preloaderNew

מימון תביעות נזיקיות

מימון משפטי (לט) בע"מ

השקעה בתביעות בתחום רשלנות רפואית, חבויות וביטוח: השקעה בחברת השקעות בתחום דיני הנזיקין אשר תממן תביעותיהם של לקוחות שני משרדי בוטיק מובילים בתחום ותסייע להם לקדם את ההליך המשפטי בצורה הטובה ביותר.
img
preseed
29%
7
משקיעים
img
חברתי
25
ימים נותרו לגיוס

ההשקעה פתוחה במינ' השקעה של 20,000 ש"ח לפרטים ir@fundit.co.il או בוואטסאפ לחצו כאןמשקיעים בחברת השקעות שתממן תביעות נזיקיות, מסייעים לתובעים לפנות להליך המשפטי בצורה המקצועית ביותר ומרוויחים תשואה ראויה:

1. בתחום דיני הנזיקין - רשלנות רפואית, תביעות ביטוח וחבויות (תאונות עבודה, תאונות רשויות מקומיות ועוד) - התובע, שהינו הצד החלש וחסר האמצעים הכספיים, עלול להימנע ממימון חוות דעת מקצועית אשר תסייע לו ולעורך דינו להגיש תביעה איכותית ולפנות לבית המשפט בצורה הנכונה והטובה ביותר ובהתאם תגדיל סיכויו לזכות בפיצוי המקסימלי המגיע לו.

2. החברה החדשה תפתור בדיוק בעיה זו, תציע ללקוחות משרד עו"ד לב טייב ושות' ומשרד עו"ד אייליג דולינגר ושות' (להלן: עוה"ד המייצגים) למממן את הגשת תביעתם וכך תסייע להם לפנות לבית המשפט בצורה הטובה ביותר ולהגדיל את סיכוייהם לזכות בפיצוי המקסימלי המגיע להם. רק אם זכו בהליך המשפטי יחזירו התובעים לחברה את ההשקעה בתנאים הזולים וההוגנים ביותר הניתנים בישראל בתחום.

3. משרד עו"ד לב טייב ושות' ומשרד עו"ד אייליג דולינגר ושות' הינם שניים ממשרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום דיני הנזיקין, הרשלנות הרפואית, חבויות וביטוח. בעקיפין, ההשקעה היא ביכולתם המקצועית ובנסיונם רב השנים של עורכי הדין המייצגים את הנפגעים. במהלך שנות עבודתם כעורכי דין הם השיגו לאלפי נפגעים מיליוני שקלים בהליכים משפטיים.

5. חשוב להדגיש, עוה"ד המייצגים לא יהנו מרווחיה של החברה ואף לא רשאים להשקיע בה מכיוון שאסור לעורך דין לממן תביעה של לקוחו. כלל שכר הטרחה שמשולם לעורכי הדין משולם בסוף ההליך המשפטי על ידי התובעים שזכו בהליך ומבוסס על הצלחה בהליך. כך נוצרת זהות אינטרסים בין החברה המממנת, התובעים ועוה"ד המייצגים.

בזכות השקעה זו, התובע יהנה מתנאי מימון ההוגנים ביותר בישראל ויזכה בסיכויים טובים יותר לזכות בפיצויים שמגיעים לו, והמשקיעים ירוויחו ראויה - winwin!


החברה מוקמת מממנת עשרות תובעים ומקבלת השקעתה חזרה בעת זכיה בתנאים ההוגנים ביותר הקיימים בישראל:

1. הגורם שינהל אדמיניסטרטיבית את החברה היא חברת ביאקטיב מובילים שינוי בע"מ שהינה חברה בקבוצת הדסטארט - הבעלים של אתר זה.

2. ייעודה של החברה לממן בשנים 2020 ו - 2021 תביעות של תובעים אשר פנו לחברה בבקשה למימון ולאחר שעוה"ד המייצגים יביעו דעתם כי מדובר בתביעה מבוססת אשר ראוי למממנה. 

3. השקעותיה של החברה בתביעות הינן רק על בסיס הצלחה, כך שכספי ההשקעה בתוספת רווח יתקבלו חזרה במידה והתובע יקבל פיצוי במסגרת התביעה. מימון תביעות נזיקיות - הזדמנות להשקעה בעולם המשפט:

1. כשל השוק שתואר בתחילת העמוד נוצר בגלל שישנם שני צדדים עם פערי ידע ופערי כוח מובנים בהליך המשפטי - התובע אשר נדרש לממן חוות דעת מקצועית ואיכותית אשר קריטית לזכייתו בתיק, והנתבע שהינו שחקן חוזר, מכיר את המערכת המשפטית ויודע כיצד לנהל את ההליך המשפטי. על כן, אם תתקבל מטעם התובע חוות דעת טובה, מנומקת ואיכותית, יידע הנתבע להתפשר בתיק ולסיימו במהרה.

2. בהתאם, דווקא בתחום זה, שיעורי הפשרה בהליך המשפטי גבוהים יחסית לתביעות אזרחיות או מסחריות רגילות. מאפיין זה מקצר את זמן ההמתנה להחזר השקעה ומהווה יתרון משמעותי למשקיעים. 

3. כמו כן, מכיוון שהסך שיושקע בכל הליך משפטי הינו נמוך משמעותית מהמימון הנדרש בהגשת תובענות אזרחיות או מסחריות בהיקפים דומים, תפזר החברה את השקעתה על פני יותר בקשות.

4. תחרות בשוק: בישראל פועלים שני גופים אשר מממנים תביעות נזיקיות במודל דומה למודל של חברה זו. ההבדל בין גופים אלה לחברה זו שאותם גופים מתחלקים עם המשקיעים בהכנסות המתקבלות מההשקעה ועל כן אותם גופים נאלצים לדרוש עבור מימון התובעים ריבית גבוה בהרבה מאשר חברה זו תבקש.


הסיכונים הכרוכים בהשקעה בחברת השקעות מסוג זה:

1. השקעה ברכישת מניות של חברות, ובפרט במקרה של חברות בשלבי פעילות מוקדמים הינה בעלת פוטנציאל סיכון גבוה.

2. השקעה בחברה המשקיעה בהליכים משפטיים הינה השקעה בסיכון גבוה מכיוון שהליכים אלה תלויים במספר גורמים ומשתנים חיצוניים לחברה עצמה, כגון עורכי הדין המייצגים, התובעים ובתי המשפט.

3. העובדה כי אין כל הבטחת תשואה כזו או אחרת על ההשקעה וכי עצם השגתה, שיעורה ומועד קבלתה תלוי בגורמים החיצוניים המפורטים בסעיף 2.

*פירוט מלא בעניין מופיע בסעיף 3.13 לכתב ההצעה.


דיווחים:

1. החברה תנהל פנקסי חשבונות אשר יעודכנו באופן שוטף וישקפו נכונה את מצב עסקיה, הכנסותיה והוצאותיה של החברה. פנקסי החשבונות יהיו פתוחים לעיונו ולבדיקתו של כל אחד מבעלי מניותיה.

2. החברה תדווח לבעלי מניותיה, מידי רבעון, על פעילותה השוטפת, וכן תדווח באופן מידי על כל אירוע חריג בנוגע לפעילותה.

צוות

עמט
עו

עו"ד משה טייב

אינו חלק מאנשי הצוות של החברה ואינו נושא משרה בה

עו"ד טייב התמחה באחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. לאחר מכן, הצטרף עו"ד טייב לפירמה מובילה בתחום דיני הביטוח והנזיקין, שם רכש ניסיון רב במגוון רב של תיקי הביטוח, נזיקין והליטיגציה האזרחית בכלל. עו"ד טייב מכהן כמשנה לראש לשכת עורכי הדין בישראל, יו"ר ועדת נזיקין במחוז תל אביב והמרכז, ויו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית לשכת עורכי הדין בישראל.

עמל
עו

עו"ד מיכאל לב

אינו חלק מאנשי הצוות של החברה ואינו נושא משרה בה

עו"ד לב התמחה בלשכה המשפטית של מינהל מקרקעי ישראל, טיפל בתיקים רבים ומורכבים הקשורים בדיני מקרקעין ודיני מינהל מקרקעי ישראל. לאחר מכן הצטרף עו"ד לב למשרד מוביל בתחום המקרקעין והתכנון והבניה,טיפל בסוגיות מורכבות בתחומי הנדל"ן לרבות דיני תכנון ובניה. בהמשך, השתלב עו"ד לב בפירמה מובילה בישראל בתחום הביטוח והנזיקין, שם רכש ניסיון במגוון רחב של תיקי ביטוח על ענפיהם השונים, תיקי תאונות דרכים מורכבים, תיקי נזיקין וליטיגציה אזרחית.

עעא
עו

עו"ד עומרי אייליג

אינו חלק מאנשי הצוות של החברה ואינו נושא משרה בה

עו"ד אייליג התמחה באחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. לאחר מכן החל לעבוד בחטיבת התביעות בכלל חברה לביטוח, ייצג חברות ביטוח ומוסדות רפואיים ובהמשך "עבר צד" והחל לייצג ניזוקים ונפגעים. עומרי עוסק בתחום הנזיקין והביטוח מזה שנים רבות ובעל ניסיון רב בייצוג בתחומים אלה ובפרט, בתחום הרשלנות הרפואית ותביעות הביטוח.

עגד
עו

עו"ד גיא דולינגר

אינו חלק מאנשי הצוות של החברה ואינו נושא משרה בה

עו"ד דולינגר התמחה באחד המשרדים המובילים בישראל לתביעות צווארון לבן וליטיגציה מסחרית. לאחר מכן, הצטרף לפירמה מובילה בתחום הליטיגציה המסחרית, שם רכש ניסיון רב במגוון רב של תיקי מקרקעין, סכסוכים עסקיים וליטיגציה האזרחית.

חבמש
חברת ביאקטיב מובילים שינוי_pic

חברת ביאקטיב מובילים שינוי

מנהל אדמיניסטרטיבי

החברה תנוהל אדמיניסטרטיבית על ידי חברת ביאקטיב מובילים שינוי בע"מ - חברה המתמחה במימון עולם המשפט בכלים של מימון המונים. בין היתר החברה מנהלת את קרן השקעות ביאקטיב 1 המשקיעה בתביעות ייצוגיות וכן הבעלים של אתר מימון המונים beactive - פלטפורמת מימון המונים למאבקים משפטיים, ציבוריים, חברתיים וסביבתיים מבית קבוצת הדסטארט.

מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
חנ
pic
אחד שמבין
06/07/2020
רג
pic
ר.ג.
06/07/2020
דב
pic
דני - בוימיסטרוק
31/05/2020
אס
pic
ש.ז.נ
31/05/2020
יס
pic
יוסף סמו
31/05/2020
יפ
pic
יצחק פינטו
31/05/2020
עא
pic
עירד אלעד
11/06/2020
מידע זה פתוח לצפייה למשקיעים של גיוס זה בלבד
  • ברכישת ניירות הערך המוצעים באמצעות האתר כרוכים סיכונים, בין השאר, עקב הסיכון לחדלות פירעון של החברה המציעה, אפשרות אובדן כספי ההשקעה כולה, עקב היות המשקיעים בעלי מניות מיעוט, או עקב פעולות החברה המציעה או בעל השליטה בה, לרבות דילול כתוצאה מגיוסים עתידיים, מכירת השליטה בחברה המציעה, מכירת נכסים מהותיים של החברה המציעה או עסקאות אחרות עם בעלי עניין.
  • ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך.
  • Fundit לא בדקה את נאותות הצעת ניירות הערך או כדאיותה, והיא אינה אחראית לשימוש שייעשה בתמורה שתגויס על ידי החברה המציעה.
  • השימוש באתר והסיכונים הכרוכים ברכישת ניירות ערך המוצעים באתר, כמפורט לעיל ובתנאי השימוש באתר, הינם על אחריות המשקיעים בלבד. Fundit לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי, לרבות אובדן הכנסות, אובדן רווחים ו/או אובדן השקעה, אשר ייגרם כתוצאה מהשימוש באתר.בכלל זה, Fundit אינה מספקת, במישרין או בעקיפין, ייעוץ או המלצות למשקיעים בנוגע להצעות המפורסמות באתר.
  • ניירות הערך שיירכשו מהחברה המציעה לא יירשמו למסחר בבורסה. מובהר כי לא קיים שוק מוסדר כלשהו בו ניתן למכור ו/או לרכוש ניירות ערך שנרכשו מחברות מציעות כאמור. מכירה ו/או רכישה של ניירות ערך שנרכשו בהצעה כאמור כפופה למגבלות הקבועות בדין הכללי, ובכלל זאת האיסור הקבוע בחוק ניירות ערך לעשות הצעה לציבור של ניירות ערך שלא על פי תשקיף שרשות ניירות ערך התירה את פרסומו.
ההצעה אינה כפופה לדיני ניירות ערך ודיני החברות החלים על חברה המציעה ניירות ערך לציבור, רשות ניירות ערך לא נתנה אישור לפרסום מסמך ההצעה ולא בדקה אותו, והחברה לא תהיה כפופה לאחר ביצוע ההצעה להוראות גילוי וממשל תאגידי שנועדו להגן על המשקיעים בה ולפיקוח על ידי רשות ניירות ערך