preloaderNew

מובייל דאטה השקעות

TAKE: אוכל שעושה טוב

הכירו את TAKE: אפליקציה להזמנת אוכל ממסעדות, עם בשורה חברתית! רגע לפני ש-TAKE מתפרסת בכל הארץ וכובשת את שוק המשלוחים ממסעדות באמצעות המודל הייחודי שלה - יש לכם הזדמנות שלא תחזור, להצטרף כבעלי מניות לחברה שנמצאת בחזית של תחום עסקי שצומח במהירות, מביאה בשורה חברתית ייחודית ומבטיחה להפוך לדבר הבא שיצמח בישראל!
img
round1
221%
10
משקיעים
img
טכנולוגיה
8
ימים נותרו לגיוס

הגיוס פתוח בשלב זה במינ' השקעה של 30,000 ש"ח לפרטים ir@fundit.co.il
ובעתיד יפתח לציבור הרחב לחצו למעקב לקבלת עדכונים 

TAKE היא אפליקציה למשלוחי מזון ממסעדות, המממנת על כל משלוח שהוזמן דרכה, משלוח של מנת אוכל למשפחה נזקקת. לפני ש-TAKE מתרחבת לכל רחבי הארץ, אתם מוזמנים להפוך להיות בעלי מניות ושותפים בחברה.


החזון שלנו הוא לחדור לעשרות מדינות בעולם, כאפליקציה למשלוחי מזון ממסעדות, חנויות נוחות, חנויות פארמה, סופרמרקטים ועוד.
TAKE תהפוך לשחקן מוביל בתחום באמצעות השילוב בין הסכמים מסחריים אטרקטיביים עם בתי העסק ואפליקציה קלה ונוחה לתפעול והערך החברתי, שהוא שלד הפעילות שלנו, שיהפכו את TAKE לבחירה הראשונה על ידי משתמשיה. TAKE הינה חברת למטרות רווח, הפועלת על פי מודל המגזר הרביעי.

שוק אפליקציות המשלוחים הוא שוק רותח, הנהנה מקצב צמיחה שנתי של 9.5% ושווי של 105 מיליארד דולר (בשנת 2019). זיהינו את ההזדמנות הגדולה שבכניסה לשוק גלובלי צומח מצד אחד, לצד העובדה כי בישראל ישנן שתי חברות משלוחים בלבד - ופוטנציאל ההתפרסות הוא אדיר.


כבר היום, TAKE פועלת במודל פיילוט בנתניה ובהו צ'י מין סיטי (וייטנאם), עם מערך שלם ופעיל הכולל מסעדות העובדות עם האפליקציה, לקוחות המזמינים דרכה, שליחים, פעילים חברתיים - ובאחוזי הצלחה גבוהים. רכישת מניות ב-TAKE היא הזדמנות לקחת חלק כבעלים בחברה הפועלת בשוק הנכון, במקום הנכון, ועם הזווית השיווקית הנכונה, להנות מעשיית טוב - ולהיות שותף לרווחים העתידים של החברה.

לצד הפוטנציאל הכלכלי האדיר הקיים בשוק המשלוחים, הערך החברתי של TAKE הוא מה שמסמן אותה
להיות אפליקציית המשלוחים שתעשה את זה אחרת - ובגדול.

(לרוב, TAKE משלחת את המנות לפעילים החברתיים שמחלקים אותן לנזקקים, עפ"י ההסבר בהמשך)


ישנן מספר סיבות עיקריות להשקיע בטייק:

TAKE היא מוצר מוגמר, אפליקציה שכבר עובדת ומוכרת


עם גמר הגיוס, TAKE תתחיל להתפרס בכל הארץ, וצפויה להעלות את שווייה פי 32 מהשווי בהנפקה הנוכחית לאחר שנה וחצי.


בכירים ומובילים בהייטק הישראלי הצטרפו ומצטרפים ל TAKE ע״מ לתת כתף ולהביא את הבשורה החברתית
למדינות רבות בעולם, לאחר התפרשות ראשונית בישראל.


תחום אפליקציות המשלוחים, הוא מהתחומים בעלי הצמיחה הגבוהה ביותר בנוף העסקי העולמי, ובקרוב גם בישראל.

לאחר ש TAKE תתפרש באופן מיטבי לשירות מסעדות ותתמקצע בשירות מהיר של ה LAST MILE לצרכן,
היא תשתף פעולה בתחומים נוספים, כמו משלוחים מהסופר, חנויות ציוד בעלי חיים, פארמה ועוד. התרחבות זו תוסיף נפח עסקי רב.


תחזית צפי שווי החברה לשנים הקרובות:


ההשקעה ב-TAKE היא תמורת מניות בחברה, והיא מתחילה בסכום של 3,195 ש״ח (שמקנה 1500 מניות).


ישנן שלוש צורות בהם תוכלו להרוויח מההשקעה ב-TAKE:
בעלי המסעדות השותפות למהלך, תורמים מנות שהוזמנו במסעדה ובוטלו, או מנות שהוכנו ונשארו ולא יהיו טריות מספיק למחר. בעל המסעדה לוחץ על כפתור GIVE ובאופן מיידי מגיע אליו שליח של TAKE ואוסף ממנו את המנה למסירה. אחרי שהאוכל נאסף, השליח מגיע לפעיל חברתי מתוך רשת של פעילים חברתיים שעובדים עם TAKE, ומוסר לו את האוכל לחלוקה. הפעילים מכירים את המשפחות והאנשים שידם לא מאפשרת, מכירים את הניואנסים הקטנים של כל סועד וסועד, ומחלקים את האוכל בהתאם לצורך.

המערך של טייק בנוי מארבעה חלקים עיקרים:


אפליקציה ברמות הגבוהות בעולם מבחינת חוויית משתמש. פיצ'רים חדשים נוספים מדי שבוע, בשימת לב להעדפות המשתמשים ולצרכיהם. על הצד הטכני מנצח רונן קליין, שמנהל את צוות הפיתוח המוכשר. על צוות החברה נמנים יורם יעקבי שניהל את מיקרוסופט ישראל (פיתוח), ורויטל הנדלר שיזמה וניהלה את ALLLJOBS. רויטל ויורם מביאים איתם ידע ברמות הגבוהות ביותר לגבי פיתוח תוכנה, חוויית משתמש ואסטרטגיות חדירה לשווקים.

טייק מאפשרת למסעדות לנהל בזמן אמת את התפריט, להכריז על מבצעים, לנהל את ההזמנות הנכנסות ועוד פונקציות רבות. המטרה היא להגביר את מכירות המסעדה ולעזור בשיווק וקידום שלה לקהל.

טייק עיצבה מימשק שמאפשר לשליחים פרילנסרים ושכירים לעבוד ביעילות ולהרוויח באופן מכובד. המימשק מתוכנן כך שכל התשלום עבור המשלוח יעבור לשליח, ללא הורדת עמלות ע"י טייק או ע"י המסעדות.

ממשק הפעילים החברתיים (בבנייה) , יהיה גולת הכותרת של טייק. בימים אלו אנחנו לומדים ביחד עם הפעילות/ים את הצרכים המיוחדים שלהם ומתכננים ממשק שיאפשר להם לנהל את שינוע המזון ביעילות מהמסעדה עד לכל נזקק (באמצעות השליחים של טייק). המסעדות הנמנות על רשת בתי העסק שעובדים עם TAKE, תורמות מנות שהוזמנו במסעדה ובוטלו, או מנות שהוכנו ונשארו ולא יהיו טריות מספיק למחר. כשצצות מנות כאלה, במסעדה יזמינו את השליח של TAKE, שיאסוף ממנו את המנה למסירה. אחרי שהאוכל נאסף, השליח מגיע לפעיל חברתי מתוך רשת של פעילים חברתיים שעובדים עם TAKE, ומוסר לו את האוכל לחלוקה. הפעילים מכירים את המשפחות והאנשים שידם לא מאפשרת, מכירים את הניואנסים הקטנים של כל סועד וסועד, ומחלקים את האוכל בהתאם לצורך.1. בטחון תזונתי - עשרות אלפי משפחות בישראל הולכות לישון רעבות מדי לילה. השימוש ב-TAKE יעביר למשפחות מנות אוכל טריות בצורה מיידית.

2. בזבוז מזון - בישראל לבדה נזרקים מדי שנה 840,000 טון של מזון טרי ואיכותי (כמות היכולה להאכיל כחמישה מליון אנשים!)

3. כדאיות לעבוד איתנו בשוק תחרותי - חברות המשלוחים הקיימות היום גובות עמלות מאד גבוהות מהמסעדות.
העמלה שלנו משתלמת יותר עבור בתי העסקים.

4. הבעיה האקולוגית - שוק המשלוחים מייצר כמויות עצומות של  אריזות פלסטיק.
TAKE מאמצת מיתוג של אריזות מתכלות, שייכנסו לשימוש כבר בחודשים הקרובים.

אנחנו שואפים ל:
* מחזור מכירות שנתי של 300 מיליון דולר תוך שנתיים מהיום, בישראל בלבד.
* מחזור מכירות שנתי  של מיליארד דולר תוך חמש שנים מהיום
* הובלת מאות אלפי מנות עודפות ממסעדות לנזקקים תוך שנתיים , ומיליונים בשנה תוך חמש שנים.


אנחנו חותרים לפעול בעשרות מדינות בעולם, כאפליקציה למשלוחי מזון ממסעדות, מחנויות נוחות, מפארמה,
מסופרמרקטים ועוד - עם ערך חברתי משולב בכל פעילות. 

אנחנו שואפים ל:

* מחזור מכירות שנתי של 300 מיליון דולר תוך שנתיים מהיום, בישראל בלבד.

* מחזור מכירות שנתי  של מיליארד דולר תוך חמש שנים מהיום

* הובלת מאות אלפי מנות עודפות ממסעדות לנזקקים תוך שנתיים , ומיליונים בשנה תוך חמש שנים.


האפליקציה שלנו מופעלת כבר כפיילוט עם מכירות בשני אתרים- בשכונת קריית השרון בנתניה ובשכונה בהו צ'י מין (ויאטנם).
האפליקציה זמינה להורדה בסביבת אנדרואיד ואפל.

הפיילוט בקריית השרון התגלה כמוצלח ביותר, ואנחנו נהנים מאחוזי שימוש גבוהים מאד ביחס לאפליקציות מסוג אלו, עם אלפי מנות שחולקו עד כה גם למשתמשים וגם לנזקקים, בזמן  הקצר יחסית שבו TAKE פועלת באיזור. גם הפיילוט בויאטנם עובד באופן מוצלח מאד כ"בטא סייט" ותורם רבות להתקדמות האפליקציה והכנתה להשקה במדינות נוספות.בדומה לחברת המשקפיים Warby Parker וחברת הנעליים Toms המעניקים מוצר אחד במתנה לנזקקים בתמורה על כל קניה, כך עובדת גם TAKE בשיתוף עם המסעדות. חברות אלה הפכו להיות מצליחות מאד והמובילות בתחומן בעולם, בזכות המיזוג בין עסק, המהווה מרכז רווח לכל דבר, לבין עשייה חברתית משמעותית - מה שהופך אותם ואותנו לעסקים בעלי השפעה חברתית. אנחנו מאמינים שבמודל הזה טמון עתיד הכלכלה, וחברות יצטרכו לאמץ מודלים של השפעה חברתית כדי להישאר רלוונטיות באקלים הכלכלי המתקרב, הדורש יותר - ממנהיגים פוליטיים ועד חברות.  

אנחנו גם מאמינים שהפוטנציאל העסקי שלנו גדול יותר, בזכות המודל החברתי שהופך אותנו לחלק מהקהילה בכל מקום בו אנו פועלים (ניתן לראות כבר כיום את היענות הציבור והתגובות החברתיות במקומות שבהם אנו פועלים - בדפי הפייסבוק והאינסטגרם שלנו).
"אפשר להצליח ולעשות טוב באותו זמן"  (סר רונלד כהן, מייסד קרן APAX ואבי קרנות ההשקעה מסוג IMPACT)


טייק נוסדה בשנת 2016 על ידי היזם גיל בן משה, כשבזמן שהייתו בארה"ב, הבין  את ההזדמנות העסקית הענקית הטמונה בשוק אפליקציות המשלוחים, והחליט לחבר את הפוטנציאל לעשייה חברתית. גיל מגיע עם היסטוריה ענפה של חיבור בין החברתי לעסקי, כשהקים את תנועת 'ים חופשי' (שהצליח בהמשך, בהובלתה של ד"ר הדר פרנקו לשחרר את חופי הים בישראל מתשלום), ועם פעילותו במיזם 'בוחרים בחינוך' שהצליח מאד באיזור עמק חפר בו פעל לכונן אלטרנטיבה לפרדיגמת מערכת החינוך הסטנדרטית, גם ובעיקר באמצעות מעורבות פוליטית מקומית של הארגון.

ל-TAKE חברו משקיעים ושותפים מובילים לדרך כדוגמת יורם יעקבי (מנכ״ל מיקרוסופט פיתוח ישראל לשעבר) ורויטל הנדלר (מייסדת ומנכ"לית AllJobs לשעבר) ועוד - כולם מהבכירים ביותר בתעשיית ההייטק בישראל, שרוצים להביא להייטק הישראלי בשורה חברתית. פרטים על הצוות שלנו בלשונית 'אנשי הצוות'. בפיתוח החברה עוסקים כיום 8 אנשים בשני מרכזים - ישראל ו-וויטנאם.השוק בו פועלת Take הוא שוק המשלוחים מסוג Platform-to-consumer, שוק שנמצא בעליה גבוהה (ראו ערך UberEats, Grubhub וכו'). תחום ה Social Impact נמצא בזינוק אדיר גם הוא. 

לכן, הפלטפורמה שתייצר הן נוחות ואפקטיביות (קבלת מוצר ומהר), ערך מוסף ומעורבות פעילה לעסקים והן ערך חברתי  - היא הפלטפורמה שתנצח.
זהו בדיוק המשולש שמהווה את TAKE.
הצרכנים הדיפולטיבים של Take יהיו בני  15-45. דור זה צמח לסביבה מודעת, בעלת רצון להשפיע, המתהדרת בערכים וברצון ליצור אימפקט בעולם. זהו המקום שבו Take תוכל להיות רלוונטית ולתפוס כמו אש בשדה קוצים מאד מהר.
אתם מוזמנים לנסות את השירות בעצמכם, על ידי הורדת האפליקציה שלנו.
האפליקציה זמינה לאנדרואיד ואייפון. כדי לראות את המסעדות באזור הפיילוט שלנו,
לחצו על הכפתור "הצג מסעדות לפי כתובת אחרת" בדף הבית והזינו  את הכתובת "קרית השרון, נתניה".
צוות

גבמ
גיל בן משה_pic

גיל בן משה

CEO,CO FOUNDER

גיל בן משה הוא איש עסקים שהקים חברות גלובליות העוסקות בסחר בינלאומי, בתחום של מסחר ולוגיסטיקה בחומרי גלם. בנוסף לפעילותו העסקית, גיל עוסק בפעילות חברתית ענפה. הוא הקים את עמותת ״ים חופשי״, שפעלה בהצלחה לפתיחת כל החופים בישראל לגישה חופשית, וחבר מייסד מתחילת הדרך בארגון ״בוחרים בחינוך״, שגרם לשינוי סדרי העדיפויות בתחום החינוך ברשויות מקומיות ולהקמת בתי ספר חדשים.

רה
רויטל הנדלר_pic

רויטל הנדלר

business dev,Director

רויטל הנדלר היא יזמת סדרתית שהקימה וניהלה את חברת AllJobs, פורטל חיפוש העבודה הגדול בישראל. לאחר מכן הקימה את WorkWith.me, את חברת בריזומטר, שמחוללת מהפיכה במודעות לזיהום אוויר בעולם, ואת GameChangerZ, משחק קווסט לילדים ומורים שעוזר לילדים ליישם חלומות שלהם במציאות. רויטל הייתה שותפה להקמת Tech4Good Rally, המאיץ הראשון בישראל לסטארטאפים חברתיים, ונבחרה ב-2016 ע״י מגזין ליידי גלובס כאחת הנשים המשפיעות בישראל עבור תרומתה להובלת סטארטאפים חברתיים.

רק
רונן קליין_pic

רונן קליין

CTO,CO FOUNDER

רונן קליין הוא טכנולוג ותיק בעל ניסיון רב בניהול פרויקטי תוכנה מורכבים. לפני שהצטרף לטייק, רונן היה סמנכ״ל פיתוח ומנהל ראשי בחברת CodeLynx, שם ניהל פרויקטים בתחום האפליקציות למובייל, פיתוח אלגוריתמים ולמידת מכונה. לפני כן, רונן היה ראש צוות תוכנה בחברת SiSense, מפתח תוכנה בכיר באינטל, מפתח אלגוריתמים ברפא״ל, וראש צוות בממר״מ. לרונן יש תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. בזמנו הפנוי רונן מתנדב כמנטור לסטודנטים באוניברסיטות שונות.

דג
דרור גיל_pic

דרור גיל

Consultant,CO FOUNDER

דרור גיל הוא CTO בחברת בימר, המפתחת תוכנה לדחיסת וידאו. בעבר דרור היה יזם הבית בקרן הן סיכון גיזה, יועץ אסטרטגי לחברות טכנולוגיה מובילות וקרנות הון סיכון בארץ ובעולם, ומנהל פרוייקטים בי.ב.מ מחקר. לדרור יש תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון, והוא ממציא שותף של 35 פטנטים רשומים. בזמנו החופשי, דרור מתנדב כמנטור של סטודנטים בתוכנית BizTec בטכניון, מארגן את מפגשי ״חיפה בירטק״, וכן את האי-כנס השנתי ״אימג׳ין״ לטכנולוגיה ואומנות ויזואלית בשיתוף יוסי ורדי.

יי
יורם יעקבי_pic

יורם יעקבי

Consultant,advisory board

יורם יעקבי הוא שותף סיכון בקרן Shenzhen Capital Group, קרן הון הסיכון הגדולה בסין. עד 2018, יורם היה מנכ״ל מיקרוסופט פיתוח ישראל, ובעבר שימש כנשיא ו-COO של חטיבת המוצרים באמדוקס. יורם הוא חבר במועצת המנהלים של הטכניון, והקים את פורום מרכזי הפיתוח של החברות הבינלאומיות בישראל (MNC). בצד החברתי, יורם פעיל לשילוב של ערבים וחרדים בתעשיית ההיי-טק כמנוף לקידום החברה, ובמסגרת זו הוא משמש דירקטור בארגונים חסוב, Co-Impact וקמאטק.

אנ
איל ניב_pic

איל ניב

advisory board

איל ניב הוא שותף מנהל בקרן פיטנגו, וחבר במועצת המנהלים של מספר חברות ובהן Graphcore, Optibus ו- igiazio. לפני שהצטרף לפיטנגו, איל היה שותף מנהל בקרן גיזה, שם היה מעורב בהשקעות בחברות רבות ובהן חברת XtremeIO שנרכשה ע״י EMC, חברת Pebbles שנרכשה ע״י פייסבוק, וחברת Oplus שנרכשה ע״י אינטל. אייל הוא גם אחד היזמים של הסדנא לידע ציבורי, עמותה מובילה לחופש המידע.

יל
ירון לוי _pic

ירון לוי

מנהל תפעול מערך חברתי

חבר מועצת עיר, מכהן כמשנה לראש העיר בת ים, מחזיק בתיק השוויון החברתי, חבר דירקטוריון תפו"ס. אקטיביסט חברתי, מייסד ומנכ"ל עמותת "תיק לכל תלמיד". הוביל את "המאבק לעושק הצהרונים", מחאה שהובילה לסבסוד מחירי הצהרונים בישראל בתקצוב של מיליארד שקלים ממשרד האוצר ולחקיקת "חוק הצהרונים" בכנסת. בשנים האחרונות משלב בין העולם העסקי לבין יזמות חברתית מתוך מטרה לצמצם את הפערים החברתיים במדינת ישראל.

או
אור וינשטיין_pic

אור וינשטיין

נושא משרה

עובד בחברה משנת 2017 בצוות QA ולוקליזציה, מפתח אוטומציה ובדיקות ומשנה למנהל המוצר. פעיל חברתי בהתנדבויות שונו, ביניהן התנדבות במגן דוד אדום משנת 2014, התנדבות למען בעלי חיים והתנדבות במבצעי עזרה לקהילה. אור מאמין כי בעזרת האפליקציה ניתן יהיה להגיע לסיום חוסר הביטחון התזונתי בישראל.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
יי
pic
יורם יעקובי
25/12/2019
RN
pic
Rob Nansink
02/12/2019
TM
pic
Tal Melenboim
25/12/2019
ימ
pic
יואב מדן
23/12/2019
הג
pic
הראלי מ. בע גדי מאירי
03/01/2020
יה
pic
קובי
03/03/2020
אנ
pic
אייל ניב
24/01/2020
TN
pic
Terry Newman
05/02/2020
MN
pic
Mario Neely
03/03/2020
פפ
pic
פיטנגו אינטרנשיונל אם.סי 2019 בע"מ פיטנגו אינטרנשיונל אם.סי 2019 בע"מ
12/03/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך