preloaderNew

לחם ושות׳

לחם ושות' מתרחבים

לחם ושות' הוקמה בשנת 2013 ע"י מספר שותפים, מתוך חלום לייצר מקום שמשלב את שתי התשוקות הגדולות שלנו - אפייה ומתן חווית אירוח אחרת וייחודית ללקוח, חוויה המשלבת ישיבה במקום וקנייה של מוצרי המאפייה הביתה. הלקוחות שלנו חוזרים שוב ושוב בשל החוויה הייחודית, האווירה המשפחתית וההנאה שבשהייה במקום. הצלחנו ליצור תמהיל מוצרים שייחודי רק לנו, שגם הלקוחות במקום וגם לקוחות סיטונאים רבים צורכים על בסיס קבוע.
img
preseed
22%
3
משקיעים
img
אחר
24
ימים נותרו לגיוס

ההשקעה בשלב זה למשקיעים נבחרים בלבד לפרטים ir@fundit.co.il או בוואטסאפ  

לחם ושותפים

לחם ושות׳ הוקמה לפני 6 שנים ע״י קבוצה של מסעדנים מנוסים.

בית קפה/מסעדה בשילוב מאפייה,
כאשר הכל מיוצר במקום תוך שליטה מוחלטת על תהליך הייצור,
מה שמוביל לאיכות גבוהה ורציפה של המוצרים.

העסק מונה כ-100 עובדים, מגלגל מחזור מכירות של מעל 16 מיליון ש"ח בשנה,
מספק תוצרת טרייה מדי יום לכ-40 מסעדות, בתי קפה, מזנונים ומעדניות בתל אביב ומשרת מאות אלפי לקוחות בשנה.

עכשיו, כשהעסק מבוסס, יציב ואיתן,
אנחנו מתקדמים לשלב הבא, מרחיבים את
הפעילות ורוצים אתכם איתנו, שותפים.



הזדמנות ההשקעה

ההצלחה שלנו היא הרווח שלכם. אתם שותפים בעסק. ככה פשוט.

הכסף שיגוייס ישמש על מנת לייעל את העסק, להגדיל את היקף הפעילות שלו וליצור עבורכם ערך משמעותי בעבור השקעתכם. אנחנו מציעים לכם הזדמנות להשקעה בעסק ותיק ומוכר מאד, פעיל, מצליחבפריים לוקיישן בתל אביב, המנוהל ברמה הגבוהה ביותרגדל וצומח ומציג חוסן פיננסי לאורך השנים.

1. משקיעים והופכים לבעלי מניות בחברה.
ככל שהחברה תגדל ותתפתח, כך יגדל ביחס ישר ערך המניות שבבעלותכם.

2. מקבלים החזר שנתי

3. כבעלי מניות אתם נהנים מחלוקת הרווחים

דיווידנדים השנתיים שהחברה מחלקת לבעלי המניות).

4. כל אחד מהמשקיעים יקבל ״כרטיס שותף״
אשר מקנה לו הנחה קבועה לכל החיים בלחם ושות׳.
תלוי בגובה ההשקעה שלכם.

5. אנחנו נמשיך לדחוף בכל הכוח
נפתח אפיקי רווח נוספים, נגדיל את מכירה במקום והמכירה הסיטונאית ונגדיל את המחזורים ואת הרווחיות כדי שהעסק יצליח והמניות שלכם יהיו שוות הרבה יותר.



שימוש בכספי הגיוס

1. הגדלת כושר הייצור
רכישה של ציוד מתקדם שיאפשר ייצור יעיל יותר וישפר את רווחיות המסעדה.

2. שיפוץ והגדלה
של המטבח והרחבת שטחי הישיבה, החנות והטייק אווי על מנת להגדיל את מחזור המכירות.

3. הגדלת המכירה הסיטונאית
הקמת מערך שיווק ומכירות, שיפור השירות והרחבת אזורי הפעילות.
אנחנו רוצים שהלחם שלנו ושלכם - השותפים החדשים - יגיע לכל בית קפה ומעדנייה בעיר.

4. הרחבה של הגדרת רישיון היצרן
לצורך פתיחת מחלקת אירועים וקייטרינג, על מנת לספק את הביקוש העולה וגובר לאירועים פרטיים, מגשי אירוח לחברות ועבודה שוטפת עם חברות קייטרינג והסעדה.

5. יבוא עצמי של חומרי גלם
שונים כגון קמח, חמאה, אגוזים למיניהם, שמנים, טונה, סלמון ועוד.

6. פתיחה של חנות המפעל במקום
לצד מוצרי המאפייה הנמכרים כיום, נקים עמדת מכירה של מגוון גדול של מוצרים נוספים - גבינות, נקניקים, סלטים, ריבות, ממרחים ועוד.

7. פתיחת עסקים נוספים תחת המותג לחם ושות'
בעזרת האמצעים העמודים לרשותנו - כושר הייצור של המאפייה ושל המטבח, המוצרים האיכותיים שלנו, כוח האדן המקצועי והמיומן והשדרה הניהולית - נפעל לפתיחת עסקים נוספים המתכתבים עם המותג שלנו - לחם ושות'.

8. מעבר לתשלום מזומן לספקים
במקום שוטף + 30/60 כיום, על מנת לשפר את יכולת המו"מ מולם וכתוצאה מכך לקבל מחירים טובים יותר ולשפר את הרווחיות, תוך בניית קהילת ספקים נאמנה לאורך שנים.

9. הקטנת מסגרות אשראי
מול הבנקים וחברות האשראי ותשלום הריבית לשותפים החדשים מהקהילה במקום לגופים הפיננסים הנ"ל.
ביטול התלות של העסק במימון מגורמים בנקאים וחברות האשראי. 


הפוטנציאל בשוק

שוק המסעדות בישראל צומח ומתפתח בשנים האחרונות בתנופה חסרת תקדים.

כיום מונה התחום כ- 13,000 בתי קפה ומסעדות ברחבי הארץ,
מעסיק באופן ישיר כ- 200,000 עובדים ובאופן עקיף כ- 200,000 נוספים (ספקים ונותני שירותים)
ומגלגל מעל 20 מיליארד ש"ח בשנה.

ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמה קולינרית בינלאומית.
המגוון, האיכות והנגישות לחומרי גלם מעולים, ביחד עם המודעות של הצרכנים, מביאה את השוק לרמות שאינן נופלות, ואף עולות לעיתים, על מסעדות ברחבי העולם.
מסעדות בישראל זוכות להכרה בינלאומית ומסעדנים ושפים ישראלים עושים חיל מעבר לים. 




החזון שלנו

לשנות את פני עולם המסעדנות כפי שהוא מוכר לנו כיום.
אנו רוצים לייצר מצב שבו העסק והלקוחות שלובים זה בזה, מפרים אחד את השני ומייצרים רווח אחד עבור השני. אנחנו מאמינים שזו הדרך היחידה להרוויח. ולא מדברים רק כסף.
אנחנו רוצים ונעשה הכל על מנת להרוויח את האמון שלכם ומוכנים לתת הרבה בתמורה.

אנחנו מאמינים שפני העולם לקהילות המתבססות על שותפות וערבות הדדית.
אנחנו רוצים שההצלחה שלנו תהיה גם ההצלחה שלכם.
יש לכם הזדמנות להיות חלק ממהפכה בהרגלי הצריכה בעולם המסעדנות.
אתם זה המקום והמקום זה אתם. תהיו שותפים להצלחה של עסק חברתי, המשלב כלכלה וקהילה
.



הייחודיות שלנו

המפעל שלנו הוא בבעלותנו ומוטמע בתוך העסק.
בסך הכל צריך לרדת כמה מדרגות והגעתם ללב הפועם של המקום, שם עובדים יום וליל אופים וקונדיטורים על מנת לייצר עבור בית הקפה, עבור החנות ועבור עשרות לקוחותינו הסיטונאים סחורה טרייה ואיכותית מדי יום.

כל מוצרים המאפייה והקונדיטוריה נעשים בעבודת יד, תחת סטנדרטים קפדניים ובאיכות הגבוהה ביותר. לא נולדנו לתוך זה. בנינו את עצמנו מתוך אהבה לתחום ואהבה לשרת ולהאכיל אתכם, הלקוחות שלנו - שעה אחרי שעה, יום אחרי יום, שנה אחרי שנה, באגט אחרי באגט. תמיד דגלנו במצוינות. היינו הכי יצירתיים שרק אפשר. גייסנו את האנשים שהיו הכי מתאימים למקום - אישית ומקצועית - למדנו מטעויות, נפלנו, קמנו, אף פעם לא ויתרנו. כל הזמן חיפשנו אפיקי התפתחות חדשים ומאתגרים, הרחבנו את הפעילות העסקית, רכשנו ידע וצברנו המון ניסיון.

וזו הסיבה שמאות אלפי שלקוחות פוקדים את המקום שוב ושוב, וזו הסיבה שכ- 40 בתי עסק בוחרים כבר שנים למכור את המוצרים שלנו. זה בדיוק מה שכולם מחפשים. איכות, יציבות ושירות. יום אנחנו יודעים שפיצחנו את הנוסחה והשמים הם הגבול. 



האנשים מאחורי לחם ושות׳

לפני שש שנים חברנו יחד, מספר שותפים וחברים טובים, והקמנו את לחם ושות'. רובנו עוסקים במסעדנות כבר שנים רבות, בארץ ובחו"ל ומאחורינו עבודה, ניהול ובעלות על שורה של מסעדות. השקענו בלחם ושות' מעל 4 מיליון ₪ מהפתיחה ועד היום. אבל הכסף זה רק הצד הפיננסי של ההשקעה. במקביל, ולא פחות חשוב, השקענו במקום את כל הזמן שהיה ברשותנו - המשפחות שלנו כעסו, החברים שאלו איפה אנחנו, עבדנו בעסק יום וליל - והכל כדי להגשים את החלום, לעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות - הכי טוב ובלי מגבלות. לתת ללקוחות שלנו

חווית אירוח באווירה וברמה אחרת. עם השנים הפך המקום למוסד תל אביבי ובית עבור לקוחותינו.

תמיד האמנו שהאיכות תנצח ושאם נייצר עבורכם את האווירה התל אביבית המגניבה, השכונתית, הנינוחה, ניתן חווית שירות מצוינת ונבשל ונאפה לכם האהבה - זה יצליח. והיום אנחנו רוצים להעניק לכם, הלקוחות הנאמנים שלנו, ערך מוסף. לכן כבר כאשר פתחנו את בית הקפה והמאפייה, ידענו שאנחנו רוצים את המילה "ושות'" בשם המקום. היום אנחנו יודעים יותר מתמיד מי השותפים הטבעיים שלנו. אתם. 

מייסדים

יש
יאיר שרון_pic

יאיר שרון

מייסד,Director

איש חינוך לשעבר, עשה הסבה לתחום ההסעדה והאירוח. בעלים לשעבר של גלידריית כפיתולינה בשוק הפשפשים ושל מסעדה מקסיקנית בתל אביב. כיום מנהל בפועל של לחם ושות'

מכ
מתן כהן_pic

מתן כהן

מייסד,נושא משרה

מתן פתח את מסעדת טוטו ניהל אותה במשך תקופה ארוכה, כיהן כמנכ"ל ג'פניקה וכמנכ"ל פסטה מיה, וכיום שותף פעיל בלחם ושות'. כמו כן בבעלותו המסעדה האיטלקית פסטה מיה בהוד השרון, ושני סניפים של קפה יעל בתל אביב. מתן מביא איתו שפע של ניסיון הן בתחום ניהול מסעדות והן בפאן הקולינרי, בניית התפריטים ומוצרי המאפייה והקונדיטוריה.

דל
דורון לוראן_pic

דורון לוראן

מייסד,Consultant

עבד כ- 7 שנים במסעדות המצליחות ביותר בצרפת, מהן בעלות 2 כוכבי מישלן. היה ממקימי לחם ושות' ובנה את תפריט הלחמים ומוצרי המאפייה. כיום משמש כיועץ לענייני תפריט הלחמים והמאפים במסעדה. מזה כשלוש שנים שותף ומנהל רשת מאפיות בוטיק בשנגחאי, העונה לשם Bread Etc., בהשראת העיצוב והמוצרים של לחם ושות'

צוות

שא
שגיא אונגר_pic

שגיא אונגר

יועץ משפטי

שותף במשרד עוה"ד לאמעי, סידר, רהט, צידון פינק ושות'. מרכז את פעילות תחום מימון ההמונים (Crowd Funding) במשרד ובמסגרת זו מספק ליווי ויעוץ משפטי למיזמי גיוס שונים מבוססי פלטפורמות מימון המונים.

שא
שמואל אחדות_pic

שמואל אחדות

משקיע מוביל

יזם היי טק ומשקיע אנג'ל

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
נו
pic
נעה
12/03/2020
עש
pic
ערן שמש
03/03/2020
אפ
pic
אבי פאר
03/03/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך