preloaderNew

רילטיבנדלס בע"מ

רילטיבנדלס

פלטפורמה דיגיטלית להשקעות בנדל"ן אונליין - בכל העולם!! ברוכים הבאים ל – RealtyBundles המחברת בין משקיעים וסוכנויות נדל"ן מקומיות המנהלות תיקי השקעות דינאמיים - באנדלים, ומאפשרת השקעות החל מ- 1000 יורו בנדל"ן חו"ל.
img
round1
161%
20
משקיעים
img
6
ימים נותרו לגיוס

שוק הנדל"ן הוא השוק הגדול ביותר בעולם ומרבית ההון האנושי מוחזק בו. יחד עם זאת, הוא נתפס כאפיק השקעה למביני עניין ולבעלי הון בלבד. 

רילטיבנדלס היא פלטפורמת השקעות חדשה שעושה את החיים קלים לכולם ומאפשרת לכל מי שיחפוץ בכך, להפוך בתוך דקות למשקיע בנדל"ן בינלאומי – מנוחות ביתו. 

הפלטפורמה מציעה השקעות בתיקי נדל"ן מנוהלים הנקראים באנדלים עם מיקוד באירופה. מודל ההשקעות שלנו זכה למענק על חדשנות עסקית מהאיחוד האירופי. 

אנחנו פועלים בשוק רותח אשר גדל בכ- 50% כל שנה, כאשר בשנים האחרונות מתקיים מעבר חד להשקעות אונליין.
בקרוב, אף אחד לא ישקיע ישירות בדירות, בבלוקים וקירות ויסכן סכום גדול על נכס אחד בודד. צעד כזה ייחשב כמו התאבדות כלכלית. 

עכשיו אנחנו יוצאים למהלך התרחבות בכל העולם ומזמינים אתכם להצטרף אלינו בנקודת הפריצה ולהשקיע במסגרת קמפיין זה – מסוג הזדמנויות שלא חוזרות לעתים קרובות. 
רילטיבנדלס נולדה כדי לתווך בין שני סקטורים בעולם השקעות הנדל"ן שלא ממצים את הפוטנציאל הטמון עבורם בשוק:
המשקיע ה'קטן' הממוצע - וסוכנויות הנדל"ן הקטנות בכל העולם.

מצד אחד, לרוב ההשקעות בנדל"ן יש רף כניסה כספי גבוה בעוד למשקיע הממוצע חסר הידע הנדרש כדי להעריך את הסיכון שהוא נוטל.
חסר לו גם הזמן הנדרש להתמקצע בנושא והוא מבסס את השקעותיו על בסיס אינפורמציה חלקית שהוא מקבל מבעלי ענין - שלא תמיד משקפים את התמונה המלאה.

מצד שני, לסוכנויות נדל"ן קטנות ברחבי העולם אין כיום מה להציע למשקיעים קטנים והן מפספסות אינספור משקיעים פוטנציאלים ברחבי העולם אשר לעולם לא יגיעו להזדמנויות שהן מחזיקות.

כדי לחבר את הקצוות, יצרנו מוצר השקעה חדשני שפותר את כל הבעיות ביחד - BUNDLE


הבאנדל הוא תיק השקעות דינאמי, פורטפוליו של נכסי נדל"ן המוצע והמנוהל ע"י סוכנויות הנדל"ן המקומית, המביאות איתן ידע מקצועי רב ומגוון, כל אחת בתחומה ובאזורה. 

כל באנדל הוא חברת אחזקות ייעודית שונה והבעלות עליה היא של המשקיעים בלבד, כל אחד לפי יחסי ההשקעה. שיטת בעלות זו היא  בטוחה הולמת להשקעה. 

הסוכנויות הן צד מקצועי הנותן שירותים והן מתוגמלות ביחס ישיר להצלחת המשקיעים, בכך יישרנו את האינטרס בין שני הצדדים.

הגדרנו "חוקי משחק" ברורים, הפלטפורמה מאפשרת למשקיעים להנות מהשקעות חובקות עולם, עם גיוון נכסי ופיזור סיכונים, בכך הפכנו את משחק המונופול שכולנו אוהבים למציאות.

לפי הערכתנו, ב 2025, יהיו לרילטיבנדלס מעל 250 באנדלים כאלה, בשווי מוערך של שישה מיליארד שקלים.  

אין אף פלטפורמה בעולם שמקדמת מאות השקעות בו זמנית חוצות גבולות ומדינות, פיזור נכסי וגאוגרפי שנותנת למשקיעים בדיוק מה שהם צריכים. 

כיום אין אף פלטפורמה במימון המונים שמקדמת באנדלים או קרנות נדל"ן דינאמיות, זוהי החדשנות שלנו עליה הגשנו פטנט ואנחנו שמחים לבחון כאן את המודל שלנו מול מודלים נפוצים. 

שלושה מודלים נפוצים בהשקעות נדל"ן הם רכישת דירה, קבוצת רכישה, ומימון המונים, באופן מפתיע שלושתם אינם נותנים מענה מספק לטעמנו לשאלות בסיסיות בהשקעות:1. הנדל"ן הוא השוק הגדול בעולם
2. בעוד זמן קצר מאד, כולם יבינו שהשקעה בנכסים בודדים רחוק מהבית היא מסוכנת, יקרה ולא הגיונית
3. הגיע זמנו של לקוח הקצה, המשקיע הקטן, להכנס לעולם השקעות נדל"ן. דמיינו בפני כמה אנשים תפתח אפשרות שלא הייתה קיימת עד כה 

4. בעולם גלובלי, הגיע הזמן להקל על ההשקעות הגלובליות. רילטי באנדלס מחזיקה בפתרון.אנחנו מאמינים כי כל אחד שאי פעם השקיע או רצה להשקיע בעולמות הנדל"ן, ימצא את ההשקעה המתאימה לו ולצרכיו בפלטפורמה.
המגוון הנכסי והגאוגרפי אצלנו יאפשר זאת.

משקיעים יוכלו למצוא השקעות בעלות סיכון נמוך וגבוה, השקעות בעלות פוטנציאל השבחה, השקעות בעלות הכנסה תזרימית גבוהה, השקעות עם סוגים שונים של בטוחות ועוד.  

דמיינו זוג צעיר עם סכום חודשי קטן העומד לרשותם לחסכון.
דרכנו, יוכל הזוג להשקיע כל חודש במקום שונה בעולם ולצבור את הונו, ללא צורך בידע או ניסיון קודם בהשקעות נדל"ן.

חשבו על הורים, שמודאגים מהמחר ורוצים לבנות לעצמם הכנסות פסיביות מנדל"ן מניב ללא תלות בעבודת כפיים ובכך להיות יציבים יותר ב"קורונה" או במשבר הכלכלי הבא.

בתקופת הקורונה, אנחנו עדים לחוסר היציבות בשווקים ורואים כיצד אנשים יוצאים מהבורסה ומוכרים אחזקותיהם במוצרים דינמיים מדי כמו מניות ואג"חים.
אחזקה במניות באנדל, שבבסיסו נכסים פיזים מפוזרים ברחבי הגלבוס, תהיה בחירה מושלמת לניצול אפקטיבי ועם בטחון גבוה יותר, של הכסף.

הקמתי את רילטיבנדלס מתוך החוויה האישית שלי בהשקעות נדל"ן כתחביב ובניהול טכנולוגי בחברות הייטק כמקצוע. 

כמשקיע פרטי בנדל"ן ראיתי אינספור הזדמנויות שלא יכולתי לרכוש. זו הייתה חוויה מתסכלת למדי. ובהמשך למדתי כי הסוכנויות, מצידן מוגבלות מאד בתפוצה שלהן ומפספסות משקיעים רבים.  החזון שלי הוא פשוט - לאפשר לכל אחד שרוצה, להשתתף כמשקיע בנדל"ן להצטרף למגוון הזדמנויות לפי בחירתו, ולאפשר לסוכנויות קטנות לנצל את הפוטנציאל הגלום ביידע שלהן. 

והאמת, אין סיבה אמיתית שהאפשרות לא תהיה פתוחה לכולם, בדיוק כמו כל אפיק השקעה אחר.


בידינו באנדלים קיימים בארופה ב 7 מדינות שונות  - הממלכה הבריטית, הונגרייה, צרפת, גרמניה, איטליה, פורטוגל, ומונטנגרו אשר עובדים בהצלחה כבר כעת ומייצרים מודל אותו קל לשכפל לכל העולם. 

לדוגמא: 

 • באנדל עם סוכנות “לקאשפונט”, הושק באוקטובר 2017. במהלך השנים האחרונות נרכשו, שופצו ונמכרו נכסים בבניינים קלאסים במרכז העיר בודפשט.


באנדל "הלסיון" הושק בנובמבר 2018. נרכשו נכסים כפר הנופש בעל חמשת הכוכבים  Wyndham Halcyon Retreat Golf and Spa Resort באזור לימוזין בצרפת, עם תשואה קבועה לשנה. 


יש לנו למעלה מ- 40 סוכנויות ברחבי העולם שמחכות לפתוח איתנו באנדלים חדשים, מסוגים שונים ועם אופי שונה. בכוונתנו להמשיך ולהתמקד באירופה ולפתוח בקרוב גם באנדלים בארה"ב. 


אנחנו צופים כי עד סוף שנת 2023 יהיו בידינו עשרות באנדלים ברחבי ארה"ב ובאירופה ואנו מעריכים את היקף ההשקעות בנכסים בכ-600 מיליון ש"ח. בזכות עמידה באבן הדרך הזו, נוכל להגיע לשנת 2025, בה אנו מאמינים שנפתח מאות באנדלים נוספים בכל רחבי העולם אשר שווי ההשקעות בהם יעמוד על שישה מיליארד ש"ח.


עד היום הושקעו כמיליון יורו בחברה, ע"י היזמים, חברים ומשפחה, שבעזרתם בנינו צוות חזק, פתחנו את הפלטפורמה, השקנו את השירות, חתמנו הסכמים מסחריים ועוד.

החברה קיבלה מענק אירופאי על חדשנות עסקית, והגישה פטנט בישראל, לאחרונה הוגשה גם תכנית לרשות החדשנות לפיתוח טכנולוגי מתקדם שתכלול אוטומציה וחיזוי מגמות מבוסס ביג דאטה. 

היתרונות בשימוש בפלטפורמה עבור לקוח הקצה:

 • היצע רחב של הזדמנויות השקעה מפוזרים נכסית, גיאוגרפית, הפרושים בכל רחבי הגלובוס.

 • ניהול מקצועי על ידי הסוכנויות הנבחרות בשטח, 

 • פרופיל נדל"ני מגוון לבחירתו של המשקיע הכולל רווחים מקנייה מתחת למחירי השוק, שיפוץ, השכרה, בנייה מכירה, ומינוף.

 • כח מיקוח של כלל המשקיעים כגוף אחד להשגת תנאים משופרים

 • שקיפות בהנגשת הנתונים לאורך חיי ההשקעה

 • קלות שימוש וחיסכון משמעותי בזמן 

היתרונות בשימוש בפלטפורמה עבור הסוכנויות

 • מעבר חלק וקל לעולם המסחר בנדל"ן אונליין

 • התגברות על מכשולים רגולטוריים כבדים ועלויות נכבדות

 • חשיפה לשלל משקיעים בכל רחבי העולם ואשר אינם נגישים להן כעת

 • בניית אפיקי הכנסות יציבים לאורך זמן מניהול הבאנדל

 • יכולת להתמקצע ולהתמקד בנדל"ן במודל B2B


שוק הנדל"ן נותר השוק הגדול מכולם, כאשר הפלח המקוון גדל בקצב מסחרר ונמצא בתחילת דרכו, באופן יחסי. 

יש הצופים שעד 2027 קצב הגידול של השקעות בפלטפורמות כאלו יגדל ב55% בשנה. לראיה, בין השנים 2013-2018 קצב הגידול היה של עשרות אחוזים בשנה. פשוט – אנחנו גובים עמלות מכל השקעה משני הצדדים, ובנוסף גובים עמלות עבור הניהול השוטף, למשל – בבאנדל של "הלסיון" בצרפת – אנו מקבלים כ 5% מהיזם ו2.5% מהמשקיע. 

ביססנו את המודל העסקי שלנו בצורת גביית עמלות קבועות עבור ניהול שוטף בנוסף עמלות משתנות כתלות בהצלחה

בשוק האונליין בו אנו פועלים, ישנם שני פרמטרים חשובים CAC - Customer Acquisition Cost ופרמטר שני – CLV – Customer Life Value, 


ובעברית פשוטה, כמה עולה לי למצוא לקוח חדש, מול כמה ערך לקוח כזה נותן לחברה. אצלנו היחס הוא פי 5 לטובת הערך, ולכן הפוטנציאל למעבר לרווחיות כבר ב 2022 הוא גבוה. 


נועם עמרם, מייסד ומנכ"ל רילטי באנדלס, הוא בעל ניסיון נרחב בפיתוח טכנולוגי, פיתוח עסקי וכן במחקר שיתופי בינלאומי. לצדו עומד צוות מקצועי של מומחים בתחומים שונים כגון התחום הפיננסי, מחקר ופיתוח טכנולוגי, בתחום המשפטי, הרגולטורי, פיתוח עסקי, שיווק אונליין ועוד. הניסיון המצטבר שלהם מאפשר את היקפו השאפתני של המיזם, אשר זכה בהכרה מטעם האיחוד האירופי וקיבל פרס מטעמם על חדשנות עסקית


לחברה תוכנית שיווק המתחלקת תחילה לאזורי שיווק אליהם נתפתח לאורך זמן, כאשר כרגע אנו ממוקדים משווקים באירופה כולה ובפרט באנגליה, ככל שנתקדם נפתח גם את השוק הישראלי והאמריקאי כתלות בעמידה ברגולצייה הנדרשת

דרכי השיווק:

 • שיווק אונליין: החברה משווקת דרך פייסבוק, אינסטאגרם, לינקדאין, טוויטר, google ads, SEO

 • שיווק ממוקד: לחברה הסכמי שיווק עם שני שחקנים מרכזיים באנגלייה – Old Street Marketing & Lead Galaxy  המנהלים רשימות של מאות אלפי רשומים התחומי השקעות, אליהם אנו מגיעים באמצעות פרסום ממוקד.

 • Lead Generation:  החברה חתמה ויוצרת הסכמים עם מגוון פלטפורמות שיווק דיגיטליות כגון Brickfunding, Circlewise, וחברות שיווק כמו OpenCloud, InvestorsLive שמסייעות לנו ליצור לידים

 • סוכנויות ביטוח ובתי השקעות: החברה מנהלת מגעים מתקדמים עם סוכנויות ביטוח, ואנו בשלבים מתקדמים של הגדרת פיילוט מסחרי עם מספר גורמים.


לסיכום: אנחנו לא מייצגים את העתיד לבוא בלבד, כל זה כבר קורה כאן ועכשיו. אנחנו פעילים והולכים לכיוון הגשמת החזון שלנו צעד אחרי צעד, הפתרון שלנו הוא טכנולוגי, עסקי, וחדשני ביחד. זה הזמן לתמוך בפרוייקט השקעות ההמונים שלנו ולהיות חלק ממהפכה שהגיע זמנה.צוות

נע
נועם עמרם_pic

נועם עמרם

יזם ומנכ"ל

בעל נסיון רב בניהול פרוייקטים טכנולוגיים, הכוללים פרוייקטים המשלבים מספר חברות וחוקרי אקדמייה כגון - אינפומדיה ומאגד טכנולוגיות מתקדמות בתעשיית המזון. נועם הוא משקיע פרטי בנדל"ן ומומחה טכנולוגי.

גא
ג'יימס אוביוקי_pic

ג'יימס אוביוקי

יזם, עו"ד ודירקטור רגולציה

עו"ד בעל נסיון של מעל 12 שנה, מומחה בביזנס וטכנולוגיות, עם חיבה לחדשנות, נסיון קודם רב בחברות Linklaters, ICAP Plc, and PayPoint Plc.

מנ
מייפנווי נווילה_pic

מייפנווי נווילה

אדויזורית - מיסוי נדל"ן

עם 15 שנות נסיון, מובילה את תחום מיסוי נדל"ן בחברת BKL, עוסקת בתחומי מיסוי מורכבים בהקשר להשקעות נדל"ן.

ע
עדי_pic

עדי

אדויזור טכנולוגיות מתקדמות

עדי ארכיטקט מערכות, עם ניסיון משמעותי בפיתוח מוצרים. מביא ניסיון מוכח בתשתיות ענן, לחברות Fortune 500, ומערכות אבטחה בסביבת ענן תוך אוטומציה של תהליכים מקצה לקצה.

טמ
טמש מדראסי_pic

טמש מדראסי

אדויזור - עו"ד נדל"ן וחשבון ונאמנות

עם 15 שנה נסיון משפטי בתחום הנדל"ן באירופה, טמש הוא עו"ד בעל חשבון נאמנות שנותן שרותים לחברה.

פל
פאול לאק_pic

פאול לאק

אדויזור - רגולציה

מומחה בתחום הרגולציית מימון המונים ובתחום המשפטי והפיננסי, החזיק במספר משרות בכירות כולל מנכ"ל בתחום הרגולציה.

לק
לנה קריווביאז_pic

לנה קריווביאז

מנהלת שיווק אונליין

מנהלת מנוסה בתחום השיווק הדיגיטלי בהקשר להשקעות פיננסיות

רה
רומן הנטסיאן_pic

רומן הנטסיאן

יזם ודירקטור פתוח עסקי

אחראי על פתוח עסקי ומציאת שותפים וקשרים עם שותפים עסקיים

וג
ויאצ'סלב גובנוב_pic

ויאצ'סלב גובנוב

CFO

עם 14 שנים של נסיון בבנקאות לעסקים, הערכות שווי של עסקים והשקעות שונות.

יג
יורי גונצ'רוק_pic

יורי גונצ'רוק

מנהל R&D

מפתח פלטפורמות עם נסיון מ 2004 בפיתוח, בעל יכולות אנליטיות גבוהות.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
אז
pic
אוהד זמירין
20/07/2020
מר
pic
מתן רן
21/07/2020
אר
pic
אלון רן
21/07/2020
שח
pic
שלומי חזות
25/09/2020
גה
pic
גיל הרמן
22/07/2020
HA
pic
Howard Aronson
14/08/2020
צל
pic
צוריאל לחמי
05/08/2020
LA
pic
len aronson
28/07/2020
בר
pic
בן יקיר רצון
04/08/2020
ימ
pic
יונתן מיכאלי
04/08/2020
NB
pic
Nirit Ben David
25/08/2020
אז
pic
אורית זמירין
05/08/2020
יג
pic
יואל גוטליב
01/09/2020
מכ
pic
מרדכי כהן
16/08/2020
אש
pic
אליעד שטרית
10/09/2020
שב
pic
שני בירן
25/08/2020
אמ
pic
אורי מיטל
28/08/2020
אס
pic
אור סביון
10/09/2020
חש
pic
חיים שיטרית
10/09/2020
LD
pic
lior dayan
19/09/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
 • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
 • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
 • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
 • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
 • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך