preloaderNew

מימון תביעות עובדים

מימון משפטי (אק) בע"מ

מסייעים לעובדים ולמפוטרים במימון תביעותיהם: השקעה בחברת השקעות בתחום דיני העבודה אשר תממן תביעותיהם של לקוחות משרד אגם קריב ושות' - ערכי, חברתי ורווחי לכולם.
img
preseed
103%
20
משקיעים
img
חברתי
32
ימים נותרו לגיוס

ההשקעה פתוחה במינ' השקעה של 20,000 ש"ח לפרטים ir@fundit.co.il או בוואטסאפ לחצו כאן
משקיעים בחברת השקעות שתממן תביעות עובדים, מסייעים להם לפנות להליך המשפטי בצורה המקצועית ביותר ומרוויחים תשואה יפה בהשקעה שתימשך כשלוש שנים:

1. בתחום דיני העבודה קיים כשל שוק ברור: הנושא המרכזי בו נפגעים עובדים ונאלצים להגיש תביעות הוא תחום הפסקת העבודה - תביעות הקשורות לעובדות בהריון, הליכי פיטורים לא תקינים (היעדר שימוע, סיבה לא מוצדקת או סיבה אחרת מזו שנטענה) או חישוב זכויות בניגוד לחוק או להסכם.

2. בשלב הזה, עובדים רבים, המוחלשים בינהם, מוצאים עצמם במצב בו הזכויות שלהם נפגעו ממעשי מעסיקיהם, אך מכיוון שהם איבדו את מקור הכנסתם הם אינם מצליחים לממן את הגשת תביעתם - תשלום אגרת בית משפט בגובה 1% מסכום תביעתם, מימון חוות דעת, תשלום הוצאות שונות במהלך ההליך או תשלום מקדמת שכר טרחה לעורך הדין.

3. החברה החדשה תפתור בדיוק כשל שוק זה, תציע ללקוחות משרד עו"ד אגם קריב ושות' למממן את הגשת תביעתם וכך תסייע להם לפנות לבית המשפט בצורה הטובה ביותר ולהגדיל את סיכוייהם לזכות בפיצוי המקסימלי המגיע להם. רק אם זכו בהליך המשפטי יחזירו התובעים לחברה את ההשקעה בתנאים הזולים וההוגנים ביותר הניתנים בישראל בתחום.

4. משרד עו"ד אדם קריב ושות' הינו משרד בוטיק מהמובילים בישראל בתחום דיני העבודה. בעקיפין, ההשקעה הינה במוחם ובנסיונם רב השנים של עוה"ד אחז אגם ורענן קריב (להלן: עוה"ד המייצגים), אשר במהלך 15 ו - 25 שנות עבודתם כעורכי דין, החזירו למאות עובדים עשרות מליוני שקלים בהליכים משפטיים.

5. חשוב להדגיש, עוה"ד המייצגים לא יהנו מרווחיה של החברה ואף לא רשאים להשקיע בה מכיוון שאסור לעורך דין לממן תביעה של לקוחו. בתחום דיני העבודה, מרבית שכר הטרחה שמשולם לעורכי הדין משולם בסוף ההליך המשפטי על ידי התובעים שזכו בהליך ומבוסס על הצלחה בהליך. 

בזכות השקעה זו, התובע יקבל מימון וסיוע לקדם את ההליך המשפטי בצורה ראויה ללא סיכון כלכלי וישפר את סיכויי תביעתו, והמשקיעים ירוויחו תשואה ראויה - ערכי, חברתי ורווחי עבור כולם!


החברה משקיעה בעשרות תובעים ומקבלת השקעתה חזרה בעת זכיה בתנאים ההוגנים ביותר הקיימים בישראל:

1. הגיוס הינו עבור כלל מניותיה של החברה כאשר הגורם שינהל אדמיניסטרטיבית את החברה היא חברת ביאקטיב מובילים שינוי בע"מ שהינה חברה בקבוצת הדסטארט שהינה הבעלים של אתר זה.

2. ייעודה של החברה לממן בשנים 2020 ו - 2021 תביעות של תובעים אשר פנו לחברה בבקשה למימון ולאחר שעוה"ד המייצגים יביעו דעתם כי מדובר בתביעה מבוססת אשר ראוי למממנה. הסך שיגוייס כעת יושקע בעשרות תביעות ויסייע לעשרות עובדים לממן את ההליך המשפטי שלהם.

3. השקעותיה של החברה בתביעות הינן רק על בסיס הצלחה, כך שכספי ההשקעה בתוספת רווח יתקבלו חזרה במידה והתובע יקבל פיצוי במסגרת התביעה. זהו מנגנון המימון המשפטי הזול וההוגן ביותר בישראל כמפורט להלן.

4. בהתאם לתקנון החברה, "כללי המשחק" שנקבעים כעת מראש הם שבסוף השנה השלישית לפעילות החברה, כאשר כבר יסתיימו כלל התביעות אשר מומנו בשנים 2020 ו - 2021 והתובעים החזירו לחברה את ההשקעה, החברה תסיים את חייה ואת ייעודה ויתרת רווחיה יחולקו למשקיעים כמפורט מיד.


המשקיעים מקבלים תשואה שנתית ראויה בשנה הראשונה והשניה, החזר מרבית ההשקעה בסוף השנה השניה, ובשנת הפעילות השלישית האחרונה החזר יתרת ההשקעה וחלוקת רווחים אחרונה:

1. המשקיעים הינם בעלי מניות בחברה. כנגד ההשקעה תירשם לטובתם הלוואת בעלים, כאשר החזר ההשקעה וחלוקת הרווחים המתוארים מיד כפופים להצלחת פעילות החברה והחזר כספי ההשקעה:

א. בסוף שנת הפעילות הראשונה, יהנו המשקיעים, מתשואה שנתית מבוססת הצלחה בגין הלוואת הבעלים שנתנו.

ב. בסוף שנת הפעילות השניה, יהנו המשקיעים מתשואה שנתית נוספת מבוססת הצלחה בגין הלוואת הבעלים שנתנו.

ג. בנוסף, הצפי הוא שבסוף שנת הפעילות השניה, יקבלו המשקיעים חזרה מרבית הלוואת הבעלים שנתנו.

ד. בהתאם, הצפי הוא שבמהלך שנת הפעילות השלישית יקבלו המשקיעים חזרה יתרת השקעתם הראשונה בחברה.

ה. בסוף שנת הפעילות השלישית והאחרונה, המשקיעים יהנו מתשואה אחרונה.

ו. כאמור, ההנחה שבמהלך השנה השלישית לפעילות החברה, יוחזרו כל כספי ההשקעה על ידי התובעים כך שבסוף השנה השלישית החברה תקבל חזרה כלל הכספים, תתפרק ותחלק למשקיעה כלל הרווחים שנותרו. למען הזהירות, בהתאם לתקנון החברה, ככל וישארו תביעות אשר עדיין לא הסתיימו (סבירות נמוכה מאוד) תמשיך החברה להתקיים עד סיומן.

*פירוט ותחשיב של מסלול הכסף מופיע בתוכנית העסקית המצורפת.


מימון הליכים משפטיים בתחום דיני עבודה - התחום הנכון להשקעה בעיקר בתקופה מאתגרת זו:

1. משבר הקורונה בישראל משפיע בראש ובראשונה על שוק העבודה. מאות אלפי עובדים הוצאו לחל"ת, כבר פוטרו על ידי מעסקיהם או יפוטרו בהמשך. חלק מאותם עובדים פוטרו או יפוטרו בניגוד לחוק וייאלצו לתבוע את מעסקיהם ועל כן הצפי כי בשנים 2021-2020 תחום דיני העבודה יהיה מהתחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי.

2. ככלל, בתחום דיני העבודה, שיעורי הפשרה בין התובעים לנתבעים הינו גבוה יחסית לתביעות אזרחיות או מסחריות רגילות. מאפיין זה מקצר את זמן ההמתנה להחזר השקעה ומהווה יתרון משמעותי למשקיעים בתחום זה. 

3. מכיוון שהסך שיושקע בכל תביעה הינו נמוך משמעותית מהמימון הנדרש בהגשת תובענות אזרחיות או מסחריות בהיקפים דומים, תפזר החברה את השקעתה על פני יותר בקשות, כך שאם מספר תביעות ידחו ההשפעה על החברה תהיה זניחה יחסית.

4. היעדר תחרות בשוק: בשלב זה לא פועלים בישראל אף חברה או גוף אשר מסייעים לעובדים לממן תביעות במודל זה. בישראל פועלים גופים אשר מממנים תביעות ענק, קרן השקעות ייחודית אשר מתמקדת במימון תביעות ייצוגיות (קרן השקעות ביאקטיב 1 המנוהלת על ידי חברת ביאקטיב מובילים שינוי בע"מ שהינה המנהלת האדמיניסטרטיבית של חברה זו) ועוד מספר גופים אשר מממנים תביעות נזיקיות במודל דומה למודל של חברה זו ומבקשים עבור מימון התובעים שנפגעו כ - 20% יותר מאשר חברה זו תבקש.


הסיכונים הכרוכים בהשקעה בחברת השקעות מסוג זה:

1. השקעה ברכישת מניות של חברות, ובפרט במקרה של חברות בשלבי פעילות מוקדמים הינה בעלת פוטנציאל סיכון גבוה.

2. השקעה בחברה המשקיעה בהליכים משפטיים הינה השקעה בסיכון גבוה מכיוון שהליכים אלה תלויים במספר גורמים ומשתנים חיצוניים לחברה עצמה, כגון עורכי הדין המייצגים, התובעים ובתי המשפט.

3. העובדה כי אין כל הבטחת תשואה כזו או אחרת על ההשקעה וכי עצם השגתה, שיעורה ומועד קבלתה תלוי בגורמים החיצוניים המפורטים בסעיף 2.

*פירוט מלא בעניין מופיע בסעיף 3.13 לכתב ההצעה.


דיווחים:

1. החברה תנהל פנקסי חשבונות אשר יעודכנו באופן שוטף וישקפו נכונה את מצב עסקיה, הכנסותיה והוצאותיה של החברה. פנקסי החשבונות יהיו פתוחים לעיונו ולבדיקתו של כל אחד מבעלי מניותיה.

3. החברה תדווח לבעלי מניותיה, מידי רבעון, על פעילותה השוטפת, וכן תדווח באופן מידי על כל אירוע חריג בנוגע לפעילותה.

צוות

עאא
עו

עו"ד אחז אגם

אינו חלק מאנשי הצוות של החברה ואינו נושא משרה בה

בעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב. עם קבלת רישיון עריכת הדין, הצטרף עו"ד אגם למחלקת הלטיגציה באחד ממשרדי עו"ד הגדולים בישראל, והתמחה בעיקר בייצוג נתבעות בתביעות יצוגיות ובדיני עבודה. ב-10 שנים האחרונות שותף מנהל במשרד עו"ד המתמחה בתחום דיני העבודה, ומייצג אלפי עובדים לאורך כל תקופת קיומו של המשרד.

ערק
עו

עו"ד רענן קריב

אינו חלק מאנשי הצוות של החברה ואינו נושא משרה בה

עוסק בתחום דיני העבודה למעלה מ-25 שנים, מתמחה במשפט העבודה האישי והקיבוצי ולזכותו נזקפים פסקי דין תקדימיים שהם מעמוד השדרה של משפט העבודה בישראל; בעל ניסיון עשיר בדיונים בבתי הדין לעבודה בכל הערכאות ובבית המשפט העליון, מתמחה במיוחד בפנסיה, בהתארגנות עובדים ובסכסוכי עבודה על כל היבטיהם, ולצד הופעה בערכאות השיפוטיות עוסק בייעוץ שוטף, במתן חוות דעת ובליווי משא ומתן על הסכמי עבודה אישיים וקיבוציים. שותף מייסד במשרד "אגם קריב" המתמחה בתחום דיני העבודה

חבמש
חברת ביאקטיב מובילים שינוי_pic

חברת ביאקטיב מובילים שינוי

מנהל אדמיניסטרטיבי

החברה תנוהל אדמיניסטרטיבית על ידי חברת ביאקטיב מובילים שינוי בע"מ - חברה המתמחה במימון עולם המשפט בכלים של מימון המונים. בין היתר החברה מנהלת את קרן השקעות ביאקטיב 1 המשקיעה בתביעות ייצוגיות וכן הבעלים של אתר מימון המונים beactive - פלטפורמת מימון המונים למאבקים משפטיים, ציבוריים, חברתיים וסביבתיים מבית קבוצת הדסטארט.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
חנ
pic
אחד שמבין
06/07/2020
רג
pic
ר.ג.
06/07/2020
שש
pic
שמעון - שר
27/07/2020
קג
pic
קלאודיו גת
07/07/2020
דנ
pic
Danak777
29/07/2020
אי
pic
אופיר - יריב
13/07/2020
פא
pic
פליקס אומנסקי
02/08/2020
דב
pic
דני - בוימיסטרוק
21/05/2020
סש
pic
סהר שויקה
20/05/2020
אס
pic
ש.ז.נ
20/05/2020
שנ
pic
שמואל נחמן
25/05/2020
או
pic
או.אייץ'.אס קורל פרוייקטים ונדל"ן בע"מ
26/05/2020
נש
pic
נדב שחר
27/05/2020
יס
pic
יעקב סולימה
27/05/2020
פח
pic
Assaf
27/05/2020
יס
pic
יוסף סמו
31/05/2020
עא
pic
עידן אורן
02/07/2020
גא
pic
גנית אליעד
30/07/2020
גס
pic
גולן סיאני
30/07/2020
מע
pic
מירית עמוסי
30/07/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך