preloaderNew

רילקו השקעות נדל"ן

THE CENTER BUILDIG

רילקו השקעות נדל"ן מתמחה בשיווק השקעות נדל"ן בארה"ב. החברה מציעה למשקיעיה ליווי מקצועי ומקיף הניתן לאורך כל חיי ההשקעה, הכולל איתור נכסים להשקעה בשוק הנדל"ן האמריקאי, בחינת כדאיות העסקאות, פיקוח ובקרה אחר התקדמות הפרויקטים, דיווחים שוטפים ועוד. רילקו השקעות נדל"ן מביאה עמה ניסיון רב-שנים בשוק הנדל"ן בארה"ב, ידע מקצועי עשיר, אינסטינקטים עסקיים משובחים, ובעיקר נאמנות ומסירות לקהל לקוחותיה.
img
seed
63%
14
משקיעים
img
תאריך הגיוס עבר

פרויקט פתוח למשקיעים נבחרים במינ' 75,000 דולר לפרטים

IR@fundit.co.il

ההזדמנות: 

הזדמנות להצטרף כשותפים בבעלות על בניין משרדים בן 3 קומות במיקום מרכזי בגק'סונוויל פלורידה המאוכלס במעל 90% בינהם שוכרים ממשלתיים כולל משרד הבריאות האמריקאי
(30%) ובנק מוכר עם חוזים ארוכי טווח, הנושא תשואה מהיום הראשון ופוטנציאל מימוש ברווח משמעותי תוך 5 שנים. אנחנו, היזמים, משקיעים אתכם סכום משמעותי מההון העצמי בפרויקט.

 • תשואה מועדפת למשקיעים 
 • היזם מאמין בעסקה ומשקיע בעצמו סכום משמעותי
 • העסקה מחלקת תשואה רבעונית
 • משך הפרוייקט - כ-5 שנים
 • היזם מתחייב לעדכן בדוחות רבעוניים
 • ליזם ניסיון של שנים רבות בתחום הנדל"ן בארה"ב ובג'קסונוויל בפרט 
 • היזם ביצע מספר עסקאות בשנת 2019


אודות הנכס:

בניין בן 3 קומות המושכר לשוכרים איכותיים, משרדי ממשלה ובנק גדול ומוכר. הבניין ממוקם על שפת אגם בשכונה איכותית ומבוקשת שבדרום ג'קסונוויל, באזור ניתן למצוא מרכזי קניות, בתי קולנוע, מסעדות, מרכזים פיננסים ועוד

 • גודל החלקה - כ39 דונם (9.87 AC)
 • שטח בנוי - כ10,000 מ"ר (107,554 SF )
 • שנת בניה - 1977, שופץ לאחרונה בשנת 1994
 • מצב הנכס - תקין לחלוטין (בהתאם לדוח מהנדס)
 • מושכר במעל 90% על ידי שוכרים איכותיים לטווחים ארוכים
העסקה:

גיוס הון לצורך רכישה משותפת של נכס, החזקתו ומימוש בעוד כ 5 שנים.

 • היזם יעמיד את המימון מהבנק - יש LOI חתום 
 • תשואה מועדפת למשקיעים 
 • חלוקת רווחים מעל התשואה המועדפת (כל עוד יש עמידה בשיעור התשואה המועדפת למשקיעים)
 • תשואה שוטפת מהיום הראשון, חלוקה כל רבעון
 • צפי לאפ-סייד משמעותי בסוף העסקה
 • סטטוס - נחתם הסכם רכישה
 • פרטים נוספים בלשונית "מצגים"


מבנה העסקה:

 • המשקיעים יהיו שותפים ב LP, שותפות אמריקאית אשר מחזיקה ב בחברת הנכס (LLC) שהיא בעלת הנכס
 • כסף מוזרם לנאמן ומשם לחברת הטייטל לצורך רכישת העסקה ישירות
 • תשואה שוטפת תחולק אחת לרבעון יחד עם דוח כספי
 • הכספים יעברו לאחר ניכוי מס במדינת המקור חזרה לחשבון הנאמן
 • פרטים נוספים במצגת הפרויקט / מבנה העסקה בלשונית "מצגים"


השותף המקומי:

אנו מציעים לכם שותפות ישירה איתנו - היזמים!

בעלי חברת רילקו - הם שותפים בחברת BLUESTONE, חברה אמריקאית אשר פועלת בשוק הנדל"ן בארה"ב.  

BLUESTONE מנהלת את עסקיה מקרוב, היא מחזיקה משרד וצוותים בארה"ב אשר בוחנים את העסקאות וכדאיותן, ומפקחות ומנהלות אותן לאורך חייהן.למידע נוסף אודות פרוייקטים שגוייסו ניתן לראות מצגת TRACK RECORD


למה ג'קסונוויל?

ג'קסונוויל היא עיר במחוז דובאל במדינת פלורידה שבארצות הברית אשר הוקמה בשנת 1791. העיר היא הגדולה ביותר במדינת פלורידה מבחינת אוכלוסייתה, והגדולה ביותר בארצות הברית היבשתית מבחינת שטחה המגיע ל2265 קמ"ר. ג'קסונוויל שוכנת לחופי החוף הראשון שבצפון-מזרח מדינת פלורידה. בנוסף, העיר שוכנת לגדותיו של נהר סנט ג'ונס, כ-40 ק"מ מגבול המדינה עם ג'ורג'יה וכ-547 ק"מ צפונית לעיר מיאמי (מרחק של כשעה בטיסה). ג'קסונוויל היא עיר נמל ים חשוב, השלישי בגודלו בכל החוף המזרחי של ארה"ב ומרכז תיירותי משמעותי במדינת פלורידה.

העיר נהנית מהגירה חיובית כבר כמה שנים רצופות והינה בעלת הצמיחה הכלכלית המהירה ביותר בפלורידה. היא בעלת אחוז נכסים מאוכלסים גבוה ביותר, שפותח אפשרות לשוק השקעות בנדל"ן ורכישת נכסים מניבים בעלי תשואה גבוה. בנוסף מציעה ג'קסונוויל מגוון אפשרוית תעסוקה- נמל גדול, רפואה, הייטק, בסיסי צבא ועוד.

בגקסונוויל סביבה אקדמית, מחקרית, וחינוכית פורחת.
בעיר פועלות 6 אוניברסיטאות וקולג'ים בהם לומדים מעל 100,000 סטודנטים מכל רחבי המדינה. מוסדות אלו מושכים אוכלוסיה צעירה וקבועה ועל כן מספקת זרם שוכרים קבוע שהוא שיקול חשוב בבחינת מציאת נכסים, ונכסים להשקעה בארה"ב. האוכלוסיה המשגשגת בעיר הופכת את הנדל"ן בה להשקעה בטוחה המייצרת נדל"ן מניב בתשואה גבוה. בבחינת אפיקי השקעות בנדל"ן בארה"ב, ג'קסונוייל כיום היא מקום מצויין לרכישת נכס מניב בחו"ל.

במטרופילין קיימים שני בסיסי צבא וכ 80,000 חיילים. נתון זה גם הוא גורם משמעותי בגידול האוכלוסייה הקבוע של העיר, שזקוקה לבתים שכורים על בסיס קבוע, מה שהופך את השקעות הנדל"ן  בג'קסונוויל  לבעלות תשואה גבוה ויציבה ואת עסקי הנדל"ן בה לאיכותיים וכדאיים.

 • מעל 1.5 מיליון תושבים
 • בעלת הגירה חיובית ומתמשכת
 • בעלת הצמיחה הכלכלית המהירה ביותר בפלורידה בשנים האחרונות.
 • מציגה עלייה במחירי הנכסים כבר מספר שנים רב
 • ביקוש עולה לשוק המשרדים
 • 89% משטחי המשרדים שבבנייה כבר מושכרים מראש


צוות

תח
תומר חי _pic

תומר חי

CEO,CO FOUNDER

תומר, איש עסקים ויזם נדל"ן ותיק , אשר צבר ניסיון עשיר בניהול והובלה של מיזמי נדל"ן גדולים. בשנים האחרונות ליווה תומר מאות רוכשים ומשקיעים בהיקף השקעות של עשרות מיליוני דולרים - והציג הצלחות מוכחות בקשת רחבה של פרויקטים. בין הפרויקטים שליווה וניהל ניתן למצוא דירות מגורים, בניינים, מתחמים מסחריים ומיזמים שונים ברחבי ארה"ב. לתומר תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות.

גר
גיא רג'ואן_pic

גיא רג'ואן

CO FOUNDER

גיא, המשמש כמנהל צוות המכירות בחברה, הוא יזם נדל"ן ואיש מכירות מנוסה בענף. לגיא ניסיון של 15 שנים באיתור נכסים וביזמות עסקית בשוק הנדל"ן האמריקאי, ובמסגרת זאת הוא הוביל תהליכי גיוס משמעותיים ומוצלחים בשווי כולל של עשרות מיליוני דולרים. גיא, המשמש כמנטור עסקי של צוותי המכירות וקשרי הלקוחות בחברה, הטמיע בצוותים מחויבות לעמידה ביעדי הגיוס והוביל להשלמת עסקאות רבות. לגיא תואר ראשון במנהל עסקים.

עק
עדי קנר_pic

עדי קנר

advisory board

קצין משוחרר בדרגת רב סרן ביחידה מובחרת. עדי מומחה באיתור הצרכים של שותפינו להשקעות  ובבניית העסקה המתאימה עבורם. עדי ליווה מאות רבות של עסקאות על פני השנים האחרונות בארה"ב וגייס עשרות מיליוני דולרים להשקעות מניבות בארה"ב.

בי
בן ירון_pic

בן ירון

צוות מכירות

בן חלק מצוות המכירות של החברה וליווה משקיעים רבים בהשקעות השונות

סמ
ספיר ממן_pic

ספיר ממן

שירות לקוחות

ספיר אחראית על שירות הלקוחות ומאפשר מענה זמין למשקיעים השונים

מעאג
משרד עו

משרד עו"ד אילן גלזר

עו"ד מלווה

משרד עורכי הדין אילן גלזר ושות' מעמיד שירות משפטי ועסקי בתחומי המקרקעין והנדל"ן בארץ ובחו"ל. לרבות התחדשות עירונית, עסקאות פינוי בינוי, עיבוי בינוי, תמ"א 38, ליווי קבוצות רכישה וקניה, עסקאות נדל"ן, ליווי שוטף לפרטיים, קבוצות/קרנות השקעה בנדל"ן מניב בארץ ובחו"ל, ליווי לקוחות המשרד בתחום המשפט המסחרי בארץ ובחו"ל ועוד. המשרד אחראי על הסכמי השותפות ועל מסלול הכסף

מע
מאיה עין-גיל_pic

מאיה עין-גיל

Marketing

מאיה עם ניסיון רב שנים בחברות פרסום ואחראית על כל מערך הפרסום והשיווק שלהחברה

בק
בני קרייתי_pic

בני קרייתי

משקיע מוביל

בני, עורך דין ותיק ובעלים של משרד עו"ד ב. קרייתי, ראש עיריית טבריה לשעבר. בני מומחה בהשקעות נדל"ן בארץ ובארה"ב ומשמש כיועץ למשקיעים. לצד היותו כיועץ בחברה משמש בני כ'משקיע עוגן' במרבית הפרוייקטים של רילקו. בעברו נווט קרב בחיל האוויר. שימש כיועץ משפטי בפרקליטות הצבאית. סיים בדרגת אלוף משנה, כיום פעיל בעשייה ציבורית וחברתית רבה, בעל תואר שני במשפט מסחרי.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
BL
pic
Bluestone investment LLC
02/04/2020
ננ
pic
ניר ניר
05/04/2020
שש
pic
שירלי
05/04/2020
יא
pic
יואל א
06/04/2020
מא
pic
מקסים א
06/04/2020
דא
pic
דליה א
12/04/2020
עא
pic
עמירם א
07/04/2020
אא
pic
אביגדור א
13/04/2020
תא
pic
תחי א
14/04/2020
גא
pic
גדעון א
07/04/2020
טא
pic
טל א
16/04/2020
רא
pic
רפאל א
19/04/2020
אא
pic
אבינועם א
07/04/2020
עא
pic
עופר א
20/04/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך