preloaderNew

גוראל הילס 1

מקבוצת MDP

במיקום הכי יפה בארץ, על הצלע המערבי של הרי הכרמל עם נוף מדהים לים, נמצאות עתודות הקרקע האחרונות בעיר חיפה. אנו מזמינים אתכם לרכוש איתנו קרקע פרטית בטאבו ביעוד למגורים, להירשם כבעלים ולקחת חלק במיזם לבניית שכונת העתיד של חיפה. הקרקע פרטית בטאבו וביעוד למגורים אך אינה זמינה לבנייה.
img
round1
37%
5
משקיעים
img
נדל"ן
71
ימים נותרו לגיוס
 


יובהר כי הרשות לניירות ערך אינה מפקחת על העסקה, חברת פאנדיט פועלת תחת רישיון "רכז הצעה" מטעם הרשות לניירות ערך.

משקיעים - בקרקע שכבר נמצאת בייעוד למגורים, ברמת גוראל - שכונה חדשה ויוקרתית שמתוכננת על רכס הכרמל בחיפה.

מקבלים - מניות בהתאם להשקעתכם בחברה שהינה הבעלים (100%) של הקרקע, עם אישור תכנית הפיתוח הסביבתית המקודמת על ידי עיריית חיפה וביוזמתה, מוכרים את הקרקע לאחר כ-שנתיים ו…

מרוויחים -תשואה שמקורה בעליית שווי הקרקע ובמחיר הרכישה האטרקטיבי במיוחד.


שכונת רמת גוראל תיקרא על שם אריה גוראל ז"ל ראש העיר של חיפה. בשנים האחרונות חל בחיפה שינוי של ממש, תכניות מתאר חדשות, בניית שכונות חדשות, שיפוץ שכונות שלמות והפיכתם לפנינה נדל"נית. עתודות הקרקע היחידות שמאפשרות בנייה למגורים בחיפה נמצאות במבואות הדרומיים של חיפה, עתודות קרקע אלו הם קרקעות פרטיות בטאבו וביעוד למגורים כבר מימי המנדט. כיום עיריית חיפה יוזמת ומקדמת תכנית חדשה חפ/ 2169 /א לשכונה כדי להתאימה לימינו, זאת תכנית המגורים הגדולה ביותר שהוכנה בשנים האחרונות לבניית שכונה חדשה ויוקרתית על הרי הכרמל בחיפה.

לחץ כאן לצפייה בסרטון של עיריית חיפה המתאר את התכנון למבואות הדרומיים בחיפה 

תמונות נוף מגבעת גוראל


רמת גוראל, השכונה החדשה צפויה להיבנות בהמשך לשכונת אחוזה ורמת בגין, בין רמת אשכול לדניה, מהשכונות המבוקשות והיוקרתיות בחיפה, ועל עתודת הקרקע ומול נוף ים עוצר נשימה. המקרקעין נשוא העסקה נמצאים בגוש 10681 - ראה נסח טאבו במצגים.מירן פז - יזם נדל"ן, פעיל בתחום הנדל"ן בחיפה ובחו"ל מזה כ 25- שנה. המייסד והבעלים של חברת נדל"ן הולנדית אשר עוסקת ברכישת קרקעות באירופה, השבחתם ומכירתם, בנוסף לפני כ-10 שנים הקים ביחד עם 2 שותפים את חברת נופי רוממה אשר בנתה בשנים האחרונות מאות יחידות דיור בכרמל בחיפה. לאחרונה פרש מירן מנופי רוממה והפך לשותף ומייסד בחברת M.D.P GROUP, אשר ייעודה להוביל עסקאות נדל"ן משותפות בארץ ובחו"ל בשיתוף משקיעים.

דוד תמם - יזם סדרתי בתחום ההי טק והנדל"ן, ייסד כמה חברות בתחום התקשורת על מוצרים ופטנטים שהגה. בעשור האחרון פעיל בתחום הנדל"ן בחיפה והצפון, רכש, השביח ומכר מספר רב של בניינים / נכסים בחיפה והסביבה, בעל חברת נאמנות המגנים 64 אשר עשתה גיוס מוצלח דרך פאנדיט ומתעתדת לבנות בקרוב 19 יחידות דיור  להשכרה לפי חוק עידוד השקעות הון. שותף מייסד בחברת M.D.P GROUP, אשר ייעודה להוביל עסקאות נדל"ן משותפות בארץ ובחול בשיתוף משקיעים.


 • אחזקה ישירה בחברה שהינה בעלת הזכויות בקרקע.
 • ראשוניות בקבלת כספים(קרן וריבית), המשקיעים מקבלים כסף לפני היזמים.

 • כספי המשקיעים ירשמו כהלוואת בעלים.

 • הרווחים הנוספים יחולקו למשקיעים כדיבידנד.


 • משרד עו“ד  "לאמעי סידר רהט צידון פינק"- מלווה את החברה בכל תהליך הגיוס ורישום המשקיעים כבעלי חברה. 


 • משרד עו"ד "פרימס שילה גבעון מאיר"- מלווה את החברה בעסקת המקרקעין בכל הקשור לחוזי הרכישה, דיווח מס ורישום בטאבו על שם החברה.


 • משרד רו"ח ויועצי המס "שטיינמץ עמינח"- ילווה את העסקה ויהיו אחראים על הכנת דוחות עבור המשקיעים הפרטיים ורשויות המס.


 • היזמים - דוד תמם ומירן פז עוסקים בנדל"ן בחיפה, גרים בעיר שנים רבות, ובעלי ניסיון בעסקאות באזור זה של למעלה מ- 20 שנה.


 • פרטים נוספים בלשונית "הצוות"


בדומה לפרויקטים יזמיים אחרים, הסיכונים בפרויקט הם:

 • עיכובים בתהליך התכנון.
 • שינויים במחירי המכירה.

בטבלת הרגישויות ניתן לראות את השינויים שיכולים להיות בתשואת המשקיע 

כתוצאה משינוי משך הזמן או שינוי במחיר המכירה. 

הקרקע פרטית בטאבו וביעוד למגורים, אך אינה זמינה לבנייה.


 • כל רבעון דוח מצב מפורט.
 • כל חודש דוח מצב מתומצת.
 • אחת לשנה דוחות מבוקרים של רו"ח על חברת הפרויקט.


צוות

דת
דוד תמם_pic

דוד תמם

CEO

דוד תמם - התחלתי את דרכי ביזמות בתחום ההי טק, ייסדתי כמה חברות בתחום התקשורת על מוצרים ופטנטים שהגיתי , המוצרים האלו נמכרו לחברות תקשורת בארץ ובעולם. בנוסף פיתחתי וייצרתי מערכות צילום ואיתור מיוחדות שנמכרו לכוחות הביטחון בארץ ובחול. אך החיידק הנדלני היה אצלי תמיד, אבא שלי היה קבלן ירושלמי ועבדתי עמו מילדות. בעשור האחרון למדתי ניהול פרויקטים בבניה ואני פעיל בתחום הנדל"ן בחיפה, רכשתי ,השבחתי ומכרתי מספר רב של דירות / בניינים / בחיפה והסביבה.

מפ
מירן פז_pic

מירן פז

CEO

יזם נדל"ן, פעיל בתחום הנדל"ן בחיפה ובחו"ל מזה כ 25- שנה. המייסד והבעלים של חברת נדל"ן הולנדית אשר עוסקת בררכישת קרקעות באירופה, השבחתם ומכירתם, בנוסף לפני כ 10 שנים הקים ביחד עם 2 שותפים את חברת נופי רוממה אשר בנתה בשנים האחרונות מאות יחידות דיור בכרמל בחיפה. אשר ,M.D.P GROUP לאחרונה פרש מירן מנופי רוממה והפך לשותף ומייסד בחברת ייעודה להוביל עסקאות נדל"ן משותפות בארץ ובחו"ל בשיתוף משקיעים.

יג
יהושע גבעון_pic

יהושע גבעון

עו"ד

יהשע גבעון - עורך דין בכיר ושותף במשרד עורכי הדין פרימס, שילה, גבעון, מאיר . ראש תחום נדל"ן, תכנון ובניה ומיסוי מקרקעין במשרד

שא
שגיא אונגר_pic

שגיא אונגר

עו"ד

עורך דין בכיר ושותף במשרד עורגי הדין לאמעי סידר רהט צידון פינק עורכי דין

שעו
שטיינמץ עמינח ושות_pic

שטיינמץ עמינח ושות

רו"ח

משרד רואי החשבון מהמובילים במשק

ההלעב
המרכז הישראלי לעידוד עסקים ברשת _pic

המרכז הישראלי לעידוד עסקים ברשת

Marketing

המרכז הישראלי לעידוד עסקים - מומחים לשיווק וקידום עסקים ברשת

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
עא
pic
Ami - Julia
05/08/2020
א(
pic
אלון9
05/08/2020
צש
pic
צחי שובל
21/07/2020
על
pic
עו"ד בני לב קורן
23/07/2020
יס
pic
יעקב ס
26/07/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך