספר חברות ובהן Graphcore, Optibus ו- igiazio. לפני שהצטרף לפיטנגו, איל היה שותף מנהל בקרן גיזה, שם היה מעורב בהשקעות בחברות רבות ובהן חברת XtremeIO שנרכשה ע״י EMC, חברת Pebbles שנרכשה ע״י פייסבוק, וחברת Oplus שנרכשה ע״י אינטל. אייל הוא גם אחד היזמים של הסדנא לידע ציבורי, עמותה מובילה לחופש המידע.

או
אור ויינשטיין_pic

אור ויינשטיין

נושא משרה

עובד בחברה משנת 2017 בצוות QA ולוקליזציה, מפתח אוטומציה ובדיקות ומשנה למנהל המוצר. פעיל חברתי בהתנדבויות שונו, ביניהן התנדבות במגן דוד אדום משנת 2014, התנדבות למען בעלי חיים והתנדבות במבצעי עזרה לקהילה. אור מאמין כי בעזרת האפליקציה ניתן יהיה להגיע לסיום חוסר הביטחון התזונתי בישראל.

בלשונית זו מוצגים מסמכים, מצגות, טבלאות וטפסים שהעלו היזמים כמידע מפורט להבנת העסקה מעבר לתמצית המנהלים.
אנו ממליצים לקרוא אותם לעומק.
pdf
Download
תעודת רשם החברות
pdf
Download
תוכנית עסקית 2019
pdf
Download
Business Plan 2019
pdf
Download
כתב הוראות לנאמן
pdf
Download
הסכם הלוואה
pdf
Download
אישור עורך דין מובייל דאטה
pdf
Download
אישור נושא משרה
jpg
Download
כתב התחייבות - גיל בן משה
pdf
Download
כתב התחייבות - רונן קליין
pdf
Download
מקרא - תוכן מסמכי ההצעה
xlsx
Download
Cap Table 2019
pdf
Download
דו"ח מס 2018
pdf
Download
מאזן בוחן לא מבוקר 2019
pdf
Download
כתב הצעה חתום
pdf
Download
כתב הצעה לא חתום
pdf
Download
נסח חברה
pdf
Download
מצבת התחייבות 11.06.2020
xlsx
Download
Cap Table 2020
pdf
Download
טייק - תוכנית עסקית 2020
pdf
Download
TAKE - Business Plan 2020
AG
pic
AG
17/06/2020
יי
pic
יורם יעקובי
25/12/2019
אא
pic
אלכסנדר אבי
25/07/2020
טי
pic
טובה ינובסקי
25/06/2020
יש
pic
יונה שורק
28/07/2020
אא
pic
אנגלרד
17/06/2020
יש
pic
Chezki29
17/06/2020
נע
pic
נזיה עבאס
18/06/2020
עב
pic
עמיקם ברנאי
06/08/2020
דנ
pic
דוריאן נתן
05/08/2020
מר
pic
מיכאל רויטר
09/08/2020
אש
pic
אייל שכטר
23/06/2020
אמ
pic
אורית מנגוליוס
19/06/2020
גכ
pic
גיל כתב
08/08/2020
אב
pic
אילנה
07/08/2020
אצ
pic
אילן צלר
12/07/2020
יש
pic
יעל שמיר אלרון
27/07/2020
לז
pic
לב זלמנזון
06/08/2020
לנ
pic
ליאב יעקב נחמני
27/06/2020
EK
pic
Eliezer Khalfon
02/08/2020
שס
pic
שרה ספיר
23/06/2020
מש
pic
מיכל שחף
20/07/2020
RN
pic
Rob Nansink
02/12/2019
רב
pic
רון בן משה
17/06/2020
אל
pic
אריה להב
25/07/2020
TM
pic
Tal Melenboim
25/12/2019
ימ
pic
יואב מדן
23/12/2019
הג
pic
הראלי מ. בע גדי מאירי
03/01/2020
יה
pic
קובי
03/03/2020
אש
pic
אלה שפר רוזן
24/06/2020
TN
pic
Terry Newman
05/02/2020
OZ
pic
Ohad ZINI
03/08/2020
MN
pic
Mario Neely
22/07/2020
פפ
pic
פיטנגו אינטרנשיונל אם.סי 2019 בע"מ פיטנגו אינטרנשיונל אם.סי 2019 בע"מ
12/03/2020
מע
pic
מוחמד ערמוש
27/06/2020
KA
pic
Keren Abraham
08/06/2020
וק
pic
ורד קלישק
17/06/2020
מא
pic
מרגנית אופיר גוטלר
15/06/2020
הפ
pic
הילה פרי
15/06/2020
גב
pic
גדי בוזגלו
17/06/2020
YP
pic
yaron perry
16/06/2020
רל
pic
רבקה ליטנר
16/06/2020
שפ
pic
שי פרי
16/06/2020
SR
pic
Stella Raizelman
16/06/2020
דב
pic
דנה בוזגלו
29/06/2020
בב
pic
בר בוזגלו
17/06/2020
מב
pic
מוניק בוזגלו
17/06/2020
קח
pic
קוראל חסן
17/06/2020
UP
pic
Uri Perry
17/06/2020
אח
pic
ארנה חסן
17/06/2020
יפ
pic
יחזקאלה פיינברג
18/06/2020
חא
pic
חאלד אלדרארגה
18/06/2020
דש
pic
דן שני
18/06/2020
דג
pic
דניאל גב
18/06/2020
ML
pic
Michael Lachower
18/06/2020
אש
pic
אורי שני
18/06/2020
YL
pic
Yogev Levy
18/06/2020
שצ
pic
שרגאי צייגר
18/06/2020
עש
pic
עידן שמורק
18/06/2020
עה
pic
עומר הירש
19/06/2020
רפ
pic
רוחמה פינקלשטיין
13/07/2020
יפ
pic
יניב פרי
22/06/2020
דר
pic
דורון רייך
10/07/2020
ZS
pic
Zipi Schagrin
25/06/2020
אש
pic
אוסנת שאול
28/06/2020
מע
pic
מיכאל עטיה
04/07/2020
אק
pic
אריה קירמאיר
02/07/2020
נש
pic
ניתי שטיינברג
03/07/2020
שב
pic
שלום בוימן
07/07/2020
אד
pic
איידור דימנט
24/07/2020
אה
pic
אבי הלוי
19/07/2020
נא
pic
נטלי אוברט
08/07/2020
אג
pic
אביעם גבאי
08/07/2020
UM
pic
Uri Mendes
08/07/2020
טג
pic
טל רויטל גורדון
09/07/2020
אט
pic
אנדריי טופורובסקי
27/07/2020
של
pic
שחר לוי
12/07/2020
יא
pic
יוספה אפרוני
12/07/2020
רא
pic
רעות תותית אבירן
12/07/2020
שד
pic
שילי דורי
13/07/2020
רה
pic
הטיגריס
13/07/2020
EL
pic
erez levy
13/07/2020
SL
pic
sharon levy
13/07/2020
DL
pic
Drora Levy
13/07/2020
אס
pic
אלעד סלים
13/07/2020
AF
pic
Avia Finkelstein
13/07/2020
DL
pic
Dana Landau
13/07/2020
אמ
pic
אריאל מזרחי
13/07/2020
יס
pic
יונתן סלוק
13/07/2020
אס
pic
אלעד סלומה
13/07/2020
מק
pic
מנחם קליין
04/08/2020
פס
pic
פליאה סעדון
13/07/2020
אמ
pic
איציק מזרחי
16/07/2020
דו
pic
דור ויליגורה
16/07/2020
לד
pic
לין שחר מור דהן
26/07/2020
בפ
pic
בר פומפס
22/07/2020
כר
pic
KR
22/07/2020
גכ
pic
גולן כהן
23/07/2020
שר
pic
שיר רוזן צבי
23/07/2020
אב
pic
אלי ברכה
23/07/2020
RL
pic
Ran Lev
04/08/2020
יצ
pic
יקיר צדוק
23/07/2020
טע
pic
טל עדס
23/07/2020
אא
pic
אמירה אהרונוביץ
23/07/2020
טע
pic
טל עדיני
24/07/2020
שט
pic
שגית טובי יקותיאל
24/07/2020
טו
pic
טל ווילף
24/07/2020
דפ
pic
flaybish
24/07/2020
עח
pic
עמית חן
09/08/2020
חש
pic
חן שמלצר דרור
24/07/2020
תא
pic
תומר אמדור
24/07/2020
אא
pic
אלעד אשכנזי
24/07/2020
גר
pic
גרגורי רבי
24/07/2020
אר
pic
אלעד ריאחי
24/07/2020
מת
pic
מיכל תיק ג'נה
24/07/2020
מק
pic
מירן קורמן
24/07/2020
יא
pic
יוסי אלימלך
24/07/2020
אא
pic
אליעד ארז
24/07/2020
תד
pic
תהילה דרוקמן קרמר
25/07/2020
אג
pic
אילן גליני
25/07/2020
חש
pic
חגית שקרוב בן מאיר
25/07/2020
עש
pic
עומר שטיינר
25/07/2020
גס
pic
גבריאל סייח
02/08/2020
יב
pic
יהל ברקוביץ
26/07/2020
לש
pic
לאה שריקי
26/07/2020
קח
pic
קמילה חלימובה
26/07/2020
נפ
pic
נעה אילת חן פדן
26/07/2020
SS
pic
Shachar Schved
26/07/2020
אא
pic
אלון אליאב
01/08/2020
תב
pic
תמר ברבי
26/07/2020
אל
pic
אבי לובודנוב
26/07/2020
רד
pic
רוני דהן
26/07/2020
שכ
pic
שובל כהן
26/07/2020
מח
pic
מורן חורי
26/07/2020
אש
pic
אור שמואלי
27/07/2020
DY
pic
Danit Yovel Oron
27/07/2020
דב
pic
דניאל ברזובסקי
27/07/2020
גל
pic
גל לוי
27/07/2020
OH
pic
Oliver Hazan
27/07/2020
חד
pic
חיים דהן
27/07/2020
AP
pic
Avital philosof
27/07/2020
שח
pic
שיר חיימי
27/07/2020
אי
pic
אלית יגודה
27/07/2020
HZ
pic
Harel zeira
02/08/2020
NA
pic
neta adani
27/07/2020
עס
pic
עינת סיטון
28/07/2020
AZ
pic
adam zilberberg
28/07/2020
רב
pic
רז בידרמן
28/07/2020
הח
pic
הדר חקלאי
28/07/2020
דא
pic
דוד אמיר
28/07/2020
אד
pic
מעיני ואיילי
28/07/2020
מס
pic
מאור סבג
28/07/2020
אש
pic
אופק שור
28/07/2020
נש
pic
נווה שטיינר
29/07/2020
יא
pic
יעקב אבידן
29/07/2020
רר
pic
ריקי רביוב
29/07/2020
יל
pic
יבגני ליטבאק
02/08/2020
EF
pic
Ephrat Finberg
29/07/2020
תי
pic
תומר יעקובי
29/07/2020
עב
pic
עידן בן ארי
29/07/2020
IS
pic
Ishai shlomi
30/07/2020
עג
pic
עילי גנדלמן
30/07/2020
עב
pic
עידו בן נון
30/07/2020
גפ
pic
גל פורקוש
30/07/2020
אא
pic
אלינור אמיד
01/08/2020
DB
pic
David Balulu
01/08/2020
עק
pic
עופר קפלן
02/08/2020
אש
pic
אופיר שמש
02/08/2020
שא
pic
שני אזולאי
02/08/2020
דג
pic
דניאל גוטין
02/08/2020
שכ
pic
שובל כהן
02/08/2020
ינ
pic
יותם ניסמבלט
02/08/2020
תג
pic
תימור גורדון
02/08/2020
עא
pic
usanat
02/08/2020
סב
pic
סיון ברושי
02/08/2020
לב
pic
לימור ברנהולץ
02/08/2020
מא
pic
מאיה אסף
02/08/2020
ממ
pic
מיכל מורה
02/08/2020
פא
pic
פרחאן אבו פיאד
03/08/2020
אא
pic
און אל-בוחר
03/08/2020
אר
pic
אורי רוזן
03/08/2020
רא
pic
רפאל אוברונוב
03/08/2020
גג
pic
gidi
03/08/2020
יז
pic
יוסי זמיר
03/08/2020
נס
pic
נטלי סוקולסקי
03/08/2020
דג
pic
דוד גרימברג
03/08/2020
יא
pic
ישי אמיר
03/08/2020
אג
pic
אפרת ג'נח
03/08/2020
רק
pic
רון קנין
04/08/2020
עמ
pic
עופר נימרוד מירנץ
04/08/2020
SS
pic
Sagi Sheinkman
03/08/2020
קא
pic
קרין אלון
03/08/2020
נע
pic
ניב עובדיה
03/08/2020
רד
pic
רונן דוידוב
04/08/2020
דח
pic
דיה חי
04/08/2020
יו
pic
יניב ורשבסקי
04/08/2020
זמ
pic
זיו מזרחי
04/08/2020
ימ
pic
יורי מלייב
04/08/2020
חה
pic
חנן הראל
04/08/2020
יו
pic
יסמין ושדי
04/08/2020
אמ
pic
אסף מבורך
04/08/2020
שא
pic
שלמה אלעד
04/08/2020
MG
pic
Michal Gazit
05/08/2020
המ
pic
הראל מזרחי
05/08/2020
DO
pic
Doren
05/08/2020
יל
pic
ירדן ליפשיץ
05/08/2020
שמ
pic
שחר מרגלית
05/08/2020
עב
pic
עומרי בורקוב
06/08/2020
אא
pic
אורי מיכאל אברון
06/08/2020
אד
pic
אולגה דוברילקו
07/08/2020
שה
pic
שגיב הראל
07/08/2020
אס
pic
אילאי סויד
08/08/2020
שר
pic
שלומית רון אגלר
08/08/2020
תק
pic
תומר קדמון
08/08/2020
נה
pic
נעם הלפר
08/08/2020
שמ
pic
שרית מזור
09/08/2020
אכ
pic
אביתר כהן
09/08/2020
אמ
pic
אביעד שמואל מוניץ
09/08/2020
אל
pic
אור ליבוביץ
09/08/2020

    פורסם ב-
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך